какви залъгалки предпочита бебето ви ?

  • 5 795
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
iani87 ние така си изкарахме само с малките (до 2г възраст), по добре не му давай от следващите те и без това са огромни  Whistling
Аз бях купила само една и му я предложих на 7 месеца като беше май,но я плюеше моментално и сега даже не мисля да му я предлагам пак...Въпреки,че ползваме бибата само за сън ми е трудно да го откажа на този етап,понеже нощем се буди няколко пъти и благодарение на залъгалката заспива без драми(понякога newsm78)

# 16
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
В началото никаква.
Към 3мес.предложих на Нук/силиконова и ортодонична/, защото забелязах че настойчиво смуче пръсти.Предимно когато заспиваше после я изплюваше.
След годинката я махнах без драма..
Ето такава:

# 17
  • Мнения: 334
Ползвахме само на Canpol Babies - силиконови с формата на черешка, анатомичните не ги искаше.
При синът ми е същото...Но последния път малко трудно намерих,за да му купя да ги подменя ooooh!Интересното е,че още си смуче тия дето са до 6-ия месец,а по-големите за над 6 месеца не иска Thinking

И Ева само тази иска на канпол с формата на черешка, каучукова-не и все още си смуче бибата, която е до 6 мес

# 18
  • Мнения: 27 524
и ние не искаме биба ! но с тия ръце в устата  #2gunfire .... и съм принудена да разуча дали няма някоя магическа биба !  Shocked

Няма да намериш, абсурд е да научиш тепърва 4-месечно бебе на биба  Wink

Иначе най-новите магически са тези на Авент:  Grinning

# 19
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Блонди, аз само такава не купих  Rolling Eyes Ако наистина е магическа, ще си изям ушите от яд  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 135

Такава ползваме и ние. Предложих към 5-тия месец, когато започнаха да я мъчат зъбите и лапаше всичко, което й попадне. Сега е доста пристрастена и се чудя как да я отказвам, на година и четири месеца е.

# 21
  • Мнения: 2 216
Ще се откаже, спокойно. Нека малко да спрат да я мъчат зъбките.
Моята дъщеря постепенно се отказа - първо започнах да я давам само при заспиване, а един ден я хвърли в парка под една пейка и аз и казах, че там е останала и край. Не е имало драма /беше на 19- 20месеца/

# 22
  • Мнения: 55
Няма да намериш, абсурд е да научиш тепърва 4-месечно бебе на биба  Wink

Моята навърши точно 5 месеца и тогава лапна биба- преди това абсурд.Улеснение е за мен, защото като занервничи и давам биерона и край, а и сега си чеше венците с нея.

Иначе ние бяхме на авент, но сега си хареса една шарена която ни подариха мисля , че беше на бертони май newsm78 една с пчеличка

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 458
Без значение марката, само да не е анатомична. А неанатомична трудно се намира - на Камера или Канпол само съм виждала и свършват бързо, защото са евтини. На Камера сега сме с една, която е цялата силиконова и безцветна и голямо ровене из леглото пада нощем, докато я намерим. Тези на Авент са точно за нас, ще потърся, защото вместо да я отказва, още повече се привърза към бибата. Отдавам го на стреса около яслата, та не го притеснявам засега.

# 24
  • Мнения: 2 532
и ние не искаме биба ! но с тия ръце в устата  #2gunfire .... и съм принудена да разуча дали няма някоя магическа биба !  Shocked

Няма да намериш, абсурд е да научиш тепърва 4-месечно бебе на биба  Wink

Иначе най-новите магически са тези на Авент:  Grinning



Не е абсурд. Аз съвсем скоро го свикнах по спешност, че подхвана да смуче палец Mr. Green Бая плюеше, ама си я засмука в крайна сметка Peace

# 25
  • Мнения: 8 242
Никакви. Пробвахме 2-3 вида - никак не искаше да ги засмуче даже..
И пръста не си смуче. И шише не засмуква.
Само дъвче всичко.
Едно нещо по-малко ще има да отказваме  Laughing

Батко й със зор ползваше биба от 2рия до 5тия месец.. после категорично отказа Simple Smile

# 26
  • Мнения: 513
Синът ми смучеше първо на Авент, после на Камера силиконови, анатомични.

Дъщеря ми не иска никаква, обаче си смуче палеца и това ме притеснява. На Нук и новите на Авент, които са показани в темата, не сме пробвали, май довечера ще карам мъжа ми да ходим на пазар за биберони, нали казват, че надеждата умира последна...

# 27
  • Мнения: 26
http://bebeshkidreshki.com/product/10860/biberon-zalagalka-s-sht … puh-v-zeleno.html
Таква и всички подобни на Disney.. заради формата на биберона друго не признава

# 28
  • София
  • Мнения: 2 488
И двамата нямат залъгалки.

# 29
  • Мнения: 534
Големия авент ,а малкия категорично отказва.

Общи условия

Активация на акаунт