FrontierVille 4

  • 31 605
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 899
Не е от нета! От Зинга е  bash !
Същата работа е и при мен! Отказвам се за тая вечер, то не се търпи така  Crossing Arms !

# 16
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За интернетния проблем - четох във форума на фронтиервил-а, че се оправя когато се изтрие някой съсед и после същият съсед ви прати искане за съседство; приемате поканата и влизате във фермата и вече не се рефрешва. Аз го направих преди 2 часа и се оправи пустата му игра  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, минах си мисиите, и сега пак съм без мисия за правене  Laughing

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 292
  bouquet

# 18
  • UK
  • Мнения: 88
айде и аз в новата тема   bouquet и по-малко бъгове  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 052
Добро утро! Simple Smile

Аз, пак да върна темета за конете. Трябва ли да чакам някоя мисия, за да ми се появят в маркета?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 899
Аз, пак да върна темета за конете. Трябва ли да чакам някоя мисия, за да ми се появят в маркета?

За конете май трябваше да си шернеш Е-мейла, за да ти се отключат.
Няма специална мисия.

# 21
  • Мнения: 1 092
Край!!!!!!!
Отказвам се!!!!

От три дни все бъгове ,еее, токова ли пък не можаха да си оправят играта.
Влизам, ако имам късмет почвам да играя без да ме изхвърли веднага, убивам животно, ама дух- нанаси.Иначе съм светнала цялата в червено.Сега пък и живата къртица ми изчезна..........
Не ми се занимава вече с тях, то не е игра това, да си я играят!!!!!!

# 22
  • Мнения: 0
Добро утро! Simple Smile

Аз, пак да върна темета за конете. Трябва ли да чакам някоя мисия, за да ми се появят в маркета?
Вече няма начин да се появят в маркета. Само ако ги спечелиш като награда от някой медал. Например ако продадеш 2500 възрастни животни засега наградата е кон. Или от играта на новото игрище. Когато направиш 5 точки получаваш магаренце. При 11 точки-кон. При 15-магаре, при 21-кон.А и магаренце може да си вземеш при продажба на 'конската колекция'.

# 23
# 24
  • Враца
  • Мнения: 94
Здравейте .
Аз отдавна не съм писала.
Благодаря за темичката Kally May  bouquet

Гледам,че не съм само аз закъсала за царевичното бонбонче.Трябва ми още едно Cry CryОбиколих всички съседи да им обирам лакомствата и не и не.Падат се едни очи и некви други бонбони,само това не
Ако някой има в повече нека метне едно и да поиска нещо пък дано отговоря на нуждите му.
Аз съм Venislava Kisiovska с някой от вас сме съседи ама незнам с кой точно Mr. Green(че сте много )

# 25
  • Мнения: 47 981
veni_sasi ще ти пратя покана, че ми трябва пустата шапка, а другите ми приятели не играят
Нооо...не знам дал ще е днес, щото играта не ме обича...ако успея да вляза, на 2 минута- сив екран  Tired

# 26
# 27
  • Мнения: 441
ако успея да вляза, на 2 минута- сив екран  Tired
То и преди ми насичаше играта и ми рефрешваше,но от вчера и аз съм така  ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 521
За интернетния проблем - четох във форума на фронтиервил-а, че се оправя когато се изтрие някой съсед и после същият съсед ви прати искане за съседство; приемате поканата и влизате във фермата и вече не се рефрешва. Аз го направих преди 2 часа и се оправи пустата му игра  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, минах си мисиите, и сега пак съм без мисия за правене  Laughing

Направих номера, но не ми се оправи проблема.  #Cussing out

# 29
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Май Лотото на зинга пак работи, немога да дам линк за белетче и това си е, така и не разбрах как да го направя правилно  Tired

Общи условия

Активация на акаунт