Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

  • 25 379
  • 241
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 506
Не съм изневерявала до сега.Вече 13г сме заедно и не съм спирала да го обичам-нищо не ми липсва във вразката ни,имам си всичко...ОБАЧЕ...
От известно време мисля за друг... Rolling Eyes Не е нищо особено-не е мъжът-мечта,мечтата си я имам вкъщи,но този човек ме привлича ужасно много чисто сексуално  Blush
Още се удържам....да видим до кога... Whistling

# 181
  • Мнения: 1 446
Докато бяхме гаджета с мъжа ми, съм му изневерявала с двама мъже. Ама не живеех в БГ за година и половина, няма да стоя на сухо я. Сигурна съм, че и той на мен. Но си бяхме решили, че няма да си разказваме след като се събрахме отново. Трябваше ни време след като се върнах, за да разберем дали все още искаме да сме заедно. Била съм и с жена през това време.

Сега дори не си мисля за изневяра, толкова много си го обичам. Дори не се заглеждам в други мъже....

# 182
  • Мнения: 100
Била съм и с жена през това време.

 Дори не се заглеждам в други мъже....



А жени?
И дали ако жена изневери с жена мъжа и няма да го приеме по-леко защото не е изместен от друг петел, а просто кокошчица?
Познавам семейство където мъжа изневери на жена си с друг мъж. Тя не занеше как да реагира, каза, че не го приема като истинска изневяра, защото не е жена тази която е заела мястото и, а мъж и няма място за сравнение и конкуренция.

# 183
  • Мнения: 142
Не че да ми изневери е простимо, ама да разбера, че съм женена за педал ... е не не искам и да си го представям

# 184
  • Мнения: 100
Не че да ми изневери е простимо, ама да разбера, че съм женена за педал ... е не не искам и да си го представям
хаха аз наистина не знам как бих реагирала. Е тя и въпросната приятелка не очакваше, но нейният не е гей, просто искал да види какво е, изпитал слабост към въпросния... Може би е бай. Още са заедно, де. А и тя е споделяла, че има страст между тях.

# 185
  • Мнения: 371
Не съм изневерявала до този момент. Преди 2 години имах т. нар. виртуален флирт и бях на път, но мъжа ми ме хвана. Embarassed Embarassed #Cussing out С въпросния мъж не сме имали никакъв контакт, но въпреки това се почуствах ужасно гузна, особено след като мъжа ми ми изкара всички скайп разговори, които аз предвидливо бях изтрила.

# 186
  • Мнения: 142
Не че да ми изневери е простимо, ама да разбера, че съм женена за педал ... е не не искам и да си го представям
хаха аз наистина не знам как бих реагирала. Е тя и въпросната приятелка не очакваше, но нейният не е гей, просто искал да види какво е, изпитал слабост към въпросния... Може би е бай. Още са заедно, де. А и тя е споделяла, че има страст между тях.
Толкова гнусно ми звучи, че немога и да се замисля как ще го нарежа на парчета, ако не ме е гнус да пипам

Не съм изневерявала до този момент. Преди 2 години имах т. нар. виртуален флирт и бях на път, но мъжа ми ме хвана. Embarassed Embarassed #Cussing out С въпросния мъж не сме имали никакъв контакт, но въпреки това се почуствах ужасно гузна, особено след като мъжа ми ми изкара всички скайп разговори, които аз предвидливо бях изтрила.

Е тва е грубо, щото е като да доказваш, че нямаш сестра  Laughing

# 187
  • Мнения: 371
Грубо беше наистина, но от разговорите личеше , че не сме правили секс. Това ме спаси Joy Joy Joy

# 188
  • Мнения: 506
Не съм изневерявала до този момент. Преди 2 години имах т. нар. виртуален флирт и бях на път, но мъжа ми ме хвана. Embarassed Embarassed #Cussing out С въпросния мъж не сме имали никакъв контакт, но въпреки това се почуствах ужасно гузна, особено след като мъжа ми ми изкара всички скайп разговори, които аз предвидливо бях изтрила.
Е,като казваш,че си ги изтрила-той от къде ги изкара????

# 189
  • Мнения: 371
А де.... той си е хакерче. Изкара ги с някаква програма Backup data base или нещо от сорта.

# 190
  • Мнения: 506
А де.... той си е хакерче. Изкара ги с някаква програма Backup data base или нещо от сорта.
Ужас... Crazy Добре,че моят не е хакерче  Wink

# 191
  • Мнения: 7 947
Момичета, може да си триете, колкото искате, ама съобщенията от Скайпа си остават на компа ви и всеки със средно ниво комп.познания може да ги отвори и прочете, със съответната програма, защото са специфичен файл. така че...внимавайте с тоя Скайп  Mr. Green

# 192
  • Мнения: 135
Момичета, може да си триете, колкото искате, ама съобщенията от Скайпа си остават на компа ви и всеки със средно ниво комп.познания може да ги отвори и прочете, със съответната програма, защото са специфичен файл. така че...внимавайте с тоя Скайп  Mr. Green
За какво ви казвам да си намерите мъже дето не ревнуват.... инак не само скайпа, ами и дететкиви ще ви пуснат за да разберат че имат рогца!!!! Laughing

# 193
  • Мнения: 7 947
Хубаво, ама една виртуална изневяра брои ли се и не е ли по-добрия вариант от физическа реална  Thinking

# 194
  • Мнения: 100
Хубаво, ама една виртуална изневяра брои ли се и не е ли по-добрия вариант от физическа реална  Thinking


Ето това е въпросът! Много мъже го правят в нета, казват, че само си играят. НО казват и че ако жена им го прави ще го сметнат за изневяра.

Общи условия

Активация на акаунт