Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 336
  • 214
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 723
bowuu,

и всъщност.... съмнявам се,че ако авторката беше "форумски авторитет", темата щеше да поеме тази посока Peace

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 15:30 от maimp

# 181
# 182
  • Мнения: 577
Авторката от последния си пост в 4:15 не е влиза, но може да е чела като гост. А може и да ражда все пак е преживяла стрес, независимо, че не са в правото си с мъжа и.

# 183
  • София
  • Мнения: 23 120
Положителното на темата е, че доста простаци се показаха от шубраците.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 783
bowuu,

и всъщност.... съмнявам се,че ако авторката беше форумски авторитет, темата щеше да поеме тази посока Peace

Форумските авторитети за това са форумски авторитети, защото са се научили какви теми, кога, как и дали да пускат.

# 185
  • Мнения: 1 547
Форумските авторитети за това са форумски авторитети, защото са се научили какви теми, кога, как и дали да пускат

Но също и това, че в края на девети не се пазарува и не се паркира, а се изпровожда мъжа  Mr. Green

# 186
  • Мнения: X
Мисля се, че ако тъй или иначе ще се води съдебно дело, е добре авторката да си изтрие постовете по темата.
 Peace

и да се моли "медицинско"-то от съдебния лекар на някоя от двете "чавки" да не е средна телесна.
Не знам дали за съпруга и ще мине "опцията" в момент на афект.

Пожелавам й леко бременеене , здраво и спокойно бебче !  Hug

# 187
  • София
  • Мнения: 23 120
Форумски авторитет  Shocked
Не казвайте, че това е "титла", с която един интелигентен човек може да се гордее  Joy

Не защитавам авторката - поведението й барабар с мъжа й е под всякаква критика, но толкова злоба се лее от всяка страница, че се чудя това нормални жени ли са или някакви садистки.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 783
Форумски авторитет  Shocked
Не казвайте, че това е "титла", с която един интелигентен човек може да се гордее  Joy


Като видя някой да си я бодне на профила, ще го питам.

# 189
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
направо гавра!
разбра се, че е сгрешила още на 1ва страница, на 2ра вече почнаха да се търкалят човечета...

към авторката - е сега вече ти дойде чудо до главата!

# 190
  • Мнения: 723

Форумските авторитети за това са форумски авторитети, защото са се научили какви теми, кога, как и дали да пускат.
Цитат
или са красноречиви и умеят да се аргументират,независимо дали са в правото си Peace

"окавичих " го,не предполагах,че ще се приеме буквално и ще предизвика размисли Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 15:31 от maimp

# 191
  • Мнения: 9 814
За вас има ли "нормални" участници в случката?
И двете жени да бяха пуснали тема и те щяха да бъдат насметени.

# 192
  • Мнения: 13
Форумски авторитет  Shocked
Не казвайте, че това е "титла", с която един интелигентен човек може да се гордее  Joy

Не защитавам авторката - поведението й барабар с мъжа й е под всякаква критика, но толкова злоба се лее от всяка страница, че се чудя това нормални жени ли са или някакви садистки.

Ох, толкова съм съгласна с теб. Направо ми го взе от клавиатурата... Simple Smile

# 193
  • Мнения: 36 059
За вас има ли "нормални" участници в случката?
И двете жени да бяха пуснали тема и те щяха да бъдат насметени.

аз не видях коя да е от страните да е реагирала адекватно  Rolling Eyes

# 194
  • Мнения: 191
За вас има ли "нормални" участници в случката?
И двете жени да бяха пуснали тема и те щяха да бъдат насметени.

аз не видях коя да е от страните да е реагирала адекватно  Rolling Eyes

 Peace
Авторката се е видяла в чудо, защото само се е докарала до там. Айде нея я оправдавам с хормоните, ама мъжът й да ходи да се саморазправя, при положение, че жена му е била виновна... луда работа....

Общи условия

Активация на акаунт