Re: Детски песнички и инструментали, текстов&

  • 284 638
  • 999
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 20
vоrfax, отново от сърце благодаря!

# 931
  • Мнения: 176
Благодаря на инка62 за текста"Мечо в гората".
А как се пее?

# 932
  • Мнения: 2 124
Търся две песнички, може и само текст.
Едната се казва "Играчка-плачка",а в другата началото се запява така: "Уж е болна Баба Меца, а пък все е до медеца..."  Rolling Eyes

# 933
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Търся две песнички, може и само текст.
Едната се казва "Играчка-плачка",а в другата началото се запява така: "Уж е болна Баба Меца, а пък все е до медеца..."  Rolling Eyes

Ето песничката Играчка-плачка

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 11:59 от scrye

# 934
  • Мнения: 1 949
Търся две песнички, може и само текст.
Едната се казва "Играчка-плачка",а в другата началото се запява така: "Уж е болна Баба Меца, а пък все е до медеца..."  Rolling Eyes

Ето песничката Играчка-плачка
scrye, вземай линкът като го селектираш и с десен бутон върху него и Copy или Copy link location, трябва да завършва с числа, а не с "listtree" : )
"Играчка-плачка" я има в 1000 BG ДЕТСКИ ПЕСНИ, а стихче в 400 ДЕТСКИ ПЕСНИ (част 3).
Текста ми е адски познат, но не мога да се сетя

# 935
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
scrye, вземай линкът като го селектираш и с десен бутон върху него и Copy или Copy link location, трябва да завършва с числа, а не с "listtree" : )

Извинявам се, уж така правя, ама явно нещо не ми се получава  Embarassed

# 936
  • Мнения: 2 124
За друга играчка-плачка става въпрос  Confused
Благодаря все пак за включването.

# 937
  • Мнения: 11 971
Може ли някой да ми помогне, като напише текста на песничката на Уинск?

Като ги гледам колко са много .....  Thinking
Ето ти текстовете, но на английски.
http://winx-club.niceboard.biz/forum-f15/topic-t34.htm

П.П. Децата и Уинкс-клуб направили ....  Laughing

Много благодаря Hugвсъщност ставаше въпрос за Feels Like Magik сега ще я разучаваме със сина ми, той много я харесва.

# 938
  • ВАРНА
  • Мнения: 14
vоrfax не мога да открия тези 10 морски кончета в целия ти огромен блог,а вече ровя 2 дена.А съм сигурна че я имаш ,защото четох твоя публикация от миналата година
Цитат
Събота, 03 Април 2010, 04:09 

Днес попривършвам (то това се каня от година ) с още 200 нови.
Всичко е подредено на български, по азбучен ред, качено е в DOX и са отсяти повтарящите.

Днешните 200:

  10 морски кончета.mp3
  Ai ai korason Zoro.mp3
  Bona sera (Врабчета).mp3
  Bonasera siniorita.mp3
  Happy Birthday To You.mp3
  Italiano Kancone.mp3
 
 

Моля за помощ от твоя страна.Ровя 2 дена и нищо.В разлини вариянти на изписване я търсих.

Блога ти е страхотен.Големи благодарности !

# 939
  • Мнения: 2 124
Аз също  имам "10 морски кончета", остави ми скайп, утре ще ти я пратя.

# 940
  • Мнения: 93
 Дали някой ще можа на мен да помогне Thinking
Тази година водя подготвителна група.Трябва ми песента "Довиждане детска градина".В блога на vorfax намерих само някакъв инструментал, но не е достатъчно,защото госпожата и текста не знае  Embarassed Embarassed Embarassed
Другата песен,която ми се върти в главата е "Звъни звънчето"-зън,зън,зън,дечица ставайте от сън , в училищния двор широк ........и т.н.
А, сетих се и още нещо, трябва ми и някоя друга песничка за формите.Видях диск "Музикална геометрия" и струва ми се песничките са добри и ще вършат работа,но никаде не успях да ги намеря .

# 941
  • Мнения: 1 949
Дали някой ще можа на мен да помогне Thinking
Тази година водя подготвителна група.Трябва ми песента "Довиждане детска градина".В блога на vorfax намерих само някакъв инструментал, но не е достатъчно,защото госпожата и текста не знае  Embarassed Embarassed Embarassed
Другата песен,която ми се върти в главата е "Звъни звънчето"-зън,зън,зън,дечица ставайте от сън , в училищния двор широк ........и т.н.
А, сетих се и още нещо, трябва ми и някоя друга песничка за формите.Видях диск "Музикална геометрия" и струва ми се песничките са добри и ще вършат работа,но никаде не успях да ги намеря .
Видяла си предназначеното за детска градина:
Аз съм в детската градина - Нарисувай ме
Аз съм в детската градина - Изворче

Песни за детска градина от 300 ДЕТСКИ ПЕСНИ

Темите са на няколко страници, а най-долу има списък с тях. Блога възнамерявам да оставя само с тази тематика. Къде точно ще добавям и отбелязвам новото, ми предстои да реша. Още пренареждам, за да е удобно...

ПП: g.ilieva. разполага с песента "Довиждане детска градина" на М. Шоселова. Направете си регистрация и и пишете, тя ще откликне, прекрасен човек е.

ППП: Поръчах да ми пратят "Звъни звънчето"

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 21:24 от vоrfax

# 942
  • Мнения: 11
Привет !Скоро  не  съм    се  включвала  -ето  няколко  от  търсените  песнички :
"Брамбаран"- 
http://dox.bg/files/dw?a=ad2f9fbb44
 

Благодаря много! Hug Simple Smile

# 943
  • Мнения: 2 124
А, сетих се и още нещо, трябва ми и някоя друга песничка за формите.Видях диск "Музикална геометрия" и струва ми се песничките са добри и ще вършат работа,но никаде не успях да ги намеря

Аз имам диска "Музикална геометрия", но не е особено сполучлив, този за цифрите с песен за всяка цифра е много по-добър. Остави ми скайп и ще ти го изпратя. Но са предимно обяснения има и песни, но всичките са с една и съща мелодия и не особено оригинални като текст, но все пак е начин  да се запознаят децата по забавен начин с геометрията. Може пък от детска гледна точка да е интересно.

# 944
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте.Невероятна тема сте направили мамчета.Имам едно питане,дано някой може де ми даде отговор.Сетила съм се за приказката"Чук и Пук"на Турбьорн Егнер.Може и да е ставало дума за тази приказка,но откровенно си признавам,че не съм изчела всички теми.В приказката ставаше дума за две човечета,които живееха в устата на едно мамче.Та ако някоя мама знае сайт от където да я изтегля,или книжарница от която да си купя книжката ,още по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт