Сърчицата мънички туптят, а АПРИЛските коремчета растат!

  • 22 482
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10
Хахахаха, облякла съм съм роклята с гол гръб, без крака и без предница и ви чакам  newsm62

# 691
  • Мнения: 52
 newsm10 о дааа,в албумите се вижда друга мацка

# 692
  • Мнения: 115
Айде бе девойки,знаете ли колко секси е LadyDidi:)
Хи-хи,нали LaughingОсобено пък в гръб Wink

# 693
  • Мнения: 10
Айде бе девойки,знаете ли колко секси е LadyDidi:)
Хи-хи,нали LaughingОсобено пък в гръб Wink
Аз вече се определих като сочна пържолка  hahaha (много ми се ядат пържоли на скараааа, ядох 2 последователни дни, но мога и още)

# 694
  • Мнения: 23
Вече станах разногледа  Crazy  Joy . Поне ни е по-весело

# 695
  • Мнения: 30 132
Да се отчета и аз за днешния ден. Изюрках моя мъж да обикаляме да разглеждаме колички. Той е леко против (защото е рано), но може ли да излезе на глава с мен  Naughty хихи
Не знам вие какво сте решили за количките, но на мен ми се сториха доста скъпички  Crazy Сметката за комбинирана + кош за новородено + столче за кола е горе долу хилядарка  Crazy

# 696
  • Мнения: 11
голям купон се заформи,както каза Диди,може да си копирате вашия линк във фейса и да го изпращате на лични,за да ви откриваме по лесно

# 697
  • Мнения: 52
Да се отчета и аз за днешния ден. Изюрках моя мъж да обикаляме да разглеждаме колички. Той е леко против (защото е рано), но може ли да излезе на глава с мен  Naughty хихи
Не знам вие какво сте решили за количките, но на мен ми се сториха доста скъпички  Crazy Сметката за комбинирана + кош за новородено + столче за кола е горе долу хилядарка  Crazy
Да за съжаление ще се убедите мамите на първи дечица,че всичко е ужасно скъпо Sad И моита количка преди 2,5години беше 700лв  Shocked

# 698
  • Мнения: 115
Натали,има и евтини,хубави колички с всички екстри-по 600 лева ги има също WinkРазгледай из сайтовете...

# 699
  • Мнения: 23
Определено цените са безумни. На мен май количката ми отпада, че ще ми дадат, но била тежичка. Като я видя ще му мисля.

# 700
  • Мнения: 30 132
Натали,има и евтини,хубави колички с всички екстри-по 600 лева ги има също WinkРазгледай из сайтовете...

гледах разни по сайтовете, ама друго си е на живо....
Бях се харесала една Бертони за около 500 лв., обаче като я видях, изпълнението ми се стори много некачествено, с една твърда пластмаса, кривящи се колела... Tired Но всичко е супер скъпо, не само количките - креватчета, коритце, да не говорим за разни дреболийки, дето ще трябват .....

# 701
  • Мнения: 10
Аз харесах една за 700.... паунда  #Crazy Но малко ще орежа екстрите и може и да се спра на 400-500, което си е пак хиляда лева  newsm78

# 702
  • Мнения: 115
Така е,цените в България за съжаление са безумни....Ама имаме ли избор...

# 703
  • Варна
  • Мнения: 237
За цени не ми се говори:) ние още не сме почнали да спестяваме,а виждам какво ни чака,живот и здраве. Хубави разходи ще бъдат. Разчитам на мама и тате,колкото и грозно да звучи,че ние двамата ако сме-гола вода с две заплати.

# 704
  • София
  • Мнения: 742
На Чиполино цените за колики са прилични. Има линк в началото на темата, а от сайта може да се отиде на онлайн магазин.

Общи условия

Активация на акаунт