Лошото време вкъщи ни прибра, Юнските бъдещи мами тук събра! - 2

  • 20 896
  • 680
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 085
Разбира се .Аз скоро ще ходя да се подстригвам.Едното няма нищо общо с другото.Е сега като сме бременни да се оставим така. #2gunfire

# 61
  • софия
  • Мнения: 1 305
Ани не трябва да има болка защото може да предизвика контракции затова но шпа се изписва като част от лекарствата при задържане, и аз му казах на доки че болките са поносими и мога без но той каза в никакъв случай, моята схема е такава 10 дни 3по2, после 10 сни 3по1  и чак тогава ако нямам болки при нужда, за утрагестана схемата е почти същата постепенно спиране, може понеже при мен се приема в началото в по големи дози и да не е хубаво да се спира изведнъж, но аз и с Дани бях почти през цялото време с болки и но-шпа, поне знам че не е вредно, чакаме те с новини от доктора Simple Smile
Silver Angel  Joy, дано не ни се разсърди миси, но така съм се смяла на ветеринара Joy
Шунка, много се радвам за сърчицето Hug
mimik, аз пък съм дебилски спокойна ако не е нещо здравословно де други неща не могат да ме из дразнят
veshtitzata мисля като теб даже утре съм да ме подстрижат и аз съм с 10 минутна боя.
Пиете ли някакви витамини, на хапчета става дума.

# 62
  • Мнения: 4 070
за боята- аз съм за боядисването...миналия път ме беше страх и на снимките от родилното изглеждам толкова зле, сега видях кой е рисковия период за бебенцети и мисля да го спазя иначе- ще се боядисвам, а смятам и да се подстрижа Wink

Кой е рисковия период за боядисване? Аз така или иначе се боядисвам с безамонячна де, ама все пак. А защо смяташ И да се подстрижеш и за това ли има някакъв проблем?

Buffy 3 сакчета #Crazy  Heart Eyes

А за Неофолик, значи може просто да си пием мета, ако не сме си правили това изследване така ли ( за всеки случай) ?
вероятно не съм се изразила както трябва- рисковия период за моето бебе, ако въобще има бременност, че днес пак нищо не ми видяха-ее, имаше нееещичко.....гледах в нета като си напишеш датата и нали излизат едни етапи от бременността и затова- аз се боядисах с боя с доста намалено съдържание на амоняк

# 63
  • Мнения: 4 070
Здрасти!
Върнах се от лекар, и ние си имаме тупкащо сърчице и само 1 бебе. Помечтахме си малко и сега back to reality Wink
Казаха ми да си почивам (т.е. да не се разхождам), но пък няма да има проблем утре да шофирам - ходя на курсове. Simple Smile
Изписаха ми и лекарства, но аз вече ги пия тези. След 3 седмици пак ще ходя да се видим, дано нямам повод да го търся преди това.
имай предвид, че ако не си вземеш изпита докато ти проличи, после нямаш шанс, по принцип на бременните не им разрешават да ходят на курсове, аз за малко да се запиша преди две години и хоп- бременна...а и като знам какви са инструктурите- мен би ме било страх да отида на курс в тазкъв етап

# 64
  • Мнения: 235
Августа, за Северен парк става дума. Всеки ден сме там, ама понеже ме понамързява, та ходя там с колата. И там малко се разхождаме и така, аз си седя доката Йоана си играе. Честито, Шунка. Сега пък чакам кумовете да ми дойдат на гости, та кулинарствам и после ши ям ям ям...
Лека вечер ви желая и по-малко гадене

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Здрасти!
Върнах се от лекар, и ние си имаме тупкащо сърчице и само 1 бебе. Помечтахме си малко и сега back to reality Wink
Казаха ми да си почивам (т.е. да не се разхождам), но пък няма да има проблем утре да шофирам - ходя на курсове. Simple Smile
Изписаха ми и лекарства, но аз вече ги пия тези. След 3 седмици пак ще ходя да се видим, дано нямам повод да го търся преди това.
имай предвид, че ако не си вземеш изпита докато ти проличи, после нямаш шанс, по принцип на бременните не им разрешават да ходят на курсове, аз за малко да се запиша преди две години и хоп- бременна...а и като знам какви са инструктурите- мен би ме било страх да отида на курс в тазкъв етап
На мен малко ми остана, може би в края на ноември ще е изпита или като гледам как се мотат с листовките, декември. Би трябвало да не ми личи (особено) дотогава, а и съм свалила 2 кг  Laughing

