За ноктопластиката

  • 1 794
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
На мен ми струваше 30 -ноктопластиката,подръжката е по 15,декорацията от 3-5 лв.
Гела е 25 лв-подръжката пак 15

# 16
  • Мнения: 3 569
Толкова пък да не харесвам ноктопластика ... Да не кажа, че мразя.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Утре ще докладвам - това е цена не с гел, а с удължител ( жената ми каза че за моите нокти ще се наложи да се направи с удължител, не с гел).
До утре

# 18
  • Мнения: 1 517
Толкова пък да не харесвам ноктопластика ... Да не кажа, че мразя.
Е и?

# 19
  • Мнения: 1 612
Хич не се хващай с ноктопластика. Аз си правих и изобщо не съм доволна.
Вярно, че имах хубави нокти повече от 1,5 месеца, но после дойде кошмарът - толкова ми бяха изтънели ноктите и така ме боляха след това.
Трябваха ми 5 месеца за да се възстановят.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
била съм и с ноктопластика и с гел . Никога вече няма да си слагам такова нещо в/у ръцете
ноктопластиката не я изтърпях и на втория ден си я мяхнах сама( беше много трудно) и отдолу ноктите ми бяха като на едногодишно дете. Едни мънички, нещастни тънки...след време се оправиха и си сложих гел( яко пилене докото се получи нокът). този гел е като хладно оръжие, ужасно твърдо и неудобно нещо. Пак сама си го махнах( много болеше, а махането става пак с пилене) и сега съм натурална. не искам нищо

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
мами, а защо трябва да го махате (гела или ноктопластиката)? Не е ли достатъчно просто да изрежете нокъта (какво като остане от "имплантанта")?
**не ми се смейте на вероятно наивния въпрос, аз нямам никакъв опит с тези неща  Embarassed

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Лелеее аз от известно време се заглеждам по мацките с ноктопластика и се замислям дали да не си направя. Обаче сега като чета какво пишете и направо се отказвам.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 504
Имай впредвид, че докато си с ноктопластиката - добре. Но след като я свалиш - ноктите ти ще са в ужасно състояние. Поне при мен беше така!
И при мен!
А аз чаках поне половин година докато ми оправът ноктите след като си свалих ноктопластиката Close

# 24
  • Мнения: 5 622
 На вид изглежда много добре ноктопластиката,зависи обаче от много неща все пак!От самата нокътна плочка,от широчината на ноктите,от професионализма на маникюристката,която прави ноктопластиката.Аз моята я бях сложила за сватбата.Беше много елегантно.Най-голямото предимство е,че забравяш кога си сложила лак...

 Тези,които искат,нека си сложат,да видят как е,що е,нищо не губят.Моите нокти,като я махнах,не бяха в цветущо състояние,но много бързо се възстановиха!

Докато бях с ноктопластиката,много жени са ме питали дали ноктите ми са естествени(явно така са изглеждали и все пак перфектната и абсолютно еднаква дължина ги е усъмнила явно  Wink

# 25
  • Мнения: 165
бубе,няма нищо страшно ,аз също съм с ноктопластика и съм страшно доволна,маникюра ти винаги ще е перфектен  лака също-какво по добро от това?Невиждам смисъл в това да си направиш ноктопластика и после да я махнеш,трябва само да си посещаваш на 2седмици маникюристката Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
мами, а защо трябва да го махате (гела или ноктопластиката)? Не е ли достатъчно просто да изрежете нокъта (какво като остане от "имплантанта")?
**не ми се смейте на вероятно наивния въпрос, аз нямам никакъв опит с тези неща Embarassed

Гела си е солиден пласт,и като почне да израства е много дразнеща гледка.За това и се прави подръжка на 3седмици максимум.
Наистина ноктите изглеждат супер гладки,здрави,блестящи,лака стои по минимум две седмици,абе много е хубаво,но и аз втори път не бих си сложила...
После ноктите ми отидоха на кино.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Гела си е солиден пласт,и като почне да израства е много дразнеща гледка.За това и се прави подръжка на 3седмици максимум.
Наистина ноктите изглеждат супер гладки,здрави,блестящи,лака стои по минимум две седмици,абе много е хубаво,но и аз втори път не бих си сложила...
После ноктите ми отидоха на кино.
ахам, мерси

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,
В събота сутринта си направих - и съм много доволна. По-късички ми ги направих(аз така поисках), и не личат че са изкуствени. Ваобще не ме болеше докато стържеха с машинката за да подготвят нокъта. Ще видим по-натам как ще е.

Общи условия

Активация на акаунт