Любители на кучета-16

  • 58 978
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 141
bi_bi_to, хванато е навреме и кученцето трябва да се оправи. Гадните кърлежи, заради тях загубихме предишното си куче НОК. И заради некадърни и немърливи ветове.

erota, много, много благодаря! Не го открих, но пък беше повод да се покажем пак в темата.

# 46
  • Мнения: 4 615
Горкото кутренце. Леко и бързо възстановяване му желая.

# 47
  • Мнения: 2 111
Кали 08  Hug

Bi_bi_to,излежда доста сериозно  Confused Стискам палци да оздравее бързо душичката  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 48
  • Мнения: 0
bi_bi_to : Хайде дано се оправите бързо!
Raffaella Sanzio : Сега и аз си го преставих как питбул бяга по тревата и гони топка и за някои хора изглежда злобно и на краката розови обувчици  Joy Явно наистина съм те разсмяла много  Laughing И не си само ти...  Laughing

# 49
  • Мнения: 247
Благодаря ви. И аз се моля по-скоро да се оправи. Сега лежала просто. Лелеее, тези мръсни гадинки до какво могат да доведат  ooooh! , да ни пази Господ и нас и кучовците ни от подобни работи.

кали 08 , страхотни сте  Hug .

# 50
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета!Отдавна не съм влизала затова само запис и се връщам да ви чета.И една снимка от нас

Скоро ще снимам и другото ни куче,което е улична превъзходна,но е толкова умно и добро животно,че просто нямам думи.Много поздрави и пегръдки от нас!
P.S.Извинявам се за големият размер на снимката!

# 51
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен.Прегледа мина.Всичко е наред.Справяме се чудесно,даже вече наддаваме килограми.Още 10-15 дни ще сме на лечебна храна.Спряхме антибиотика, казаха да зимаме ентерол,по половинка сутрин и вечер.Другата седмица,като влезем във форма ще се снимаме да ви се покажем.

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 339
Браво epson много се радвам за вас newsm681, чусена новина. Дано и моят Топчо както аз си наричам Арон започне да наддава, че е кожа и кости милия, но продължава да отказва лечебната храна, а в плевен няма лечебни консерви Sad. Момичета да ви попитам, може ли да му давам варени свински уши?
На всички други болнички душишчки, желая бързо оздравяване  Hug

# 53
  • Мнения: 1 335
Добре, парвовирозните се отчетоха! Браво, добри новини!
bi_bi_to, закършило го е здраво горкото, дано скоро всичко да се нормализира!

# 54
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Здравейте и от мен,
bi_bi_to, стискам палци на душинката да се оправи  Hug
Много ми стана смешно за тези обувки, за мен са големи изгъзици.... Вие с каква цел бихте ги сложили на кучето си?

# 55
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И ние сме тук Peace

# 56
  • Враца
  • Мнения: 2 664
Много ми стана смешно за тези обувки, за мен са големи изгъзици.... Вие с каква цел бихте ги сложили на кучето си?


Аз не бих  Naughty

# 57
  • София
  • Мнения: 750
Здравейте,момичета!Отдавна не съм влизала затова само запис и се връщам да ви чета.И една снимка от нас

P.S.Извинявам се за големият размер на снимката!

пристрастна съм към породата, ама е много хубав дакел   bouquet
поздрави

# 58
  • Мнения: 850
 Бибито , надявам се много скоро всичко да е наред с кученцето  Hug

 didims, как приятно се разхожда само  Hug

 Unknown_lady, много е слаък този пикинез , тъкмо снощи при вечерната ни разходка Рошко се запозна с един такъм сладур , много рунтав и голям ... Роши като се навря в него да го души и изчезна  Joy hahaha

 Калинко , много горда стойка , много хубав , не търси повод да го показваш в темата  Hug

 Хубав ден сладурки  Hug

# 59
  • Мнения: 2 175
Много ми стана смешно за тези обувки, за мен са големи изгъзици.... Вие с каква цел бихте ги сложили на кучето си?

Бих.
Даже вчера проверих в близките магазини и за обувки и за дъждобран. Имаха, но не в нашия размер.
Искам да ги ползвам при кално или дъждовно време.
Голяма мъка ми е след това да я измия - тя е голяма, банята малка и става мазало, че и след това цялата къща трябва да измия..
Та не намерих, ама й купих вчера легло..Веднага си се настани на него и не е мръднала от там, само си довлича по някоя изграчка..Wink

Аз не бих  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт