какви залъгалки предпочита бебето ви ?

  • 5 779
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Привет  Peace много ми е интересно, каква марка залъгалка предпочита бебето ви . ако я няма в анкетата , моля добавете . Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Никаква  Crazy

Накупих 300 вида, но не прие нито една.
Криско ползваше обикновени каучукови, сплескани леко.

# 2
  • Мнения: 196
и ние не искаме биба ! но с тия ръце в устата  #2gunfire .... и съм принудена да разуча дали няма някоя магическа биба !  Shocked

# 3
  • Мнения: 2 052
Ние ползваме на Авент, прие я и друга не съм и давала.
Day after Day понякога и ние сме с ръцете в устата и не искаме бибата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 196
не съм мн мн за бибата , ноо все бута ръцете и толко дълбоко ги бута , че се напъва да повърне !

# 5
  • Мнения: 2 052
Може да започват да ви мъчат зъбки  newsm78 Аз такива подозрения имам, защото си чеше венците с юмручето...

# 6
  • Мнения: 2 216
Нук силиконова

# 7
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 804
Никаква. Предпочита палците си.
Дъщеря ми смучеше Нук силиконови.

# 8
  • До морето
  • Мнения: 7 128
По принцип никаква. Но на мен ми се стори, че една каучукова на НУК я държи маааалко повече и с нея останахме, иначе имаме около 10 различни  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 383
Bibi използваме. Съвсем обикновени. Други не желае човекът.

# 10
  • Мнения: 646
И ние бяхме на Нук, тях си ги хареса най-много.  Peace

# 11
  • Мнения: 11 876
Ползвахме само на Canpol Babies - силиконови с формата на черешка, анатомичните не ги искаше.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 254
Никакви не е искал, аз и не съм настоявала.
Ръце в устата не са ме тревожели, намирам ги за нормално в този период на опознаване, може да е някакъв признак и на глад или зъби. Палец така и не лапна.

# 13
  • Мнения: 2 197
Ползвахме само на Canpol Babies - силиконови с формата на черешка, анатомичните не ги искаше.
При синът ми е същото...Но последния път малко трудно намерих,за да му купя да ги подменя ooooh!Интересното е,че още си смуче тия дето са до 6-ия месец,а по-големите за над 6 месеца не иска Thinking

# 14
  • Мнения: 11 876
iani87 ние така си изкарахме само с малките (до 2г възраст), по добре не му давай от следващите те и без това са огромни  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт