Любители на котки - тема 43

  • 48 571
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 360
Мяууууу,мъррррр и ние тук Hug


На първо място да кажа,че много се радвам за милата Цинги,все така на добре да върви Hug,а Фиама магазина за който говориш е на нашия доктор или поне преди беше,но не съм се заглеждала по цените,ще отскоча,че и ние ще купуваме закрита тоалетна.
Танче, след твоя данък аз май няма смисъл на Томас снимка да пускам Mr. Green
Делфи, много му е студено на твоето коте,там под лап топа е много топло и тъмно Laughing
Mea_Culpa,твоята  космата топка е готов шампион по тенис на маса hahaha
elix,ох красота,красота неземна е Мишел Heart Eyes
елиас,е това се казва данък,ти си щастливка с три броя в къщи,завиждам ти и се замислям,че ако взема да подаря на мъжо нов мотор може и да ме огрее за трето коте Whistling
stellina,Бри е като наказана на втората снимка hahaha
ganbgама много ви е наедряло бебето Heart Eyes

айде и аз да дам някой лев Wink

# 31
  • Мнения: 141
Плащам данъка. Симо вече е юноша:



Е няма такава поза. Ако снимката е твърде нецензурна кажете и веднага я махам!



Вижте колко лошо мога да гледам. Аз съм звяррррр.

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 12:17 от 6estja

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Като ги гледам вашите колко са сладки хич не ми се слага моя грозник. Да загрозявам темата.  Laughing Ох много са ви сладки котетата искам да ги намачкам.

# 33
  • Мнения: 1 352
6estja, умрях от смях с твоите снимки  Joy.
alximika, останаха ми очите в рижавото ти коте  Heart Eyes. Неземна красота!!!
Всичките ни маци са прекрасни, а най-много ме радва това, че са обичани и добре обгрижвани.

За Мишко да ви кажа нещо напоследък ме дразни. Качва се навсякъде, спи на масата, където се храним. Досега не ми правеше впечатление и не намирах нищо лошо в това, но той вече си има навик и когато дойдат гости само повдигат вежди като го видят върху масата. Неудобно ми става. А и не ми е приятно потоянно да гледам космите му навсякъде.

И по мивката се качва. С мръсните крака. А шкафовете са ми бели и като скочи после ги цапа и ми прави стъпки по пътеката  Tired. По-зле от дете е, все да ходя след него с парцала  Crossing Arms.
Нови снимки нямам, тези дни ще го снимам и ще го пусна.

# 34
  • Мнения: 481
 Joy Joy Joy  ха ха ха колко косматковци вече има в мовата тема. Няма да изброявам, че ще пропусна някого.
А симо има уникален цвят. Какъм младеж само е станал.
Снимката с червената точка няма да я махаш, как. Нека това е стимул за малките котета да се учат да се чистят. Че като сетя моя какъв беше миризливко до към 7-8 -мия  си месец. Малиии хич не се ближеше. Дебенх го като посещава тоалетната си че да се мием след това иначе...  ooooh!
Добре, че тоя период отмина и сега посвещава голяма част от ценното си време на тоалета.

# 35
  • Мнения: 1 906
Като ги гледам вашите колко са сладки хич не ми се слага моя грозник. Да загрозявам темата.  Laughing Ох много са ви сладки котетата искам да ги намачкам.

Не те е срам така да говориш за хубавото дИте  Crossing Arms Я веднага му се извини  Crossing Arms И дай снимки  Flutter

# 36
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Marieta  да знаеш аз колко време се карах на мъжа ми, че цапа мивката и тоалетната чиния (бели са). И все се чудих с какво я цапа, че всеки ден я чистя. Докато накрая разбрах, че милия не е виновен, а Мърчо се катери ближе чешмата потича малко вода с която си играе, колкото да си намокри лапите и после с калните лапички обикаля около нея.

