FrontierVille 4

  • 31 699
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Имате ли идея защо не мога да си купя от костюмите за Хелоуин. Пише че ако си си купил вече, ще го намериш в семейния албум, но там са ми заключени. Как да отключа тази опция?
някои се отключват като събереш колекциите за трик  или номер, публикуваш ги и ти дават по един костюм  Peace

# 76
  • У дома
  • Мнения: 135
Да ви се оплача... всичките ми подкови изчезнаха, дава свободно хвърляне в игричката с подковите, а ми ги взе всичките ... #Cussing out

# 77
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Да ви се оплача... всичките ми подкови изчезнаха, дава свободно хвърляне в игричката с подковите, а ми ги взе всичките ... #Cussing out
леле,нема да играя на подковите  Naughty,
Дано се появят,може да е нещо бъгясало пак, дай рефреш и виж дали няма да са там  newsm78

# 78
  • Мнения: 41
Да ви се оплача... всичките ми подкови изчезнаха, дава свободно хвърляне в игричката с подковите, а ми ги взе всичките ... #Cussing out
И на мен така ми взе сигурно 10-ина, преди да се усетя да рефрешна и да разбера, че съм играла с подкови.
Малко ме съмнява да ги върнат, така че внимавайте. Само първия път е безплатен.

# 79
  • Мнения: 364
Добро утро  Hug
От миналата седмица почти не мога да играя. Влизам обирам 2 квадратчета и ме рефрешфа,казва ми че приставката е блокирала.
Писах и на съпорта и нищо.
Не знам вече какво да правя  #Cussing out

# 80
  • Мнения: 1 092
Аз успявам да вляза мноого рядко и за макло.
А къде трябва да се търси това кърваво топче от една от мисиите?Почиствам трева при съседите/когато успея да вляза/, но нищо подобно не ми дава....

# 81
  • София
  • Мнения: 4 051
А, пробвахте ли да си uрdate-нете flash player-ра?

# 82
  • Мнения: 48 104
И аз съм все със сив екран, поради което зарязах избиването на духове-къртици и прочие...
С другите игри нямам проблем, само с тази  Tired

# 83
  • Мнения: X
Howdy Partners, some players may be experiencing intermittent issues with FrontierVille. We are actively working on a solution, and appreciate your patience while we resolve the problem.

# 84
  • Мнения: 441
И аз съм все със сив екран, поради което зарязах избиването на духове-къртици и прочие...
С другите игри нямам проблем, само с тази  Tired
и на мен постоянно ми става сив екрана,понякога още докато зарежда играта,понякога малко след това  ooooh!.Едва успявам да изпълня някоя мисийка  Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 50
Мдааа....през повечето време не играя а рефрешвам, взе да ми писва и на мен  Thinking

# 86
  • София
  • Мнения: 2 521
При мен изчезна проблема със сивия екран след като си ъпдейтнах флашплейъра.

# 87
  • Мнения: 7
На мен все още ми дава по 3 точки като влизам през тулбара  Grinning

# 88
  • Мнения: 560
Бавно,бавно,спичащо,блокирали приставки не знам си какво още...smile3511
Направо е мъка да се играе.
И острова същата работа  Tired


Като виждат,че е така Зинга,не може ли да направят нещо по въпроса.Сигурно на ден по 100 оплаквания се получават.

# 89
  • Мнения: 76
И аз да се запиша, че ми стана интересно.

А и да питам откъде са намеря главата, за да достроя дървото за Хелоуин - вече няма конници при съседите...

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 17:19 от Чочарка

Общи условия

Активация на акаунт