Звездни компромати-82 част

  • 56 247
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 435
Валери уж бил проговорил за връзката си с Николета пред вестник Уикенд:
http://www.sportal.bg/news.php?id=267425
Много ми хареса това, което е казал за Алисия.  Peace Така трябва.
Аз докато четох статията, през цялото време имах чувството, че чета клишета. Предположих, че някой го е посъветвал точно какво да каже, щото откъде толкова акъл у него  Whistling Иначе е убедително!

О, в това не се и съмнявам. Валери иначе едно изречение не може да върже.

# 661
  • Мнения: 3 690
Да, личи си чуждата намеса в писмото, но аз го намирам за много добро и искрено.

# 662
  • Мнения: 1 280


 В статията пише, че дамата удивително прилича на Галя от "Каризма" и според мен направо си е тя  Laughing

 Я аз да питам, че ми стана любопитно. Имало ли е нещо между Иванина и Даниела Манол от ББ?

# 663
# 664
# 665
  • Мнения: 515
Добре на тея девойки мъжете им не им ли е гадно така да им мачкат жените по сцените, секви да ги пипат и да им се отъркват  Sick Бляк..

# 666
  • София
  • Мнения: 1 146
Добре на тея девойки мъжете им не им ли е гадно така да им мачкат жените по сцените, секви да ги пипат и да им се отъркват  Sick Бляк..

аха Joy

# 667
  • София
  • Мнения: 6 011
Я аз да питам, че ми стана любопитно. Имало ли е нещо между Иванина и Даниела Манол от ББ?
Според мен да, и още как. Редовно се мотаят двечките из The Mall.

# 668
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
запис   Peace

# 669
  • Мнения: 6 306
Добре на тея девойки мъжете им не им ли е гадно така да им мачкат жените по сцените, секви да ги пипат и да им се отъркват  Sick Бляк..

Ами сигурно вярват, че жените им градят кариера, и в интерес на "професионалното израстване" трябва да търпят мазни и потни ръце да пипат любимите им  Joy

# 670
  • Мнения: 5 022
Eдва ли чак всеки ги пипа.

# 671
  • Мнения: 4 435
Още повече, нали виждате, че само определени певици си го позволяват. А Галена е една от тях, ако не и най-активната в това отношение, винаги си вика ей така хора от публиката и прави тъпотии.
Аз мога сега да изброя сумати певици които никога не съм виждала в такива ситуации.

# 672
  • Мнения: 3 016
Примерно като Глория. Бях на нейно участие преди години. Едно 5 годишно детенце я пипна и тя такава физиономия направи чееееее..

# 673
# 674
  • Мнения: 515
Е да не всички, в това съм сигурна. Най-четсто като се замисля Галена съм я виждала  newsm78 Много евтино  ми се вижда  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт