Кашичка или пюре, Юнче малко ще яде? - Тема 7

  • 23 659
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Алексова мерси за линка  Hug
Ванюша и аз се чудя, доста студен ми се струва вятъра, пък нашата кукла по някое време и омръзва в количката и трябва да се носим на ръце, а така я обричам на вятъра....  Whistling

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Запис и от мен!
Много хубава е темата!   bouquet   bouquet
Ванче, аз се отказах да излизаме сега, и без това Габи е хремава, омръзна ми вече! Най-накрая ще отида да й вземат носен секрет, но дано да е чист. Thinking Сега спи на терасата в коша за кола, опакована в чувалче. Мисля, че все пак е на въздух, нищо че не се разхождаме. Grinning
Ив, ти къде си в Пловдив? Grinning

# 17
  • Мнения: 1 561
В този сайт има достанамаленинеща, имаше и чувалче за 52 л в синьо, скоро коментирахме това.

Ето това ми направи впечатление, някой дали има такова и го е ползвал, да даде мнение:

http://www.bebe-best.com/detski-tsentar-za-prohojdane-trek-walke … aroo-p-12573.html

# 18
  • София
  • Мнения: 161
Mar4elka, добавила съм Павчо Hug
Моля следните мами да запишат инфото, което липсва за тях на първа страничка Peace :
bubalanak; mimito_06; elitsaj; smilianova; Oui; dion; Зипър; viliqana82; mi6a08; dany_a; sweet_child_of_mine; Марету.
Исках да попитам срока "30.11" е за записването нали, да не съм пропуснала нещо в четенето  Thinking
Да ivv83, това е срока Peace
Сега отивам да си "изора нивата"  Laughing .
Хубав и усмихнат ден на всички Hug .

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 13:18 от mama_zaek

# 19
  • Мнения: 50
Запис и от мен!
Много хубава е темата!   bouquet   bouquet
Ванче, аз се отказах да излизаме сега, и без това Габи е хремава, омръзна ми вече! Най-накрая ще отида да й вземат носен секрет, но дано да е чист. Thinking Сега спи на терасата в коша за кола, опакована в чувалче. Мисля, че все пак е на въздух, нищо че не се разхождаме. Grinning
Ив, ти къде си в Пловдив? Grinning
кАТЕ живеем до р-нт Стадиона (или общежитията на ВХВП-то), вие къде сте?

# 20
  • Мнения: 525
В този сайт има достанамаленинеща, имаше и чувалче за 52 л в синьо, скоро коментирахме това.

Ето това ми направи впечатление, някой дали има такова и го е ползвал, да даде мнение:

http://www.bebe-best.com/detski-tsentar-za-prohojdane-trek-walke … aroo-p-12573.html

Ау, много ми харесва!

# 21
  • Мнения: 8
Прибрах се от зъбаря и вече си имам 2 чисто нови щифта и пломби ooooh! Mr. Green

И сега - хубавата новина - вчера ми отблокираха сумата от банката за поръчката на Теско и днес я пуснах цялата - получих имейл, че нещата са ми изпратени вече на адрес! Whistling Липсваха по 1-2 неща на някои хора, ама за толкова дни нямаше как да не се получи така. Ако всичко пристигне читаво до България вече ще знаем, че с другата ми карта и друг адрес поръчката става. Peace

Чакам вече с нетърпение Crazy

# 22
  • Мнения: 67
Ето и Чиполинското, което се регулирало, даже и е на промоция http://www.bebe-best.com/chipolino-bandji-pogo-pink-p-8423.html

Аз се коригирам! И нашето бънджи се регулира само че малко по по-различен начин, затова се обърках, че не може! Чак сега видях в упътването! Разликата с Чиполинското е в играчките отстрани (нашето има), иначе така като ги гледам са напълно идентични май!
Роси, играчките са същите като бънджито, на Рая са й много забавни  Peace

За чувалчетата тези от Mytoys-a са много хубави(в момента имам такова вкъщи, да видя дали ще пасне за количката). Струва 20 евро (няма й 40 лв) й е страхотно (поне на мен много ми харесва). Картата ми обаче не става и ще трябва да чакам мъжа ми да се върне Sad. Елиска, няма ли да спретнеш една поръчка оттам? Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Такааа, и аз отпаднах от разходката, момичета. Обадих се на мъжлето, каза, че духало силно, ама ако я опаковам в количката и лежи - ставало. да де, ама аз как да съм сигурна, че днес маймунката сладка ще слушка и няма да иска да си говорим на открито извън количката и поради тая причина се отказах. Така че се присъединявам към Ив и Катето- днес няма да се излиза. Тъкмо ще изгладя и пооправя, че вчера и оня ден бяхме като отвързани...   Joy

Кате, на вас още ли не ви е минала хремата - какво е това чудоооо?  newsm78

Ив - от пловдивските мами не се сещам някоя да живее около ВХВП-то или поне не и тези,  с които сме се срещали.

Роси, това последното и на мен много ми хареса!


*Eliza*- честито за поръчката, а и на участвалите също. Още ме е яд, че не можах да се класирам, ама такива дъждове бяха тогава, че не ми се излизаше въобще с бебка.

Всички болнички да оздравяват и много стиснати палчета за Вероник.

# 24
  • Мнения: 7
 newsm44 чудесна новина!
А може ли да кажеш на кой какво няма да дойде? То сигурно аз съм в групата, де.

# 25
  • Мнения: 10
Мама заек   bouquet, страхотно оформление на темичката с тези пуФкави бебешори  Simple Smile

Честити първи зъбчета!