# 66
  • Мнения: 4 070
Здрасти!
Върнах се от лекар, и ние си имаме тупкащо сърчице и само 1 бебе. Помечтахме си малко и сега back to reality Wink
Казаха ми да си почивам (т.е. да не се разхождам), но пък няма да има проблем утре да шофирам - ходя на курсове. Simple Smile
Изписаха ми и лекарства, но аз вече ги пия тези. След 3 седмици пак ще ходя да се видим, дано нямам повод да го търся преди това.
имай предвид, че ако не си вземеш изпита докато ти проличи, после нямаш шанс, по принцип на бременните не им разрешават да ходят на курсове, аз за малко да се запиша преди две години и хоп- бременна...а и като знам какви са инструктурите- мен би ме било страх да отида на курс в тазкъв етап
На мен малко ми остана, може би в края на ноември ще е изпита или като гледам как се мотат с листовките, декември. Би трябвало да не ми личи (особено) дотогава, а и съм свалила 2 кг  Laughing
оки, само умната... а и дали си отслабнала няма много значение, понеже на някои жени им личи от 3 месец че са бременни Wink Wink

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Аз само използвах възможността да се изфукам, хаха. Ако трябва, ще ги баламосвам нещо даи-аджиите, пък и то в студеното време с дебело яке... няма да е трудно  Mr. Green Само да го взема пустия изпит, че едва се наканих да се запиша на курс.

# 68
  • Мнения: 4 070
Аз само използвах възможността да се изфукам, хаха. Ако трябва, ще ги баламосвам нещо даи-аджиите, пък и то в студеното време с дебело яке... няма да е трудно  Mr. Green Само да го взема пустия изпит, че едва се наканих да се запиша на курс.
ще го вземеш- няма страшно, тъкмо после ще си возиш бебчето Wink Wink

# 69
  • Мнения: 100
Здравейте по-късни доби, тъй като това днес ми е трети опит да напиша нещо (тъкмо да пусна и нета се разкапе) ще карам накратко, че ми писна, предишните два бяха обширни, ама .....

Момичета за "ръкавицата" и на мен ми стана странно, но тъй като ми е за пръв път преглед с вагинален честно казано се оказах неподготвена Crazy  newsm78. Иначе да прави сте "шемет" си е доктора и това си е. Сега само се чудя точно как става нататък, ако реша да го сменям, защото въпреки всичко нали ви казах, че и предишния път бях при него "слава богу" всичко беше ОК до края, и сега се оставих случайността да реши при кого и пак на него попаднах, та така ..... пък и малко трудно се решавам и приемам промени от всякакъв вид, но ще видим имам още време за размисъл.

Накратко едно обръщение към всички, които имат повод за поздравления  Hug   bouquet
И стиснати палци за всички, които имат нужда от това.

Като чета за по две, за по три сакчета, направо умирам от кеф, на мен дето се вика ми е детска мечта това, и в моя и в рода на мъжо има и то не по една двойка, но уви ...... за сега при нас нет.

Айде момичета лека нощ ще се опитам да си лягам  smile3524, че не винаги ми се получава това със съня

# 70
  • София
  • Мнения: 234
Хайде и аз а се разкрия вече, че ви чета от известно време; след като цял ден чаках някой да напише нещо, чак сега установих, че сте били в нова тема ... Laughing
Та, направих си тест на 14-ти т.м. и след цяла година отрицателни, най сетне вече блеснаха 2-те чертички. Напараво все още не мога да повярвам... На 15-ти нищо не се видя на УЗ, но на 20-ти вече се видя черната точка.
Честно казано, за щастие за сега нямам оплаквания, с изключение, че съм абсолютен дзвер. Горките ми мъж и син .... Дано да премине този етап.
Хайде поздрави, ще пиша на чин данните.

