ЖЕНАТА ЛЪВ - 40 ЧАСТ

  • 15 757
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 699
Значи имаме си отговорник по взривяването, сега имаме и по наводняването.  Mr. Green
Остана ли някакво бедствие в кухнята, по което да не сме спец?  newsm78 Crazy

Оооо, ние с Вени сме напълно достатъчни, няма нужда от повече спецове. Ние сме цели бедствия с нея, щом влезем в кухнята.  Joy Joy Joy

Пол, пробвай да направиш вакуум с длан или с нещо на сифона на мивката и виж дали няма да се оттече поне малко.
Е, вие си имате номера, а ние не. Ама ако питаш мен, щом се съмняваш в грамажа премери си колко ти събират бурканите и си искай да са до горе. Или си носи от малките по 2, така няма начин да те минат.

Пол, айде, и ти сега! Можеше и да не я наводняваш, ние с Хаяси пак щяхме да те приемем в клуб "Кофти кухня"  hahaha!

 hahaha hahaha hahaha hahaha Кофти кухня, кофти домакиня, все тая. Аз тая вечер пак се изложих  Whistling Crazy ама за вас нищо ново. Мъжа ми се прибира от работа, цял ден пътувал, гладеееееееееееен  ooooh! и ме пита: "Ти направи ли миш-маша?"
А аз: "Мииииии, ъъъъъъъъъъъ, к'ъв миш маш, нали има манджа от вчера?"
Той: "Ми няма, има съвсем малко, колкото джуджи да яде"
 #Silly newsm56 smile3544

# 736
  • Мнения: 339
Какво стана със Синеоч? Успяла ли е в това, за което стискахме палци?  Thinking
Отивам да гледам "Стъклен дом".  Peace

# 737
  • Мнения: 9 776
Джуджи, може и да не ти се вярва, но аз я сколасах същата като тебе тая вечер ooooh!. Мъжа ми на работа, Даянка дояде към 16 часа последната манджа от вчера, и не знам що реших, че сме приключили с храненето за днес hahaha. Та добре, че имах един пакет юфка и щерката сама си прави вечерята Rolling Eyes

Утре ще готвя това

# 738
  • Мнения: 699
Джуджи, може и да не ти се вярва, но аз я сколасах същата като тебе тая вечер ooooh!. Мъжа ми на работа, Даянка дояде към 16 часа последната манджа от вчера, и не знам що реших, че сме приключили с храненето за днес hahaha. Та добре, че имах един пакет юфка и щерката сама си прави вечерята Rolling Eyes

Утре ще готвя това

А да видиш лесно ли ми е на мен като се мъча така всяка вечер, че и редовно хладилника ми е празен и си изсмуквам всичко от пръстите.

Аа, кое по-точно ще готвиш утре?  newsm78 newsm78 newsm78

Ние за 10 дни изписахме темата. Някой ще подготви ли новата, че като гледам тая е на последната страница вече.

# 739
  • Мнения: 9 776
...Някой ще подготви ли новата, че като гледам тая е на последната страница вече.

Ами давай Crazy
Дроб-сърма с кайма, много е вкусно Peace. Линка не е ли точен? newsm78

# 740

Общи условия

Активация на акаунт