Днес мислех да поизляза малко на пазар с бебка, но времето е просто ужасно - дъжд, вятър  Sad, та затова се отдадох на готвене и домакинстване, разнасям Йоана в шезлонга с мен в кухнята - уча я да готви   chef

За детските - и ние не се вписваме, тъй като и двамата с мъжа ми сме с осигуровки на реална заплата та се водим за много богати и Държавата смята, че нямаме нужда от тези 30лв  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 781
Хайде и ние в новата хубава тема mama_zaek   bouquet
И ние не получаваме детски  Crossing Arms
Сутринта много хубаво печеше тук и се гласих да излизам, а сега малкия като се събуди и то едно се смрачи  ......
Алексова , и ти беше с болничен до 17-ти , нали ? Кога мислиш , че ще ни приведат парите ?

# 27
  • Мнения: 8
Разбира се, само дето не съм си вкъщи сега (в майка ми съм) и табличката с поръчката ми не е пред мен. Но при теб липсваше един анорак. ooooh!
На zlatnata - едни дънки на Уолт Дисни - нямаха размер, само 0/0 и 0/3.
На Стаси_К - мисля, че всичко беще в наличност.
На другите им писах.
И една малка подробност - белите ботушки, момичешките от 4 паунда станали 5! Доста се очудих дали не е грешка като поръчвах, но явно за няколко дни са им дигнали цената. ooooh!

Да добавя и последните записали се за Дядо Коледа Mr. Green

Lorkaa - мама на Ема (6 м. и половина) ще изпраща на Михаил ( 6 м. и половина) на мама ЛУЛУ, гр. Варна
ЛУЛУ - мама на Михаил (6 м. и половина) ще изпраща на Боил (6 м.) на мама Lulu25, гр. София

# 28
  • Мнения: 105
Хоп ето ме и мен!  newsm53
Mama zaek благодаря за чудната нова стара тема!    bouquet
Нямах много свободно време напоследък…Опита за смяна на памперсите се оказа крайно неуспешен. ooooh! От самото раждане бяхме с HUGGIES, но почнаха много да пропускат и преди две седмици минахме на BABYLOVE на DM – пропускаха също, а и не попиваха хубаво и решихме да минем на PUFIES, ноооооо ...още след първия памперс се появи обрив в зоната под пелените и зачервено дупе, а памперса сменяме много често и веднага след наакване. За два дни нещата се влошиха, появиха се мехурчета /около пишлето/, въпреки че мажех с кремче след всяка смяна. Оказаха се гъбички! Минах пак на HUGGIES и почнах да мажа с Тридерм маз сутрин и вечер /след къпане обливахме с разтворена 1с.л. сода бикарбонат в 1л. вода/ , а през деня при смяна на пелените мажех с домашно приготвен крем от невен, лайка и мас. За два дни ни мина, а беше почти до кръв разранено!
Това почти отшумя, нооо...ни се появи и „млечница” /гъбички в устата/! #Crazy Първият ден пробвах да обтривам в устичката с мед  и сода на два часа, но май нямаше никакъв ефект, само белите налепи станаха алено червени и се размножиха и въпреки, че първоначално бях против, т.к. се препоръчва за деца над 6 мес., по настояване на педиатърката минах на Дактарин перорален гел по 4 пъти на ден след хранене /мажа и зърната на гърдите си с него/, като след като се нахрани бебо задължително с лъжичка му давам и чай от лайка. Дано да има ефект, че е много болезнено. Cry Бебчо плака със сълзи при първите обтривания, а като съдя по себе си колко е неприятно да имаш раничка в устата…..слава богу не се отразява на храненето му Praynig!  Дано бързо минем и през това!
AnGeLcHeTyYy, идеята  за „Първо зъбче” на началната страница е страхотна!
Честито първо зъбче грейнало в усмивките на бебоците на Deluxsa и Nicole ocean 2000.
Честит рожден ден на малката принцеса, Слънчев лъч! Много усмивки, здраве и късмет!  baloni hbday baloni
Честити месечинки на всички порастнали бебоци! Tada
Стаси_К ,според мен всичко зависи от детето. Мисля всяко дете е изключително наблюдателно и чувствително, и много точно усеща и реагира на хората около себе си. Ако човека, който ще се грижи за детето ти е спокоен, обича го и му имаш доверие, че е отговорен, според мен няма за какво да се притесняваш.
Стискам палци за Вероник  Hug
Яхвам метлата, че ме чакат много задачки  afwitch!

  

# 29
  • Мнения: 31
Стаси_К всичко си зависи според мен от детето, от това доколко е свикнало с човека, който ще го гледа докато тебе те няма. Дори в началото може и да не усети липсата ти, но по някое време - знае ли човек? Няма ли как да го вземете с вас заедно с бабата?  Mr. Green
Е, поне ще се опитам да настроя бабата, че няма да се размине само с леко помрънкване ... Той, не че при мен не пищи понякога, сякаш нещо ужасно му се случва, но някакси съм му свикнала... Но пък жената има много мерак да го гледа и подмята насам натам, ето ще и се отдаде възмошност Simple Smile Иначе мислих и аз да отидем заедно, но мъжа ми направо се отказа от тази идея :бил моя романтичен weekend  за рожден ден  Naughty


Стаси_К ,според мен всичко зависи от детето. Мисля всяко дете е изключително наблюдателно и чувствително, и много точно усеща и реагира на хората около себе си. Ако човека, който ще се грижи за детето ти е спокоен, обича го и му имаш доверие, че е отговорен, според мен няма за какво да се притесняваш.

Е, въпросната баба ( моята свекърва ) е точно това... Ама като знам как му "прещраква" понякоганещо на малкия..

Благодаря за мненията!

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 14:12 от Стаси_К

Общи условия

Активация на акаунт