Re: Детски песнички и инструментали, текстов&

  • 284 945
  • 999
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Благодаря Инка  Hug,  почваме репетициите

# 76
  • Хасково
  • Мнения: 182
Инка, репетират я в градината за тържество.  Simple Smile
Преди време дъщеря ми пя песен или по-точно стихче с измислена, от музикалната педагожка, мелодия.   Wink
Надявам се, че този път не е влизала в ролята на композитор. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 119
Здравейте,
Може ли някой да ми каже от къде да сваля песнички от филмчета на Дисни и Пиксар,но да са на български?

# 78
  • Мнения: 1 949
Здравейте,
Може ли някой да ми каже от къде да сваля песнички от филмчета на Дисни и Пиксар,но да са на български?
Няма от къде.
Алтернативата е да си извлечеш аудиото от самият филм/клип с AoA Audio Extractor и да отрежеш желаният откъс със Audacity. И двете програми са малки, безплатни и лесни за ползване.

# 79
  • Мнения: 119
Здравейте,
Може ли някой да ми каже от къде да сваля песнички от филмчета на Дисни и Пиксар,но да са на български?
Няма от къде.
Алтернативата е да си извлечеш аудиото от самият филм/клип с AoA Audio Extractor и да отрежеш желаният откъс със Audacity. И двете програми са малки, безплатни и лесни за ползване.
Мерси,ще се пробвам Hug

# 80
  • Мнения: 1 949
Преди време правих това което ти предлагам, но не знам вече неактивни ли са линковете или просто при мен не се получава.
линк
линк

# 81
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не се сещам за друг начин да се запиша в темата. Много си я харесвам...

# 82
  • Мнения: 119
Здравейте,
Може ли някой да ми каже от къде да сваля песнички от филмчета на Дисни и Пиксар,но да са на български?
Няма от къде.
Алтернативата е да си извлечеш аудиото от самият филм/клип с AoA Audio Extractor и да отрежеш желаният откъс със Audacity. И двете програми са малки, безплатни и лесни за ползване.

Мерси,ще се пробвам Hug

Изпробвах екстрактора,но ми вади английското аудио  newsm78

# 83
  • Мнения: 1 949
Вероятно видеото има озвучение на няколко езика.

С универсалният плеър KMPlayer може да извлечете аудио файл от произволно видео от вашият компютър, просто като го пуснете и натисните клавишната комбинация Alt и A.
Натискате Start (може да се наложи два пъти) с което започва записът на това което чувате (видеото трябва да върви!). Естествено първо задавате къде да ви запише МР3-та. Когато натиснете Stop записът приключва.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 84
За съжаление все още не мога да открия песента "Ранна зима" на Добри Христов, а сега и "Коледа" на Александър Райчев. Може ли някой да ми помогне.. Thinking

# 85
  • Мнения: 119
Вероятно видеото има озвучение на няколко езика.

С универсалният плеър KMPlayer може да извлечете аудио файл от произволно видео от вашият компютър, просто като го пуснете и натисните клавишната комбинация Alt и A.
Натискате Start (може да се наложи два пъти) с което започва записът на това което чувате (видеото трябва да върви!). Естествено първо задавате къде да ви запише МР3-та. Когато натиснете Stop записът приключва.


Хиляди благодарности,vorfaxx   bouquet  bouquet  bouquet
Получи се с км-плеъра!Когато запиша всички наши любими песнички,ще ги споделя с вас  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 172
За съжаление все още не мога да открия песента "Ранна зима" на Добри Христов, а сега и "Коледа" на Александър Райчев. Може ли някой да ми помогне.. Thinking
 
    Ранна    зима    на  Д.  Христов - http://dox.bg/files/dw?a=70f2b705d1
   а   Коледа    и    Коледен   сняг   , за   диди ,    ще   потърся   утре,тогава  ще  имам   повече  време

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 84
Страшно много Ви благодаря gabriela652. Моят син е много щастлив, че сега ще може да я разучи. Точното заглавие на другата песничка, която не можем да намерим за съжаление е " Кокъц, кокъц, Коледо"- народна песен.
Отново едно горещо БЛАГОДАРЯ!!!   newsm10

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 84
За съжаление все още не мога да открия песента "Ранна зима" на Добри Христов, а сега и "Коледа" на Александър Райчев. Може ли някой да ми помогне.. Thinking
 
    Ранна    зима    на  Д.  Христов - http://dox.bg/files/dw?a=70f2b705d1
   а   Коледа    и    Коледен   сняг   , за   диди ,    ще   потърся   утре,тогава  ще  имам   повече  време
За съжаление има проблем със звука на   Ранна    зима    на  Д.  Христов - http://dox.bg/files/dw?a=70f2b705d1 Cry

# 89
  • Мнения: 404
Ако някой има за споделяне колекция от коледни и зимни песнички ще се радвам да я сподели да си обновим колекцията.Simple Smile

Ами, аз вече си направих труда и изброих в блогът ми тези които вече качих и са достъпни за сваляне:


Коледен помагач


Търся тази песен - 'Коледен помагач', но нещо не успях да се ориентирам и да я сваля от блога ти.  Embarassed

Благодаря за труда!

Общи условия

Активация на акаунт