Ето отчитам се да не ме биете.
Тук съм си изпрала зимното яке, и веднага след като изсъхна вижте кой се намъкна: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231761591716250.JPG
Тук си играе с камиона на сина ми, много обича да се вози на него: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231765649528750.JPG
Ей го на клошара, има слабост към кашоните какво да се прави: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231766565466250.JPG

# 37
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мариета,
Кетя е същата, постоянно виси на мивката и ме гледа какво правя, за първи път имам котка, на която и е интересно да се катери по шкафовете. Поне да се научеше да мие чиниите, а тя само се пресяга и ме пръска с вода Crazy
А тази сутрин какъв дечко беше, скъсах се от смях с нея - излезе на терасата да се разходи, а тя нали е открита и от непрестанните дъждове напоследък не е много чиста - от саксиите е излизала пръст и се е стичала към водосточната тръба и понеже наклонът ни е "перфектен" е останала малка локвичка пред нея. Та нашето седнало в локвата, бърка с лапичка в дупката на отточната тръба, вади разни кални боклучки оттам и ги разглежда съсредоточено ooooh! Като я видях се беше омацала до ушите, та я набутах в мивката да и мия лапичките, а тя се развика възмутено Crazy
Естел, много ти е хубаво детитУ Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 6 943
6estja, много готин е Симо  Grinning Като стана въпрос за нецензурни снимки, гледахте ли снощи Господари на ефира...първо място в "на рояци.ком" спечели това видео    Crazy #Crazy Crazy hahaha Joy
alximika, Томас е хубавец, обаче оранжавото тигърче е уникално и излежда много добродушно  Hug
елиас, твоите как са се разположили като 3 пари в кесия  Laughing

# 39
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Месечинка виторога и моя е супер любопитен редовно ме гледа да мия чиниите. И се чудя кой ли ден ще ги намеря измити.  Joy
Да ви покажа Мърчо като малък къде висеше постоянно. Мъжът ми не го ще, но той се мъчи докато се качи отгоре му. Е сега дупето му е голямо и не може да ги прави тези номера, но тогава редовно го правеше:

Ето тук определено не го искаше, но той не се отказа и колкото и да не му беше удобно си остана там: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231774938278750.JPG
Само да се облегнеш за малко и се намества: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231776497810000.jpg
Дори да си на компютъра пак ще се намърда: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231777208903750.jpg Виждате ли драскотината на ръката, от Мърчо е.
А това го правеше докато се храним: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231778338903750.jpg ; http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231777977028750.jpg

# 40
  • Мнения: 3 154
Бреййй,  много хубави  „данъци”  сте платили... („хубав” и „данък”  - няма много случаи, освен тук, в които може да вървят заедно двете думи) Laughing
Еликс, на вашата принцеса само коронката  и липсва, иначе осанката и позата ги е докарала много добре. Laughing
Бри мисля, че си  проверява маникюра, както подобава на красавица. Laughing Wink
Богданка е съвсем точно като изписана, а и интелигентно гледа, някак с разбиране – още малко и е заговорила.  Laughing
Estell, ама верно си за бой Mr. Green – е,  как ще е грозен? Той не е ли руска синя котка или бъркам нещо? newsm78 

Всичките сте хубави и то -  „кой от кой”  и „по-по-най”   Hug

И се връщам наназад (думата е лично творчество на един колега) Wink  за малко на темата за хапането и драскането.
Момичета, бе играта си е игра, но човек  е склонен да си преразгледа теорията за възпитателните мерки,  когато се му се случи  нещо подобно на това да речем, http://www.youtube.com/watch?v=9aqA9lvUQ2c&feature=related   , но без никакъв повод, защото при тази котка на  клипчето си е ясно, че се ядосва на  камерата, а може би и преди това са я дразнили някак, за да я докарат до такова състояние. Най-добрата политика в такива случаи е да си стоиш някъде по-далече май – аз така постъпвах, докато му размине на моето. Не ми е било проблем, защото не се е случвало често – за осем години 4-5 пъти, но съм се чудела за причината – може пък да се дразнила, че остава самичка в къщи дълго време или е имало моменти, в които  да  ме е взимала за друг човек, знам ли? Защото така реагираше понякога и когато в къщи са идвали непознати за нея хора, а най-много се звери, фуча и се дра при идването на един конкретен човек, за който по-късно установих, че преценката и е била по-вярна и навременна от мойта. Wink Може да се опитвала да ме предупреди милата. Confused Помня също, че доста се страхуваше и се криеше при шумове, викане, високо говорене, ама това в различна степен е валидно за повечето котки.  И ето как се ползва същия клип с възпитателна цел – нещо като „как се държат доброто и лошото  коте”  Laughing  www.youtube.com/watch?v=MI1lEc2pojw&feature=related 
Сещам се също (т.е. случвало ми се е понякога), когато насила се хваща и задържа котката, за да се гали и мачкоти - тогава може (уж) да се успокои  за кратко  и да се остави в ръцете на човек, но след известно време, изведнъж скача, обръща се и започва да хапе или драска, та си го връща тъпкано. Каквито и да са, аз и затова си ги харесвам  - защото са с характер и „имат гащи” да се опънат  и да си отстояват правата, а ако е куче,  само да му замахнеш с вестника и то е  готово да препикае саксиите .. Mr. Green Laughing

