Пак zа българите в чужбина...

  • 1 852
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Споделям мнението на Торнеросе, Биба и останалите
Аз си мисля че цялата ситуация прилича на бой на деца от детската градина дето не могат да си разпределят играчките. Там така се процедира - момичетата бият, момчетата плюят.
Реакциите показват много незряло отношение и едва ли не първа сигнална.
То хубаво ни се жалва, ама малко стана каквото повикало такова се обадило. Не може да плюем срещу някого че това или онова направил, пък да не виждаме собствените си постъпки
Марински, обясни най после подробно какво стана за да не умуваме тука като бабки на седянка и да се чудим и маем кой крив и кой прав

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ситуацията не е нормална наистина,но както ти каза ".....ние незнаем какво е станало ......".Стори ми се странно ,4е изведньж вси4ки се нахвьрлиха на моми4ето и я оприли4иха с Бай Ганьо Thinking.Смятам ,4е моми4ето е пуснало темата заЩото се е по4уствало зле а тук само каква подкрепа полу4и ooooh!.
И продьлжавам да си дьржа на мнението ,4е има хора ,които не могат да си сдьржат нервите  при МНОГО идиотски ситуации.Това не ги прави луди или нервно болни. Naughty.
Има ситуации,за които не можем да сьдим предварително ако ние самите не сме били в такива.
МОми4ето много ясно е написало"Преди да ви кажа как zавърШи вечерта искам да поясня че аz съм много спокоен и уравновесен човек и е трудно да бъда иzкарана иzвън кожата ми.".Тоест преди да разберем какво е станало и се нахвьрлихте/ме.
Тъй. Сега остава само момичето да разкаже по подробно какво е станало. Защото сългаси се все пак, че с така изложените от нея факти, човек може да придобие малко погрешна представа за целия случай.


Мммм да ,сьгласна сьм Sunglasses.И аз пьк какво се развьлнувах толкова Confused
Марински хайде появи се ,4е да оправдаеш малко моята заЩита Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 1 238
Цитат
6том не е ре6ил да ти замахне

Аааа...замахнал и е май все пак

Цитат
Даже си имам синина, не е майтап.

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Вал_ка от така изложените факти и без да знам други подробности мога да кажа две неЩа. Първо: съ4увствам на Марински за това ,4е е попаднала на такива индивиди и осъждам държанието им. Второ: определено реакцията на Марински за мен е Бай Ганьовска. Една уважаваЩа себе си жена ако бъде обидена от някога трябва да реагира по достоен на4ин а не да тръгне да се бие и да прави сеир на останалите. Съжалявам ако съм засегнала някого,но аз виждам неЩата така. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 3 880
Смятам ,4е моми4ето е пуснало темата заЩото се е по4уствало зле а тук само каква подкрепа полу4и ooooh!.


Вал, разбирам какво искаш да кажеш, но не виждам смисъл сега всички да ревнем в един глас пълен със съчувствие- браво, правилно си постъпила, следващият път пак да му натрошиш канчето на мизерника Laughing Wink. Нали всеки си има мнение ( в случая, всеки си е изградил някаква картинка в главата за случката, защото няма подробности) и иска да си го изкаже, за това и сме тук я Wink

# 20
  • Мнения: 1 238
Споделям мнението на Торнеросе, Биба и останалите
Аз си мисля че цялата ситуация прилича на бой на деца от детската градина дето не могат да си разпределят играчките. Там така се процедира - момичетата бият, момчетата плюят.
Реакциите показват много незряло отношение и едва ли не първа сигнална.
То хубаво ни се жалва, ама малко стана каквото повикало такова се обадило. Не може да плюем срещу някого че това или онова направил, пък да не виждаме собствените си постъпки
Марински, обясни най после подробно какво стана за да не умуваме тука като бабки на седянка и да се чудим и маем кой крив и кой прав
Абе на мене още пт самото начало ми замириса на пуберско, ама видях, че Марински е кандидат мама, та се замислих нещо newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
И още едно въпросче към Марински, чисто любопитство просто, не да се заяждам. Интересна ми е твоята гледна точка като на бъдещ родител- как ти самата би възпитавала твоето дете да постъпва в подобни ситуации?

