Кухните -34 тема

  • 69 731
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 12 229
krasi_kyneva аз точно тези  гледах, а как ще стои въпроса с пантите,  плюс това, че при мен е малко над 800 ширината?
Не успях да видя в линка, дали е равна кошницата или си идва с делител за чинии, нещо което не ми трябва и до колко кг издържа?
И аз почвам да се убеждавам, че това ще е ннай-разумният вариант, само да измисля момента с пантите.. имам разстояние 82 см между пантите, и около 85 шкафа, дали това ще е достатъчно и ще може да се изпълни по някакъв начин?

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 17:20 от Aila

# 736
  • Мнения: 0
Aila, на разваляй тази красота или поне не преди да си започнала да шеташ из кухнята.В процеса на експлоатация ще добиеш представа къде какво ще слагаш и кое е нужно както и кое нефунционално.
Мисля че можеш да решиш проблема кардинално като повдихнеш рафта малко нагоре.В горната по ниска част ще слагаш тавите а в долната по висока може да намерят място тендерите.
Инъче ДА, могат да се монтират вътрешни чекмеджета но ще трябва да отваряш вратичките та после да издърпваш и чекмеджетата което ми се вижда едва ли не уморително.
Кухнята ти е чудесна.

# 737
  • София
  • Мнения: 12 229
liubo3 от другата страна до фурната имам друг малко по къс, но по-висок дълбок шкаф, отгоре има едно по-дълбоко чекмедже, където съм сложила тенджери и купи. Наистина все още разучавам, кое къде ще ми е удобно. В чекмеджето под фурната съм сложила тави. Но този другият шкаф наистина е много неудобен и това определено няма да се промени. Той просто е висок 42 см, ако е без разделител пак е нефункционално, ако е със става проблема за който споделих.. Не мисля че ще ми е особено трудно да отворя вратичките и да издърпам кошницата и да мога спокойно да стигам навсякъде. Вратичките ще си останат без да ги пипам.
Може ли да се монтира в шкаф широк 850 и разстояние 820 от тези кошници с ширина 800 и как ми могло да се направи това?

# 738
  • София
  • Мнения: 194
Въпрос към Liubo3 ,
според теб, има ли проблем да се монтира свободно стоящ хладилник до колона с фурна за вдраждане ... newsm78 следва ли да се притеснявам че са един до друг?

Aila, стархотна кухня Peace поздравления... може би наистина да не бързаш с преправянето на този шкаф.. предложението на Любо3 ми се струва ОК.

# 739
  • Мнения: 0
Aila, ако искаш чекмеджета вместо вратички то тогава най удачно е да превърнеш вратичките в чекмеджета.Монтира се среден делител във шкафа и в получените две миждини се монтират кутиите за чекмеджетата.Върху челата на кутиите се монтират съществуващите вратички и вратите на панти са вече лице на чекмеджета.Съветът ми е на 420мм височина на шкафа кутиите да не са по дълбоки от 200мм.Нагледно.....

http://liubo2.snimka.bg/daily/g-p.541236.21842923.big

Обозначените в светло детайли са детайлите в допълнение които са необходими за трансформацията.След такъв тип намеса, никой не би разбрал че кухнята първоначално не е била замислена да бъде различна.Да....... не са четири чекмеджета но пък ще имаш две удобни  Wink

little stranger
Няма никакъв проблем да сложиш хладилник до шкаф колоната.Щом фурната е предвидена да стои в шкаф от дървесина то каква би била вероятноста да нагрее хладилника повече от шкафа  Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 21:40 от liubo3

# 740
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551937.0

# 741
  • Мнения: 158
unadaptable

Пердето се разбрах да ми го шият. На мен ми трябва подобен цвят, търсих на доста места, но няма подобен плат. Ако открия ще пиша, а ко не ще направя същия модел само че с различен пшлат. Моята кухня е запланувана за април, май и имам още малко  време.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт