Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 38

  • 47 153
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 23
Попринцип 4 от английската номерация на обувките е 37,нали?
В ибей на едни обувчици на Мис 60 пише 36?
http://cgi.ebay.co.uk/Miss-Sixty-Black-Leopard-Print-Ballet-Flat … sh=item45f65a252b

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 362
Попринцип 4 от английската номерация на обувките е 37,нали?
В ибей на едни обувчици на Мис 60 пише 36?
http://cgi.ebay.co.uk/Miss-Sixty-Black-Leopard-Print-Ballet-Flat … sh=item45f65a252b
Аз нося 36,но УК всички са ми 4 (просто защото 3.5 ТРУДНО се намира,а и установих,че явно по тяхната номерация съм си точно 4).

# 482
  • Мнения: 23
аз нося 37...кои ще съм 5 ?

# 483
  • Мнения: 87
Ако някой поръчва от Теско и е от София моля да ми пише на лични:hug:

# 484
  • Мнения: 1 936
Момичета, спрете да питате за общи поръчки, че ще заключат темата!

# 485
  • Мнения: 277
Да попитам и тук, някой дали не е взимал от Mothercare тези

Dвуомя се между тях и обсъжданите по- горе от Асда.

# 486
  • София
  • Мнения: 121
Момичета, имам няколко въпроса, ще се радвам ако някой ми отговори:
1. Исках да купя някои книжки и играчки от http://www.elc.co.uk/, ползвах и кода за 20% намаление, който беше публикуванв темата, обаче при попълване на billing addressa, ми иска адрес в UK, a фирмата превозвач изрично е упоменала, да не се ползва нейния английски адрес и  за billing адрес. Въпроса ми е вие как пазарувате от този сайт и кой превозвач ползвате, така че да може да се възползвате от кодовете за намаления. Стана много дълго и оплетено, за което съжалявам! ooooh!
2. Може ли някой да ми каже риминикидс и гивтрансорт при какъв курс на лирата спрямо лева извършват поръчките?

# 487
  • Мнения: 106
Струва ми се някой беше питал за такава кукла http://www.mytoys.de/Zapf-Creation-Little-Sunshine-Puppe-mit-Fun … 867?query=1872867 тук май цената е по - ниска
Hope, благодаря за предложението   bouquet Чудя се обаче дали тази шейничка може да се дърпа, тъй като на тази която си харесала се вижда, че има такава опция, но тук не виждам  newsm78

# 488
  • Мнения: 351
Ето и реални снимки на ботушките http://tedi80.snimka.bg/other/pokupki-uk.483677.21211836
Измерих отново и се извинявам точно 17 см е стелката. Нашето краче е 14 см и малко, носим 25 номер обувки, но тези с по-дебело чорапче са ни ок, понеже крачето ни е пухкаво

# 489
  • Мнения: 1 848
Кодът за намалениие в Теско само за дрехите ли е? Хваща ли играчките и др.стоки от гросърито?

# 490
  • Мнения: 23
Някой получил ли е това яке,за да ме ориентира как е като размер  Rolling Eyes
http://www.clothingattesco.com/girls-new-in/cherokee-padded-coat … ls-girls-ages-1-7

# 491
  • Мнения: 167
Кодът за намалениие в Теско само за дрехите ли е? Хваща ли играчките и др.стоки от гросърито?
Теsko direct e отделно, там трябва нова регистрация и кодовете за дрехите не важат  Peace

# 492
  • Мнения: 307
Ето и реални снимки на ботушките http://tedi80.snimka.bg/other/pokupki-uk.483677.21211836
Измерих отново и се извинявам точно 17 см е стелката. Нашето краче е 14 см и малко, носим 25 номер обувки, но тези с по-дебело чорапче са ни ок, понеже крачето ни е пухкаво

Meрси за снимките , много са хубави апреските  Hug А някой случайно да има номер 7 да измери ,че Мони носи 6 , но е свършил и се чудя дали да не поръчам 7  Rolling Eyes

# 493
  • Мнения: 1 777
Здравейте,
Има ли обща поръчка за ASDA direct или е индивидуално?

 Rolling Eyes И аз да питам.

# 494
  • Мнения: 1 848
Кодът за намалениие в Теско само за дрехите ли е? Хваща ли играчките и др.стоки от гросърито?
Теsko direct e отделно, там трябва нова регистрация и кодовете за дрехите не важат  Peace
А за там някой няма ли да сподели кодче за намаление Praynig

Общи условия

Активация на акаунт