# 71
  • Мнения: 1
лелееееееееее не мога да ви изчета писанията Simple Smile
първо голяма  Hug за новата тема,страхотна е Wink
второ-бъфи мног се зарадвах за трите сакчета и най-искрено пойелавам да си останат три  newsm10
на всички видяли сърчица и сакчета честито,аз в понеделник съм при личния,който ще ми запази час за акушерка,която ще ми запази час за скан между 10-12 седмица (просто програмата е страшна)то си ггурно до тогажа ще ми личи  Grinningсамо се надявам всичко да е наред Simple Smile
предполагам,че вече спите сладко сладко,за това и аз ще се пробвам,но при мен е лесно-5 мин гледам филма,после той мене гледа  newsm78
целувки на всички и сладки сънища  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 235
Misi,
аз лично вярвам че няма нищо случайно на тоя свят. може би пък трябва при този док да си останеш. Сега да ви разкажа нещо. Девет месеца с мъжа ми се опитвахме да си имаме бебе и все не ставаше. На 15 август излизаме с кумувете че имам имен ден и един от подаръците ми от тях беше биба. След един месец забременях. Сега наскоро един колега на мъжа ми отива до магазина и пита Някой иска ли нещо. Сички викат не, аз казвам че искам подарък да ми купи. И той какво мислите ми купил - БИБА. И положителния тест лъсна седмица по-късно  Laughing Аз още тогава муказах на мъжа ми че е време да става второто бебе...и така

# 73
  • Мнения: 14
Добро утро на всички!
Най-накрая се наспах, че предната нощ бях заета да си преосмислям новия център на вселената  Mr. Green
Ние от 4 месеца правихме опити, посления ми цикъл беше на 6 септември. От там направих някакъв бъг в хормоните, падна прогестерона, направих 7 дена зацапващо кървене, бях на лекар към 23-я ден от цикъла и той ми каза, че този месец няма как да стане, ще пия три месеца Дуфастон за регулиране и сега да чакам да ми  дойде. Чаках, чаках, пък никой не идва  Mr. Green Три седмици закъснение, на всяка седмица си правих по един тест, и вече се бях примирила, че бъгът е голям, времето обвинявах, натовареното си ежедневие и т.н. Третият тест обаче го взех, както обичам да се шегувам - преди него винаги ме късаха  Laughing След 30 минути бях при лекаря, който за късмет даваше нощно дежурство в АГ. Мноого трудно видя точката, дори я форографира, и според неговите сметки овулацията е била на около 25-26 ден, и в момента съм може би в трета седмица, съвсем рано е.  Simple Smile
След две седмици пак ще ходя за по-обстоен преглед.

Момичета, виждам, че сте кометирали боядисване. Аз съм много светло кестенява, но си правя руси кичури от както се помня. Смятам да си пусна естествени цвят, но се чудех дали може да си направя и кестеняви кичури по дължината на косата, да намаля русото и вече да го изчакам да израсте. Реално няма да бутам корените и кожата на главата - кажете ми, че може  Simple Smile
От 4 месеца не съм ги подсилвала, и за момента разликата не е фрапантна, защото и лятото още повече ми изсветля моята, но сигурно ще започне да ме дразни  Thinking

# 74
  • Мнения: 74
 Здравейте бременни сладурани   bouquet
сериозно сте отворили темата за боядисването и тъй като работя в салон за красота , ще си позволя да спомена , че в момента има на пазара една не особено евтина , но напълно безвредна боя , без амоняк и без мирис съответно , дано не прозвучи като реклама. Боята е на лореал - Иноа.  До колкото съм чувала и стандартните бой не са кой - знае колко вредни след 3-тия месец.
Все пак да не забравяме ,че всичко прекалено е вредно.
Иначе при нас нещата се развиват нормално за сега. Тази седмица бяхме на преглед , видяхме бебчо и тупкащото му сърчице , видяха се дори зачатъците на ръчички и крачета. Таткото ни беше във възторг  Laughing
 Вие как казахте на бъдещите каки и батковци за очакваното бебе и кога мислите ,че е най-удачния момент за това?

Общи условия

Активация на акаунт