FrontierVille 4

  • 31 607
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 7
Край!!!!!!!
Отказвам се!!!!

 убивам животно, ама дух- нанаси.Иначе съм светнала цялата в червено.Сега пък и живата къртица ми изчезна..........
Не ми се занимава вече с тях, то не е игра това, да си я играят!!!!!!

Виж в гората... там се крият духовете  #2gunfire

# 32
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Край!!!!!!!
Отказвам се!!!!

 убивам животно, ама дух- нанаси.Иначе съм светнала цялата в червено.Сега пък и живата къртица ми изчезна..........
Не ми се занимава вече с тях, то не е игра това, да си я играят!!!!!!

Виж в гората... там се крият духовете  #2gunfire

Не винаги се крият в гората, понякога просто не се появяват. Аз така вчера се мъчих цял ден, не знам колко къртици убих, няма и това е.  Чак вечерта почнаха да се появяват и успях да си мина мисията.   

# 33
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
От колекцията за училищния автобус ми остана червената книга. От къде може да ми се падне? newsm78

# 34
  • Мнения: 261
Тази вечер фронтиера е ужасТен. Sick
ама да ми се чуди човек защо все още не съм го отсвирила...

# 35
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз, пак да върна темета за конете. Трябва ли да чакам някоя мисия, за да ми се появят в маркета?

За конете май трябваше да си шернеш Е-мейла, за да ти се отключат.
Няма специална мисия.
Вече няма начин да се появят в маркета. Само ако ги спечелиш като награда от някой медал. Например ако продадеш 2500 възрастни животни засега наградата е кон. Или от играта на новото игрище. Когато направиш 5 точки получаваш магаренце. При 11 точки-кон. При 15-магаре, при 21-кон.А и магаренце може да си вземеш при продажба на 'конската колекция'.
Благодаря ви момичета... много жалко, тъпо е, че е толкова сложно, да се сдобиеш с кон във ферма, да се чуди човек!?! Както и това, че няма куче например, "все още" надявам се. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 4 899
И на мен ми е изключително странно, че махнаха конете. Тази игра претендира да е "възстановка" на Дивия запад, когато хората буквално са започвали да облагородяват отделни територии и да ги превръщат в градове. А основното животно, което е в полза на човека в Дивия запад, както отлично знаят всички, е конят.
А за кучето - като се сетя колко време им трябваше на Зинга да пуснат куче във FarmVille..... тук дали въобще ще пуснат  Thinking ?

# 37
  • Мнения: 226
Ох, значи не съм аз със забиването на играта!
Купих един огнен кон и май ми го броеше за една от мисиите, но не съм сигурна.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз да се надявам ли на чудо или да го отписвам това приложение.....  newsm78

Вече повече от 24 часа не мога да вляза - то бива бива с тая тъпотия Хелоуинска

ама може ли Зинга  да не си наемат свестни програмисти,

при влизане в съпорта изтипосали едно изречение че знаят че в някои игри е трудно да се влезе

и ми благодарят за търпението!  #Cussing out

# 39
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
здравейте ,
аз съм новак в тази ферма , нуждая се от малко съседи , ако има желаещи arodoet2@abv.bg

# 40
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
За малко да ви изтърва! Докато проверя и вече сте на 3 страничка!
  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 55
записвам се да ви следя

мерси за темичката   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 4 052
И на мен ми е изключително странно, че махнаха конете. Тази игра претендира да е "възстановка" на Дивия запад, когато хората буквално са започвали да облагородяват отделни територии и да ги превръщат в градове. А основното животно, което е в полза на човека в Дивия запад, както отлично знаят всички, е конят.
А за кучето - като се сетя колко време им трябваше на Зинга да пуснат куче във FarmVille..... тук дали въобще ще пуснат  Thinking ?
Мдаа, другия вариант е, нещо да предстои по въпроса... (точно историята с Farmville, ме наведе на тази мисъл) Simple Smile

# 43
  • Мнения: 560
Аз пак ометох мисиите  Rolling Eyes
А относно играта,самото заглавие ме наведе на мисълта,че ще има да водим война със съседите за по-хубаво място и така  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
 newsm68 примък и аз тук , благодаря за темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт