Бихте ли излезли с непознат?

  • 4 749
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Шанел, за някои едно време е било преди 4-5 години.
Не зная ти колко си стара....

# 16
  • Мнения: 170
Да, бе, едно време като се запознавахме в дискотеките и кафенетата, беше много различно.
Най-големите ми любови са от първа среща.
И след като съм разговаряла с някого месеци, не го смятам за непознат.  

Или ти смяташ, че преди да излезеш с някого трябва да знаеш кои са родителите му, откъде е родом, какво образование има.

Точно това имах предвид, че непознати има както в нета, така и извън него...Дали ще се запозная във виртуалната действителност или в реалната такава каква е разликата, нали все е непознат, щом ще се запознавам с него, значи ми е непознат, пък и честно казано посегателствата върху личността и собствеността и то едни от най зверските са често дело на познати на които имаме доверие, щото са ниии познати и ги познаваме добре ooooh!...Пу-пу да не чува дявола....
Както казва Трещи, всякаш, ако се запознаеш в дискотека или кафене е по различно, а според мен е и по опасно...че там изобщо нямам поглед върху него, освен какво и колко пие и как се кълчи на дансинга.... Laughing ...това не ми е пречело обаче да се запознавам и по тоя начин...то тогава друг нямаше... Laughing ... Вярно трябва си предпазливотс, ама колко да е тази предпазливост, в крайна сметка, ако ще се давиш, няма сЪ обесиш, нали....

ПП Abet Hug


# 17
  • София
  • Мнения: 39 091
То и да отидеш на интервю си е като среща с непознат. Mr. Green

И аз едно време излизах на срещи от нета.
Но гледах да са на обществено място - това е предпазливост.
И ако нещо не ме изкефи на живо човека - айде чао, че ме викат. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 161
Шанел, за някои едно време е било преди 4-5 години.
Не зная ти колко си стара....
Аз съм много млада.По-млада,отколкото съм си признала тук.

# 19
  • Мнения: 230
Да...излизала съм...и съм си изкарвала много диво.И на нагласени срещи съм ходила Crazy...

# 20
  • Мнения: 4 120
Излизала съм, в повечето случаи е било интересно. Бих.

# 21
  • Мнения: 3 719
Абе в последно време гледам, че все повече мои познати си намират половинки във фейсбук, разни сайтове за запознанства, пишат си по скайп с непознати (което също ми е малко странно, може би защото в моя списък с абонати няма човек, който да не познавам лично) и се въртят едни виртуални любови за чудо и приказ, емотикончета целувки, прегръдки...  И като ги питам как така могат да се доверят на някого, когото не са виждали лично и как биха излезли с него, те ми изтърсват, че "било заради емоцията", "любовта дебнела навсякъде", "по-лесно можеш да си намериш някого с определени критерии" и т.н.  Общо взето винаги намират какво да кажат в своя защита по темата.
За капак онзи ден приятелката ми ми бутна една оферта за една игра, която се била организирала "една вечер с непознат". Голяма емоция щяло да бъде, голяма тръпка, пък и "виж единия к'ъв е сладур" дъра-бъра...
и започвам да се чудя... абе дали наистина жените (предимно, то за мъжете е по-скоро ясно) нямат нищо против да излязат на среща с непознат от интернет?  newsm12
Не, не бих излязла. Нещата не трябва да се смесват. Истинската реалност е едно, виртуалния свят друго.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 201
Като започнете с това:едно време...Едно време прабабите ви са се къпели по един път на месец.

Та така...едно време, компютри нямаше, но пък имаше телефони, обаждане по погрешка, дъра-бъра и евентуално излизане на кафе. Интересна тръпка, нищо особено не последва, не мой тип, останахме си добри (вече) познати, но пък човекът си намери квартира Peace

И що за въпрос, нали повечето ни приятели са били непознати преди да ги срещнем, може ли пък да излизаме само с другарчетата си от детската градина? newsm78

Но верно, че виртуалните любови са ми леко странни, тъй като липсва физическата част и съответно възможността за химия. За мен са като епистоларните връзки в Средновековието, често съпроводени от неприятни изненади или напротив, толкова задълбочени, че при евентуалната среща човек се ангажира май повече от пренавиване, а не заради реални чувства.

# 23
  • Мнения: 4 120
Не, не бих излязла. Нещата не трябва да се смесват. Истинската реалност е едно, виртуалния свят друго.  Simple Smile
На Вселенската бгмамска среща не си ли била?

# 24
  • Мнения: 3 719
Не, не бих излязла. Нещата не трябва да се смесват. Истинската реалност е едно, виртуалния свят друго.  Simple Smile
На Вселенската бгмамска среща не си ли била?
Не, няма и да бъда. Нищо лично, но не смесвам нещата.

# 25
  • Мнения: 4 120
О, аз също не съм била, надали е ще бъда някога, но обикновено в такива теми се отрича този вид познанство, а после се пускат снимки от партита със съфорумци, с които разпознаването става по бадж с ник.

# 26
  • Мнения: 3 719
О, аз също не съм била, надали е ще бъда някога, но обикновено в такива теми се отрича този вид познанство, а после се пускат снимки от партита със съфорумци, с които разпознаването става по бадж с ник.
Може. Но не е много сигурно дали човекът с баджа е истинският потребител.  Wink Не е чак толкова трудно да се представиш за друг, а акаунти се хакват.  Mr. Green Редно е да отбележа, че нямам наблюдения конкретно за bg-mammа. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 521
Истинският е. Веднага си личи. Уверете се лично, вместо да се покривате. Никой не хапе, просто бъдете себе си.
Дано това не е проблем. Laughing

По въпроса- да. Така се запознах с Половината Peace

# 28
  • Мнения: 157
Не бих излязла с непознат. Прекалено недоверчива съм, и предпазлива. и най малко пък бих си споделяла с някой в мрежата проблемите, мечтите, житейски случки и тн. Иначе познавам хора, които даже са семейни благодарение на скайпа, но зарязаха първите си жени с децата благодарение на интернета.

# 29
  • Мнения: 9 814
О, аз също не съм била, надали е ще бъда някога, но обикновено в такива теми се отрича този вид познанство, а после се пускат снимки от партита със съфорумци, с които разпознаването става по бадж с ник.
Може. Но не е много сигурно дали човекът с баджа е истинският потребител.  Wink

Повечето хора по форумските срещи се познават от години.Рядко са новорегистрираните, които отиват.
Не за друго, но няма какво да си говорят. Все едно да влезеш в заведение и да седнеш на масата на непозната компания.

Общи условия

Активация на акаунт