Куклен театър София или Театър 199 ?

  • 14 541
  • 108
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 505
Здравейте , искам да заведа моята дъщеричка на ТРИТЕ ПРАСЕНЦА ,но къде постановката е по добра в театър 199 или в Кукленият театър на Гурко? Къде постановките са по добри ?

# 1
  • Мнения: 157
И двата Simple Smile
Нямам наблюдения върху именно тази постановка, но си заслужава да я гледате и на двете места... това само може да обогати детето повече. Относно постановките в двата театъра - гледали сме чудесни пиеси и в 199, и в Кукления, както харесвам много и детските постановки в театър Възраждане - просто редувайте местата   bouquet  bouquet

# 2
  • Sf
  • Мнения: 978
Точно Трите прасенца на Гурко са твърде несполучливи. Прасенцата хвърлят камъни, постоянно се карат, вълкът успява на няколко пъти да си мушне пръстите в контакта, а накрая ни съобщават, че актьорската заплата била много малка. Сценарият е толкова примитивен, че дори не знам с какво да го сравня. Горките актьори, колкото и да се пънат, върху такава слаба основа, просто нищо не могат да направят. Аз не бих завела детето си да го гледа втори път.

# 3
  • Мнения: 3 423
В 199  Peace Там постановката "Трите прасенца" е на театър ММ( Мая и Митко Димитрови) и е любима на детето ми. Ходили сме няколко пъти.

# 4
  • Мнения: 9 814
В 199. Иначе и в двата театъра има сполучливи и не дотам постановки.

# 5
  • София
  • Мнения: 779
Точно Трите прасенца на Гурко са твърде несполучливи. Прасенцата хвърлят камъни, постоянно се карат, вълкът успява на няколко пъти да си мушне пръстите в контакта, а накрая ни съобщават, че актьорската заплата била много малка. Сценарият е толкова примитивен, че дори не знам с какво да го сравня. Горките актьори, колкото и да се пънат, върху такава слаба основа, просто нищо не могат да направят. Аз не бих завела детето си да го гледа втори път.

Това беше една от първите ни постановки и бях леко шокирана ooooh!. ДОбре, че малчо беше на около година и половина и не се впечатли от тези неща.

# 6
  • София
  • Мнения: 505
Благодаря, ще отидем в театър 199! А какви други постановки за подходящи за 3г и в кой театър са хубави? Чудих се за Хензел и Гретел ,Храбрият шивач или Котарака в чизми?

# 7
  • Мнения: 149
   В театър Възраждане  - горещо препоръчвам постановката "Бабината питка".
   В кукления театър на ул. Гурко - препоръчвам "Любопитното слонче".
   Аз също съм разочарована от "Трите прасенца" в кукления театър на ул. Гурко.

   Моля, препоръчайте други добри постановки.

# 8
  • Мнения: 4 204
Мога да препоръчам мюзикъла Мечо Пух в Операта.

# 9
  • Sf
  • Мнения: 978
"Любопитното слонче" и "Снежанка" засега са ми фаворити в Кукления театър, но веднага да отбележа, че малката още няма 3 г. и отскоро я водим, затова много от постановките просто не сме гледали.

Последно бяхме на "Огнивото" - дават го от 3 г., но си мисля че и 5-годишните не разбраха много. Постоянно се говори за пари, богатство, в средата на спектакъла има протяжна сцена с пиещи и танцуващи на маса и възхваляващи виното кукли. Някак си им е убягнал акцентът в приказката. При все добрите актьори и красивите кукли, сценарият отново издиша. В края се споменаха и лъскавите черни мерцедеси, с което окончателно ме убиха.  Tired

# 10
  • Мнения: 3 479
А можете ли да ми кажете коя от куклените постановки е само с кукли, без да се виждат актьорите? Синът ми настоява да го водя само на такива спектакли.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 183
Моят също се впечатли доста от "Любопитното слонче", по принцип бързо се отегчава и трудно си задържа вниманието, но на тази постановка беше като хипнотизиран  Simple Smile Каза ми, че иска пак да го водя  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 744
Дъщеря ми /а и аз/ много харесва постановките във Възраждане - гледали сме Спящата красавица и Снежанка там.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 318
Здравейте , искам да заведа моята дъщеричка на ТРИТЕ ПРАСЕНЦА ,но къде постановката е по добра в театър 199 или в Кукленият театър на Гурко? Къде постановките са по добри ?
Страхотна е, водих моите с още една тяхна приятелка в 199.
Децата танцуваха на музиката (събуха си обувките и бяха прави върху столовете). Добре, че бяхме на последния ред и не притеснявахме никой.   

# 14
  • София
  • Мнения: 505
А някой ходил ли е в куклен театър АРИЕЛ в ГЕО МИЛЕВ? Гледам че и там има детски постановки ?

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 23:09 от SANI+

Общи условия

Активация на акаунт