Пак zа българите в чужбина...

  • 1 856
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 238
Цитат
и благодаря на теzи които раzбраха какво имам предвид.

E чакай сега, ти не можеш да очакваш всички да сме баба Ванга тука и да гадаем, нали?
Ако прочетеш това, което си написала в първия си постинг и при положение, че не те познавам, е нормално човек да реагира така. Отде да знам че си преувеличила като казваш после, че не си го била???!!! Абе както и да е. Съжалявам много за случая. Тъжно наистина.
А друг път ще е добре да напишеш цялата случка предварително. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 880
Аааа, Марински, не може така, като Ще раzкаzваШ случки и впечатления ги раzкаzвай както трябва Wink Какво е това- тук си премълчала, там си преувеличила... и трето и четвърто... Laughing и в края на краиЩата действителната история нямала ниЩо обЩо с написаната Mr. Green И после "бинго" zа теzи, които са раzбрали, а останалите да ходят да се упражняват в четене на мисли от раzстояние Wink
нИдей така... zнаеШ ли колко мастило Щяхме да спестим ако беШе по-ясна Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 559
така представена, за мен това е случка със 100% българско участие bg , която няма нищо общо с географското местоположение на действащите лица. мисля, че и двата лагера са се отличили достойно (аz скочих да го бия  , онzи ме наплиуWink
ЕИИИИИ НА ТОВА ЕВАЛААААА

# 33
  • Мнения: 1 909
Ти си го набила, той те е наплюл, пак браво на мом4ето 6том не е ре6ил да ти замахне има напредък във възпитанието.
Тя си има синина  Grinning

Аз искам да попитам отговорилите ,какво биха направили ако някой обиди много близьк техен 4овек?????????????????[/size].
За таzи цел има бодигардове по дискотеките  newsm78

Последна редакция: сб, 12 ное 2005, 12:04 от geminarius

# 34
  • Мнения: 314
марински,съжалявам за случката.надявам се в бъдеще да не попадаш на такива индивиди.българите ,че сме си бай ганьо,спор няма.но можеше и да се случи с всяка друга националност.но когато обидата е дошла от твои сънародник,боли много повече.и аз съм попадала на какви ли не тук,но казваш майната му и подминаваш.не си хаби нервите с идиоти. Wink

Общи условия

Активация на акаунт