Един много сериозен въпрос към мъжете

  • 10 450
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Чела съм, че след обрязване удоволствието за мъжете от секса ставало по-голямо. Сега дали е така, не знам, ама щом все повече мъже от други религии почват да се обрязват, май ще да е така.
Не съм съпоставяла нищо. Защото то е като все едно някой да каже на жена си "абе нещо си се разширила там долу, що не идеш да го свият", вместо да каже, да речем "явно трябва да ида да си го удължа или удебеля". Все едно е, не разбирам защо трябва да се съпоставят нещата, а защо реагирате така всеки път, когато се спомене за манипулация там долу.
А обрязването на жени се е извършвало от също така обезобразени жени, първоначално при настояване на мъжете.

# 16
  • Мнения: 0
Искам да попитам мъжете: Как бихте реагирали ако жена ви иска да си направите обрязване/сюнет? Все пак искам да кажа, че въпроса е до друго Simple Smile)) не го религия. (Сега не искам с точност да опиша причина Simple Smile)) но ако се наложи ще споделя)

бих отказал  Naughty .... все пак ако някой ден се разделим няма да мога да си я залепя обратно  Crossing Arms

# 17
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Този сладур в подписа ти мъжът ти ли е?  Flutter  Blush  Mr. Green
То за англичаните и американците знам, ама българинът не дава дума да се издума да му направят някоя манипулация в областта на съкровището. Ми ако стане нещо, а?!
Я най-добре попитай мъжа си, за да разбереш. Все пак не трябва да се мълчи за такива неща. Най-вярната информация ще получиш от него, та дори и да побеснее първоначално.  Laughing

хахаха не, не е мъжът ми Simple Smile)) моят е много по-готин
newsm10  Hug
 Joy Joy Joy Немо, ще ти сложат нова де!

# 18
  • Мнения: 0
хахаха не, не е мъжът ми Simple Smile)) моят е много по-готин

готин .... ама кожичката му пречела ... айде айде   Whistling

# 19
  • Мнения: 68
ако мъжо ти рече, "жена, не ми харесват малките ти срамни устни, що не вземеш да ги обрежеш?" ти какво ще му кажеш?


Нееее не бих го правила и безтова нямам нужда  Simple Smile))))))) но при мъжете е по-често срещана практика и мисля че това си има и предимства. А и познавам много мъже - българи, които са обрязани а колко е вярно не знам

# 20
  • Мнения: 68
хахаха не, не е мъжът ми Simple Smile)) моят е много по-готин

готин .... ама кожичката му пречела ... айде айде   Whistling

Еееееееее ти пък Simple Smile)) готин е, почти всяка жена се обръща след него тайно да го погледне Simple Smile)) а това че има кожичка не мисля че го прави по-малко хубав Wink

# 21
  • Мнения: 0
Еееееееее ти пък Simple Smile)) готин е, почти всяка жена се обръща след него тайно да го погледне Simple Smile)) а това че има кожичка не мисля че го прави по-малко хубав Wink

е тогава защо - 'докажи че ме обичаш - обрежи се ...."  Whistling Whistling

# 22
  • Мнения: 68
е чак пак да се възползвам от любовта му - не

# 23
  • Мнения: 0
е чак пак да се възползвам от любовта му - не

сериозно Laughing  ай стига ве  Mr. Green

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нееее не бих го правила и безтова нямам нужда  Simple Smile))))))) но при мъжете е по-често срещана практика и мисля че това си има и предимства. А и познавам много мъже - българи, които са обрязани а колко е вярно не знам
питам хипотетично ... как би се почувствала?
например да уголемиш бюст, устни, да си смениш формата на носа, да отслабнеш 10-на килограма или да надебелееш и въобще да се окаже, че не харесва нещо във твоята физика, нещо което ти си харесваш ...

# 25
  • Мнения: 0
например да уголемиш бюст, устни,

там е обратното Лабаро - решават , правят и после като им намекнеш че са станали по-грозни ти казват

'ама аз за теб го направих a ти не го оценяваш '    Whistling Whistling


# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 smile3544 Не така, че удар щях да получа, де!  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 135
Това ми напомни за мис Русе!!!! Laughing

 lina_102 -най добре поговори с човека дето искаш да инквизираш ....но внимавай да не хвърлиш бумеранг.... Mr. Green
Не се съмнявам че съвременният мъж се подлага на подобни експерименти,  едва ли аз мога да го кажа.... но виждам и жените на какво са готови и дали тук не е уловката при вас  newsm78... но опитай да разбереш той какво мисли и после не забравяй да ни светнеш за реакцията!!! Laughing

# 28
  • Мнения: 21 730
абе мъжа ми пази хигиена, но не ми харесва самата кожичка, която покрива копулационния му орган. А и обрязването сега е много добра процедура за лична хигиена, за по добър секс (поне така казват повечето дами), по-добре изглежда външно, без излишъци Simple Smile
Около 70% от американците, 30% от англичаните и още много други християни се обрязват. Вие как мислите? Незнам как ще реагира мъжът ми ако му кажа Simple Smile))), но и ако не иска няма Simple Smile

 В смисъл, че не ти харесва визуално, или при орален секс или как? Защото да кажеш на някого да си отреже нещо, защото на теб не ти харесва е малко... не знам точно как да се изразя, ама ако ти предложи на теб някой хирургическа корекция е някак си засягащо, нищо, че е за красота.
  Иначе аз нямам нищо против, също намирам за по-естетично.

# 29
  • Мнения: 68
Това ми напомни за мис Русе!!!! Laughing

 lina_102 -най добре поговори с човека дето искаш да инквизираш ....но внимавай да не хвърлиш бумеранг.... Mr. Green
Не се съмнявам че съвременният мъж се подлага на подобни експерименти,  едва ли аз мога да го кажа.... но виждам и жените на какво са готови и дали тук не е уловката при вас  newsm78... но опитай да разбереш той какво мисли и после не забравяй да ни светнеш за реакцията!!! Laughing

И аз така ще направя, но май при мъжете проблема относно обрязването идва от друго място.

Общи условия

Активация на акаунт