КГБ = Клуб на Готините Баби - 103

  • 34 561
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 099
Римарче, Танче, Фурче, Яжке - страхотни сте! Дзверя се на онези из Америка от Ку-ку-бенд - приятно е.
Ето ви култови изречения: "За разлика от българите в България, българите в Америка много работят. Обаче българите-хамали са много добри от профсъюзните американски хамали с по три бай-паса..."

ЛЕКА НОЩ, Бейбииииз.... Flutter

# 706
  • Мнения: 77
Изгледах турнето и казвам, я да видя дали сте писали, а то ........
Кой се сърди, аз ли нееееее.....
Фурийка, мерси за снимките, видях го нашето Здравче, много е хубава, свежа......пу, пу, пу,! Heart Eyes
Яге, за подробности имах предвид, че сигурно под написаното е отразен допълнително часът на изтриването, но не съм погледнала, дори и сега не съм се върнала да проверя, защото бързам да обясня!
Стигат ми моите дертове, да не си докарвам допълнителни!

Хайде, отново   Л   Е   К   А      Н   О   Щ!



                               
                             

# 707
  • София
  • Мнения: 2 672
 Добрутро, момичета!

Днес кафето и чаят, заедно с лека закуска са от мен. А сега се усмихнете!  Wink







# 708
  • София
  • Мнения: 1 529

По ангелите всеки би те пратил,

по дяволите - само аз ще мога.

Защото знам, че истински приятел

не се избира, а е дар от Бога.



Когато по течението бурно

в посока грешна ти се понесеш,

ще стана сал, да мога да те върна

с прегръдката на двете си ръце.



Повярвай ми,приятелю, аз мога

за името ти, заради честта,

с нозете боси да загасям огън,

дори когато близо е брегът.
Където и да си, ще бъда сянка,

до тебе неразделно ще вървя,

и във кръвта си се кълна, че няма

да те предам - за нищо на света!



Вал.Йорданов

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 09:07 от Шпунц

# 709
  • София
  • Мнения: 16 055
Добро утро от слънчева София.
Марина, приятно изкарване в Сандански. Да се върнете по-здрави и болестите да бягат от вас.
Отивам да будя Ани за работа - ужасссссссссс!

# 710
  • Мнения: 2 099
Добрутрооооо  :kaffee   Kissing Heart
Днешното ще е по-добро от вчерашното! И така - до края на света.  Амин! bishop goodandevil
Суперзакусчица, особено маслинките, Маринче, мерси! Кой помни една такава - на обляна в слънце тераса над Янтра? Искам паааак.
Шпунц, евала за стихотворението  Peace
 newsm50 - тая работа май само аз нещо не я разбрах. Ако неволно съм я причинила - извинете. Занимавам Фурчето на лични с некви мои си работи, то, доброто, уж да ме утеши, пък на  #Puppy dog doh
Фурче, излизай от ъгъла - виж какво слънце днес, дано не е последното за сезона   Nature Partly Sunny
Айше, лека работа на детето! И мен ми се къса сърцето за тези трепещи се, неспящи и небрежни към себе си деца  Sad
Хубав ден, девойки!
И сега нЕма да ми Ривете от музиката / Whistling то аз се просълзих с коравото си към музика сърце.../ Чуй по-долу
http://www.youtube.com/watch?v=XT2kHxSFMS0

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 09:02 от Здравка-Мравка

# 711
  • Мнения: 7 391


    Дидия си мисли,че никой не вижда как чете,без да пише! Ще има глоби....с тапи....
   

