Сърчицата мънички туптят, а АПРИЛските коремчета растат!

  • 22 484
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10
Dru4ka, за линковете не мога да помогна, тъй като на мен пък колибка и замунда не ми се отварят в чужбина. И затова записах имената, всеки да си ги търси индивидуално, ако линковете не се отварят. Аз най-често ползвам арена и piratebay и каквото друго успея да намеря  Laughing
Иначе знам за колибка и много ме е яд, че не мога да свалям от там  #2gunfire

Който прави групата във ФБ да я направи secret, а не closed. Аз опитах, но трябва при създаването да добавя някой, а нито една от вас нямам като приятел  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 10
Юпиииииии  newsm81
Имаме си група във фейсбук, които желае да се включи да пише имената си тук, а може и на лични на мен и dru4ka   bouquet  
Толкова е тайна, че и да ви кажа името няма да я намерите Simple Smile Никой да не се притеснява, всичко, което се дискутира там не излиза като активност на стената ви, дори и като се включите в групата  newsm10

# 677
  • Мнения: 115
Ами аз сега ще си направя регистрация и ще ви пиша.

# 678
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен браво за групата във ФБ, тъкмо щях да предложа да я направя и вие вече сте свършили работата newsm44 аз тези седмици нямам много време да пиша, но иначе чета редовно. Иначе с бебо сме добре, бяхме на лекар миналата седмица, а тази ще сме на консултация после ФМ така, че ще го гледам почти всяка седмица този месец. За мамите, които са болни бързо да се оправят и да се пазят много  Hug на мен лекаря много ми се кара, каза, че кашлицата може да бъде много опасна и ми каза много да внимавам занапред, май това е засега от мен.   bouquet   bouquet   bouquet

П.С. за групата във ФБ съм Iskra Mandova-Ivanova

# 679
  • Мнения: 11
само това ли се включихме във фейса,айде от сто и ... малко повече активност

# 680
  • Мнения: 52
Дано не си забравим форумчето с този Фейсбук

# 681
  • Варна
  • Мнения: 237
за Фейса съм Galina Peteva,,снимката ми сте я виждали в общото албумче

# 682
  • Мнения: 2 271
Здравейте и от мен.И ние цял ден сме навън.От 9.30 до 17ч и съм гроги.сутринта на рожден ден в клуб,после продължи в квартала...Вероника сега лежи н дивана и не може да мръдне от умора.Фиксирала е поглед в телевизора  Mr. Green
Sweet_Monii,добре дошла.Радвам се,че вече си добре,мери редовно кръвното и се пази.А всъщност до колко го вдигна?
Vadada,Lilli_R благодаря ви за милите думи.Но и едничко да е бебето пак ще сме доволни.Само да продължи да се развива и да е на точното място.

# 683
  • Мнения: 23
Много сте активни  Grinning, щом вече имаме и групичка във фейсбук. LadyDiDi, изпратих ти на лични име , ако може да ме включите и мен.
Последните два дни са ми изчезнали всички симптоми с изключение на ниското кръвно, но аз и преди да забременея си го имах. Снощи забелязах, че коремчето ми доста се е увеличило и имам само един сутиен, който да ми става. Някой има ли и идея за магазин в София, където продават бельо за бременни на по-нормални цени. В он-лайн магазините има интересни неща, но аз не мога да си преценя размер и малко ме е страх да си поръчвам.

# 684
  • Мнения: 10
Момичета, моля уточнявайте и снимката на профила ви, че става лудница  Laughing Да не изпращам покани на незаинтересовани лица  Joy

# 685
  • Мнения: 11
няма да си изоставим прекрасната темичка,споко.та тук си е много готино newsm53

# 686
  • Мнения: 0
За тези,които са се записали във фейса аз следобяд дадох името си,но сега ще го пратя на всяка една от вас на лс,която е заинтересувана и ще опиша снимката на профила ми.

# 687
  • Мнения: 52
За тези,които са се записали във фейса аз следобяд дадох името си,но сега ще го пратя на всяка една от вас на лс,която е заинтересувана и ще опиша снимката на профила ми.
по скоро да ти изпратят линк на ЛС да се присъединиш към групата,т.к има много с твоето име

# 688
  • Мнения: 10
И аз не мога да я изоставя, особено заради иконките  newsm47 Ама там може да бръщолевим глупости основно  hahaha

# 689
  • Варна
  • Мнения: 237
Айде бе девойки,знаете ли колко секси е LadyDidi:)

Общи условия

Активация на акаунт