какви залъгалки предпочита бебето ви ?

  • 5 789
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Каката смучеше на "Нук", а бебето не иска никакви.Какво ли не купих и не предложих, е, не засмука биберон.А аз бутам ли бутам и все още, а той  е на 10 месеца.И го правя, защото е някакъв кошмар с никненето на зъби, хапе всичко, а все още се кърмим по цяла нощ и за мен фактически сън няма, а и ме хапе.През деня за обедния съм също кърмя, иначе не спи диването.

# 31
  • Мнения: 6 713
МАМ и Авент

# 32
  • Мнения: 1 354
Дъщеря ми много обичаше биберони, каквато и марка да и купувах всичко и харесваше Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 262
Ортодонтски на Нук  Peace

# 34
  • Мнения: 273
Само Авент

# 35
  • Мнения: 5 173
Никаква, защото не съм купувала.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Никаква  Crazy

Накупих 300 вида, но не прие нито една.


Същата работа беше малката, смучеше си палеца буквално допреди няколко дни  Confused За предпочитане ми беше да я свикна с биберон, ама тя си беше с друго мнение.

Голямата смучеше биберони до третата си година. Използвахме каучукови и силиконови, обли, независимо от марката( купувах най- евтините, защото изкарваха не повече от седмица, накъсваше ги).

# 37
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 785
Ползваме на Нук каучукови.

# 38
  • Мнения: 1 110
Нук  - силиконови Peace

# 39
  • Мнения: 256
Никаква ръчичките и са по сладки 

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Само Авент харесваше детето ми.

# 41
  • Мнения: 556
Нук бях купила и ги прие без протест.

# 42
  • Мнения: 15 379
В началото купувах Нук и физиологичната на Чико.
Щом пробиха зъбите се ориентирах към Дентистар на Бейби нова, тъй като биберонът е така направен, че да има място за зъбите и челюстта и така рисковете от изкривяване са сведени до нула.

# 43
  • Мнения: 1 464
По съвет на приятелка, бях взела на Чико каучукова.Никаква друга не прие след нея.

# 44
  • Мнения: 1 050
В момента съм купила Авент силиконова, но откакто се е родил не я иска. Ние все му я бутаме, че е страшен мрънчо, но той не я захапва засега. Надявам се и да не свиква с нея. Баткото беше страшен случай, всякакви е смучел, но мен много ме беше страх да не изкривим зъбите в последствие и на 8 мес. го отказах отраз.

Общи условия

Активация на акаунт