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Смятам ,4е моми4ето е пуснало темата заЩото се е по4уствало зле а тук само каква подкрепа полу4и ooooh!.


Вал, разбирам какво искаш да кажеш, но не виждам смисъл сега всички да ревнем в един глас пълен със съчувствие- браво, правилно си постъпила, следващият път пак да му натрошиш канчето на мизерника Laughing Wink. Нали всеки си има мнение ( в случая, всеки си е изградил някаква картинка в главата за случката, защото няма подробности) и иска да си го изкаже, за това и сме тук я Wink
Хахахахахаха Joy,ох ,Ще ме убиеш hahaha.
Е не сьм о4аквала ,4е някой ,Ще и каже ,4е е постьпила добре де Laughing

# 22
  • Мнения: 1 951
Добре, вие сте прави, не съм раzкаzала достатъчно подробно.

Първо, не е някоя пуберска история, zаЩото след месец Ще стана 29.

Второ, естествено малко преувеличавам като каzвам че съм се била. Бутнах човека настрана, при което той ме наплиу и аz тогава иzявих желание да го ритна, но между нас имаШе хора и ме спряха. В суматохата някъде съм си ударила ръката.

Трето, пак пояснявам че съм много спокоен човек и не иzбухвам zа какво да е и нямам нужда от лекарска помоЩ.

Четвърто, неправилно съм иzкаzала оплакването си, ставаШе въпрос zа това че от 8 години съм тук и досега никъде никакви проблеми не съм имала с никого (по zаведенията) и не съм била никого ... и накрая това да се случи с българи...

Пето, zа това какво точно се случи: видях че сестра ми и човека дискутират неЩо и отидох и я попитах дали има проблем. При което той ми се раzвика и zапочна да я псува, точните думи не искам да ги пиШа. Каzах му да ни отави на мира и го бутнах настрана при което той ме наплиу и т.н.

Може да сте прави и да съм реагирала прибърzано и глупаво, но не си спомням някой някога така да е обиждал сестра ми пред мен само zаЩото тя му е каzала да не ме zакача. ОЩе по болно ми стана от това че чувам теzи думи от устата на българин.

Съжалявам zа предиzвиканата дискусия и благодаря на теzи които раzбраха какво имам предвид.

# 23
  • Мнения: 4 244
Марински, следващия път като разказваш, пускай всичко от самото начало така с най големи подробности за да няма конфузни положения.
А че повечето се държат така навън - много пъти сме го дъвкали.

# 24
  • Мнения: 4 212
на мен ми намирисва 4е той си е поискал , ама сестра ти му е поотказала, ти си се донамесила, ядосал се е 4овека, и според възпитанието му е последвала и реакцията.  Sunglasses

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Марински така описана историята изгежда съвсем разли4но,макар,4е аз дори не бих се разправяла и да го бутам въпросния индивид  Naughty Но както и да е много неприятно наистина, в заклЮ4ение мога само да ти кажа " ЗаЩо ли тази слу4ка не ме у4удва" Confused

# 26
  • Мнения: 1 854
" ЗаЩо ли тази слу4ка не ме у4удва" Confused

Да, подкрепям напьлно!
По скоро би ме учудило и заинтригувало, ако Marinski беше писала, че вьпросните бьлгари са се дьржали като кавалери, или, че са ги почерпили и не са искали нищо в замяна, или са им направили мили комплименти и са имали една интелигентна и забавна вечер с тях.

# 27
  • Мнения: 3 394
това може да се случи винаги-не е задължително да са българи

# 28
  • Мнения: 2 825
това може да се случи винаги-не е задължително да са българи

Абсолютно съм съгласна, аз познавам много българи в чужбина, които кавалерстват, плащат сметката и не искат нищо в замяна  Wink
Както и българи, които са в България и се държат по същия начин, както описаните от Марински
Аз смятам, че просто Марински е попаднала на кофти българи и те щяха да са си такива, без значение къде са Wink

# 29
  • Мнения: 3 146
Според мен поведението и на двамата е грозно. Подробностите, които Марински даде с нищо не я извиняват. А пък констатациите , че куцо и сакато е отишло в чужбина могат да се отнесат и за Марински, нали? Както и за всяка една от нас.

Общи условия

Активация на акаунт