Искам да напълнея!Как?

  • 7 979
  • 21
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
На всички слаби препоръчвам не да се опитват да трупат сланини с ядене на боклуци ами да тръгнат на фитнес и да направят мускулна маса.

# 16
  • Мнения: 5 989
Azirra ,всичко си зависи от структурата,какво ли не съм правила да вдигна килограмите /поне до 50 кг./Висока съм 165 и съм 45-47 кг през последните 10 г Храня се поне по 3 пъти на ден,но избягвам пържени храни,даже прясно мляко пропих,нищо не помага.Като се изключи времето през бременността когато стигам 70 кг ,но ето нямаше и 6 м детето и вече съм 46 кг.

# 17
  • Мнения: 11
Ако искате да напълнеете трябва преди всичко спокойствие и редовно хранене. Закуската е задължителна. А ако толко искате да напълнеете си похапвайте вечер към 23.00 часа сладки работи. Wink

# 18
  • Мнения: 1 020
И аз бих препоръчала спорт за качване на килограми. Няма да сте "загръглена", а просто няма да изглеждате кльощава. А и със сппорта ще дойде и апетит Simple Smile
Не съм съгласна да се качват кг. с нездравословни храни, така няма да се добие добър външен вид, а ще се натрупат сланинки, които не са желани Simple Smile

И съм абсолютно против съпоставянето на височина/кг, защото това не е реално! Етърва ми е 10 кг. по-лека от мен, а аз изглеждам доста по-слаба от нея... и да по-висока съм от нея, но само с около 3-5 см. Просто мускулите тежат повече от сланинките и месото. едно стегнато тяло, макар че изглежда по-слабо не е по-леко! Да сега съм слонче, но никой не би ми дал килограмите които реално съм... нито сега нито преди да забременея.

# 19
  • Мнения: 53
Здравейте дами , имам нужда от примерно меню за напълняване. Ще започна така ..Тъй като кандидатстването ми беше свързано с физическа подготовка и се налагаше много да тичам свалих почти 10кг (бях около 55). В момента съм 45 , чувствам се зле , защото не изглеждам добре ... Висока съм 1.58, нямам много апетит . Ще помоля да ми помогнете, защото ми е изключително трудно така . Благодаря ! Хубав ден на всички.

# 20
  • Мнения: 21
Привет на всички  Simple Smile Бих искала да ми дадете съвети как да напълнея с около 3-4 до 5 кг, понеже съм 165 см, а само 49 кг. Противно на повечето момичета на моята възраст - 21 г. - на мен ми се иска да съм по - позакръгленичка, разбира се не дебела.Принципно си хапвам добре, но отслабвам от нерви и стрес, а и гените са ми такива,  но пък искам по - здравословен вид  Simple Smile
Понеже никога не съм се интересувала от разни храни и диети, искам вашата помощ...чувала съм за някакви домашни шейкове, които да си приготвям, но не помня рецептата...та ако имате нещо наум, моля споделете..било то храни, напитки и т.н.
Мерси много  Simple Smile

При всички положения, трябва да се храниш здравословно и пълноценно, никакво наблягане на сладко и тестено, иначе ще отвориш тема "Слаба съм, но имам паласки и коремче".  Ако със сигурност нямаш здравословни проблеми, яж повече ядки, слагай на закуска в каши, в салати за вечеря, също така не пропускай банани, авокадо. Виж в нета таблици за калоричност на здравословни храни и наблягай на тези, по-калорични и които те привличат

# 21
  • Мнения: 2 558
И аз идвам при желаещите да напълнят. 167см и 47кг в момента.

Общи условия

Активация на акаунт