FrontierVille 4

  • 31 633
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 441
titania благодаря сложих я в листата  Peace

Пожар точно за нея става въпрос  Grinning
ей,исках да помогна,всичко друго имам от листата ти,без книгата

# 61
  • Мнения: 2 388
titania благодаря сложих я в листата  Peace

Пожар точно за нея става въпрос  Grinning

или си я сложи в листа на желанията и някой съсед да ти я даде, или ще ти се падне НЯКОГА от събирането на дневния бонус от училищната сграда

# 62
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
titania   Hug

Пожар сложила съм я аз от доста време,но явно и комшиите я нямат, май тя е от най трудно падащите се, ще чакам да ми излезне късмета  Peace

Да питам има ли някой който е публикувал всички възможни колекции,които имаме в съндъка?

И още нещо старите картички от къде се падат?

# 63
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
От къде да взема тая кървяща топка,ходих по съседите,но няма,какво трябва да направя за да ми я даде?

# 64
  • Мнения: 0
Имам следния проблем с играта:Имам мисия да убия 12къртици и 4 лисици.Правя всичко което пише да храня кокошки да сея картофи и т.н. но от 2 седмици  не ми се появяват такива животни и това е.Може ли някои да ми помогне.Благодаря предварително Simple Smile

# 65
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
От къде да взема тая кървяща топка,ходих по съседите,но няма,какво трябва да направя за да ми я даде?
Ходи при комшиите и трий трева,ще изкочи  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 4 903
Да питам има ли някой който е публикувал всички възможни колекции,които имаме в съндъка?

И още нещо старите картички от къде се падат?

Лично аз не съм публикувала всички колекции. Първо, защото не съм ги събрала всичките и второ, защото дори да ги имах, щях първо да събера поне по две от вид, за да направя една публикация. От както минах мисията, в която искаше 1 Mat, а я нямах заради публикувана колекция, си трупам и пестя всичко получено. Въпросното чердже ми го прати една съседка накрая, но ми трябваше цял месец за приключването на мисията.

За картичките - имаше предположение, че ще се падат, като се отключат другите места за посещение (онези, които играта показва като цъкнеш на табелките). Засега никой не е събрал картичка, за да каже.

От къде да взема тая кървяща топка,ходих по съседите,но няма,какво трябва да направя за да ми я даде?

Трябва да чистиш треви при съседите си. Така ще я получиш.

Имам следния проблем с играта:Имам мисия да убия 12къртици и 4 лисици.Правя всичко което пише да храня кокошки да сея картофи и т.н. но от 2 седмици  не ми се появяват такива животни и това е.Може ли някои да ми помогне.Благодаря предварително Simple Smile

Разгледай си добре фермата, да нямаш някое забравено и недоубито животно.

# 67
  • Мнения: 0
Всички са ми убити и аз си мислих че е това и пак и пак не става Sad

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис

# 69
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Интересно ми беше дали като се публикуват всички видове колекции се пада нещо,някакъв бонус  newsm78

Дам,за картичките имам само една и не помня от къде изкочи  Rolling Eyes

# 70
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря,отивам да скубя трева.

# 71
  • Мнения: 86
Все още ми забива като посетя някой съсед  Sad
И все още ми ги няма мисиите за шивачницата  Sad

# 72
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Имате ли идея защо не мога да си купя от костюмите за Хелоуин. Пише че ако си си купил вече, ще го намериш в семейния албум, но там са ми заключени. Как да отключа тази опция?

# 73
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Кога се появяват къртиците?При сеене или при обиране? Rolling Eyes
Когато не ги искам ги има,а когато ми трябват ги няма Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 4 903
При обиране се появяват къртиците.

Общи условия

Активация на акаунт