пп. А пък Бела наскоро така я ръфнаха (уж леко и на шега) по ушенцето, но явно я е заболяло все пак, защото „хапещият” сега разхожда една хубава, дълбока драскотина на челото – пак добре, че не му бръкна в окото. Mr. Green

Аз ще изшмекерувам малко с „данъка” - по-късно ще я снимаме нашата напаст божия.

Ето, с това ви пожелавам мир и разбирателство!  Laughing





Хубав ден на всички!

# 41
  • Мнения: 360
Estell, как са ти раните днес?Той Мърчо си изглежда дивак,поне на мен така ми се вижда на някои снимки.
Томас един единствен път ме нападна,но тогава го решех с една четка и явно го боднах повечко.Но такъв шамар изяде от милото,че не си е помилсял повече за такива неща Confused

Banshee,дорева ми се за бялото коте,кой знае как го дразнят за да съска и ръмжи така Sadмного е гадно как някои стопани и тормозят животните в името на смеха.А снимките по надолу са РАЗКОШ Heart Eyes

elix,наистина е много добродушен и гальовен.Щерката го разнася  непрекъснато като торба с картофи,мачка го,ляга върху него и той даже не и и помисля да я одере или съска,даже глупчото сам и се вре в ръцете Laughing


# 42
  • Мнения: 1 352
Estell, последната ти снимка ме подсети за котката на баба ми. Оранжав котарак на име Цуцан.
Та Цуцан си умираше от кеф да се качи на гърба на баба ми, докато се е навела да копае градината  Joy, ама направо си се настанява да спи душицата Joy.

# 43
  • Мнения: 360
Estell, последната ти снимка ме подсети за котката на баба ми. Оранжав котарак на име Цуцан.
Та Цуцан си умираше от кеф да се качи на гърба на баба ми, докато се е навела да копае градината  Joy, ама направо си се настанява да спи душицата Joy.

Е да си знаела тогава какъв хит ще е такава снимка да си го снимала Joyсиамката на майка ми също и седеше едно време на раменете докато миеше чинии.

# 44
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Banshee да руска синя е. Само дето му липсват зелените очи. Умирам за котки със жълто-зелени очи.
alximika благодаря за загрижеността, малко ме понаболяват като се опра на тях без да искам, но ще минат няма къде да ходят.
Ами дивак е да, идва когато си иска, мърка когато си иска, гушка се когато си иска, ако ти искаш, се ядосва. От време на време го хващам да го нацелувам и нагушкам, но за малко да не се изнервя и той си ме търпи, защото знае, че скоро ще го пусна и не се нерви.
Но от както го взехме си е такъв. Но тогава беше бебе и беше много привързан към мен, бях му като майка, ходеше подире ми където и да отида, цокаше ме, все гледаше да се сгуши при мен като му е студено. А сега се намества под климатика.
Marieta да същата работа бяхме и ние. Мъжа ми ако клекне и тя отгоре му, после се изправя и си ходи с нея, а тя балансира като маймуна. А ето и доказателство: http://www.bgphoto.net/photos/2535/o634231819999372500.JPG
Сега е голям и дебел и не може да го прави това. А при мен не успяваше да го направи, аз нали съм слаба и не можеше да се намести.  Twisted Evil

Абе момичета от къде да си намеря, чисто бяло коте? Той мъжа ми ако ме чуе ще ме изхвърли барабар с котките ми. Ама много искам бяло коте. Аз му казвам, че ако видя такова на улицата да знае, че го прибирам, а той не ми вярва. Ама аз скришно ще го вкарам в къщи и той няма да има избор. Надявам се де.  

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 14:36 от Estell

Общи условия

Активация на акаунт