Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 284
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
Според мен сами сте си предизвикали неприятностите и скандала.Нищо няма да коментирам.

# 16
  • Мнения: 30
Наскоро един съфорумец беше писал, че някои жени като си намерят някой да ги оплоди и започват да се възприемат като нещо възвишено. Та и ти така - какво като си бременна - това не ти дава право да си правиш каквото ти скимне, че после и да размахваш корема си като оправдание. Пък после да водиш мъжкарА да се разправя. Малко вероятно е две жени да налетят първи на бой на мъж, нещо ме съмнява историята в този пункт. В общи линии мисля, че сте си получили това, което сте си заслужавали.

# 17
  • Мнения: 3 630
Грозна свада.
Желая ти леко раждане и едно сладко и спокойно бебе.

# 18
  • Мнения: 1 092
Двете жени са крайно некоректи, невъзпитани и неучтиви, но ти не си по-добра от тях!
Това, че си бременна не ти дава право да нарушаваш обществените норми и правила. Не си тръгнала да раждаш или нещо да ти се е случило опасно за живота ти или за този на бебето, че да си позволяваш. Това е първото!
Второто - скандалджийка. Прибрала се разревала се.. вместо да седнеш да се успокоиш и да помислиш за детето си и за твоята вина в случая си хванала "Мистър Мускул" и си тръгнала да се разправяш.
След това дай глас ама по-високичко, пиши във форуми, оплаквай се, иди в полицията и подай жалба, разкажи на всичките си познати...
Възмутена съм!

# 19
  • Мнения: 35 968
на практика свадата си я започнала ти, когато си спряла не там, където трябва
което, разбира се, не оправдава поведението на другата страна

офф: за теб 10 минути не са проблем, но за друг може да са - въпрос на критерий; тези дни преподавателката на дъщеря ми ме извика да я взема 2 часа по-рано, защото й е прилошало; детето е със специфично заболяване - дали тези 10 минути нямаше да са ми проблем? знаеш ли колко много са 10 минути?

# 20
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тъпа история...

Че са простаци - простаци са! Надявайте са да са нямали пари да бутнат на доктора да пише "красоти" в медицинското.
Иначе ти като си бременна какво? Светът е в краката ти и можеш да си спираш където си искаш и корема ти е извинение за всичко?! Сори, пиле, ама не те оправдам, сама си си навляква непритянстите... Като сте искали да се разберете (каквото и да разбираш под това), да беше се извинила, а не мъжа ти да тръгва да се разправя.

# 21
  • Мнения: 5 370
А вие как точно разбрахте, че "двете жени са крайно некоректни, невъзпитани и неучтиви"? По субективно-емоционалния разказ на авторката ли? Laughing

# 22
  • Мнения: X
Наистина не разбирам за какво ще водите дело, при положение, че сама си предизвикала скандала. На всичкото отгоре сте се върнали и да се саморазправяте. Не знаех, че бременността служи като оправдание за всичко.

# 23
  • Мнения: 12 665
Как беше приказката - Простакът вика дръжте простака...

# 24
  • Мнения: 1 092
А вие как точно разбрахте, че "двете жени са крайно некоректни, невъзпитани и неучтиви"? По субективно-емоционалния разказ на авторката ли? Laughing


Мхм.. Grinning

# 25
  • Мнения: 5 370
Аха, разбрах.
Значи, аз след няколко дена ще пусна тема, в която ще съм с 10 кг по-слаба, вирнат като на козичка бюст и без бял косъм. И, понеже съм го казала АЗ, не може да не ми се повярва, щото съм...институция. Laughing

Ако някой не ми повярва, ще се лютозасегна и силнообидя.

# 26
  • Мнения: 1 092
Да не забравиш да се саморазправиш. Вземаш мъжа за да се бие, а ти ще стоиш отстрани и ще гледаш сеира на засегналите те. После ще подадеш жалба.  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 169
постъпката не ми се коментира, и за мен авторката сама си е виновна и е предизвикала скандала....Отделно защо пък си мисли, че само в България може да се случи такова нещо, в щатите например са ме "нападали" за доста по-дребни неща...

# 28
  • Мнения: 5 370
Да не забравиш да се саморазправиш. Вземаш мъжа за да се бие, а ти ще стоиш отстрани и ще гледаш сеира на засегналите те. После ще подадеш жалба.  Laughing
Мани бе, а той като докара неговите авери от офроуда, ти да видиш!

сори за спама, разлигавих се, простете.

# 29
  • Мнения: 2 161
Не осъзнаваш ли,че ти си виновна за случката?Какво точно ти попречи,да отговориш,че ти си собственик на колата,когато мъжът в магазина е попитал?И после,тези оправдания,че си бременна...Е,след като си бременна,това причина ли е,да изпростяваш?И после хълцаща си тръгнала за възмездие.Проблемът си е ваш,аз не мисля,че другите са виновни.Още повече,случката е разказана от теб,гледната точка на другата страна не съм чула.

Общи условия

Активация на акаунт