НОЕМВРИЙСКА тема 16

  • 22 338
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Здравейте мами.
Чак сега намерих време да седна малко на компа.
Благодаря на всички за хубавите пожелания,зарадвахте ме много.
Ние с бебо сме добре.Той засега е голям кротанчо на мама дано и за напред да е така.
Да са им честити рожбите на всички мами.Няма да ги изброявам да не пропусна някой. Нека да са ви живи и здрави и много да ви радват.
Да си мама е най-прекрасното чувство Hug
За сега това е от нас .
Хубав ден на всички.

# 751
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Мимоза ще я пусне че знае паса на общия профил Simple Smile
Даре, аз си мисля че е Деси М. вече трети ден я няма освен това беше с паднала тапа.

# 752
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Момичета за петък:

На 5 ноември 2010 г. – 10.30 ч., Lucky (ЦУМ),  д-р Мария Урумова, лекар хомеопат, Председател на Сдружение приятели на хомеопатията, ще ви отговори на тези и много други въпроси. Тя ще представи темата „Основни принципи на хомеопатията. Хомеопатично лечение по време на бременност, при кърмачето и малкото дете”.

има ли желаещи?

# 753
  • Мнения: 10
Сладурка, аз съм навита за лекцийката, ама незнам бебо какво мисли  Shocked

# 754
  • в гората
  • Мнения: 25
Момичета, KIARA_K е родила момиченце, от вчера са си у дома!!! Има тема в "проблемно" !Не пише подробности освен, че са прибегнали до секцио по спешност.Дано скоро намери време да сподели.Да и е жива и здрава принцесата и много радост да им носи!!!

ето цитат от темата "KIARA_K Е ВЕЧЕ МАМА, МАЛКАТА ПРИНЦЕСА СЕ КАЗВА КИАРА, 3,300, 50 СМ, мама и бебе са добре!"

# 755
  • Мнения: 38
Честито на мама KIARA_K, да и е жива и здрава дъщеричката, много радост и усмивки да им носи, и мама по-бързо да се възстановява!!       bouquet  Чакаме я да се включи поскоро!  Hug

Момичетааа...пускайте НОВА тема!!!

# 756
  • Мнения: 610
Честито и от мен на мама Kiara да и е жива и здрава малката принцеска  bouquet  bouquet  bouquet

# 757
  • Мнения: 10
Честито на мама Киара, дано малката приннцеска живее щастливо и много умно дете Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 758
  • Мнения: 280
Честита малка госпожичка на Киара , да им е жива и здрава   bouquet

# 759

Общи условия

Активация на акаунт