                   Яжке,не съм си помисляла даже,че няма да ме видите  Laughing ама с трима край мен хич няма време за писане.То не,че има какво да пиша ,ама поне ви попрочитам.Така,че ....като си казала глоба ...нека да е глоба ..та дори и с тапи  Joy Joy Joy
                   Лек и спокоен слънчев есенен ден на всички!  bouquet

# 712
  • Мнения: 77
Здравейте момичета! Heart Eyes
Маринче, благодаря за чайчето и закуската! Hug
Шпунц, Дидия, благодаря за кафенцето! Hug  Hug

Ееееееее, няма да се оправдавам повече, но наистина не разбрах че са изтрити снимките, помислих си че само при мен не са излезли! newsm78
Просто не видях, че Фурийка е влязла по късно, вероятно за да изтрие. Де толкова акъл, не забравяйте, че съм технически неука баба! tooth
Заклевам се, че пиша истината!
Фурийка,  dancing, ти водиш в танца, че нали съм с два леви крака! Heart Eyes

А, че съм от постоянно пишещите и сега си мисля така, даже попрекалила! tooth

Приятен, слънчев и усмихнат неделен ден!


                                  

    
              

# 713
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 445
Здравейте девойки и от мен!

Кафенцето и закуската както винаги на ниво. Благодарско на Марина и Didia.

Шпунц за стихотворението   bouquet,   

а на Танитка една голяма  Hug   за есенната картина. Това са любимите ми цветове!  Grinning  Колко топлина излъчват.   Simple Smile

Фури, къде си ? Липсва ми  позитивното ти присъствие!  Sad

Чакам брат ми и снаха ми да дойдат у дома, така че ви напускам. Трябва да приготвя нещо....

Желая на всички слънчев и усмихнат ден!  Laughing

# 714
  • София
  • Мнения: 16 055
Докато се добера до комп. - денят свършил.
Събудих Ани, закарахме я с Пламен на работа. Сега треперя от ужас - излезе по тениска без ръкави. Твърди, че в раницата има връхна дреха. Ама като гледам повечето са си тук.
Към 17 ч. говорихме - още беше навън по потник. Развика се, защо я поучавам как да се облича, топло било.
Ходих в магазина на Дайхман да върна кецовете и, купени преди 1 седмица и вече разлепени.
Моментално ми върнаха парите, не ме мотаха. Ще купуваме други и ще караме докато има гаранция все с нови. После с Пламен закарахме великата Бойка и едната и свястна дъщеря с детето си в Симеоново. Там  се срещнаха с други 2 от дъщерите и и част от техните деца. Изкарахме си деня на слънце в 1 градинка с люлки и пързалки. Едната, Даниела чака вече 7мо дете и трето от този мъж. Второто постоянно прави гърчове, утре влиза на изследвания защо става така. Ще го оставела само в болницата, че да си починела 1 седмица.  Другата - засега не ми се видя бременна със следващо, но то не е късно. Мъжете им работят в провинцията и само пращат пари, те си живеят на чист въздух. Децата обядваха боза, вафли, слънчоглед и зрънчо. Племе, какво друго да пиша.

# 715
  • София
  • Мнения: 4 178
Този път аз да кажа - Няма никой! Ехооооо

# 716
  • Мнения: 2 099
има-има, Римарче   :bouquet:

# 717
  • София
  • Мнения: 1 741
     Здравейте ,момичета!
   Днес,хубавото време ни изкара всички на слънце.Гледам,че малко се е писало.
   Аз бях на поклонението на мощите на светеца,после поработих и накрая пазарувах за хладилника и си купих пантофи.Прибрах се,вечерях и сега-на седянката.
   Шпунц,много хубаво и актуално е стихотворението.
   Ще отида да чуя музикалния поздрав на  Здравчето.
   Приятна вечер!

# 718
  • Мнения: 3 036
Ето ме и аз съм тука след голямо отсъствие.Ама се махнах малко че да осмисля новините че вече съм тъща. Преди седмица като си бяхме на  Стара Загора, децата дойдоха на гости с една торта и вече съм със статус на тъща. После като се прибрахме и започнахме и все още тече ремонт на стая. После пък на директорката ни й се прищяло да дойде на посещение. И като за капак се запалих по едни ферми и едни крави  Embarassed абе инфантилна работа ама си отпочивам. Пък и едвам ви намерих в тези нови размествания.От утре ще пиша по често.

# 719
  • София
  • Мнения: 16 055
Деси, сватба ли е имало?
Аз знам, че сте се запознавали и гостували само.

Общи условия

Активация на акаунт