Re: Детски песнички и инструментали, текстов&

  • 284 238
  • 999
  •   2
Отговори
# 975
  • Мнения: 2 124
Аз пак да питам за играчка-плачка, значи ако някой има мелодията на следната песничка, много ще ми помогне:

Като конче аз препускам, по пързалката се спускам,
винаги внимавам, гледам да не падам.
Със приятели обичам да играя и да тичам.
Важно е обаче никой да не плаче.

Пр. Тази малка песен е закачка,
да не става от играчка-плачка,
при игрите трябва ни спирачка -
да не става от играчка-плачка.

Колелото карам смело и катеря се умело,
винаги внимавам, гледам да не падам.
С приятели лудея и на люла се люлея.
Важно е обаче после никой да не плаче.
...

# 976
  • Мнения: 20
Здравейте, има ли  някой  качествен - силен и чист запис на "Банани с пижами" на Роси Кирилова? Ще  сте ми в голяма помощ , ако го пуснете в темата. Предварително благодаря!

P.S. Честит Димитровден на всички именици!

# 977
  • Мнения: 1 949
Здравейте, има ли  някой  качествен - силен и чист запис на "Банани с пижами" на Роси Кирилова?

128 kbps

# 978
  • Мнения: 46
Мили мами,ако някой е чувал английската песничка -танц ''Ring of Roses''да ми посочи откъде да я дръпна Praynig

# 979
  • Мнения: 6 390
http://www.youtube.com/watch?v=aZdPCCKPDBY
този линк го слагаш тук
http://www.video2mp3.net/
и си сваляш видеото като МР3 песничка

# 980
  • Мнения: 20
vоrfax  Hug отново благодаря!

# 981
  • Мнения: 8
здравейте момичета,

браво на всички вас за чудесната работа!

имам един спешен въпрос и моля да ме извините, ако ви се стори много тъп. Става въпрос затова,че трябва да направя диск с детски песнички,но се оказва,че CD то ми не чете mp3. Явно трябва да качвам песничките на диска в друг формат. Можете ли да ми помогнете,тъй като намирам песнички само в mp3. Моля ви дайте ми съвет какво мога да направя.

# 982
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  С Nero можеш да правиш аудио дискове.

# 983
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
sari123, с помощта на конвертор конвретирай файловете до формат, който ще можеш да четеш.

# 984
  • Мнения: 8
sari123, с помощта на конвертор конвретирай файловете до формат, който ще можеш да четеш


а това как става? Извинявам се за неграмотноста си  Embarassed но какво е конвертор?

# 985
  • Мнения: 157
Здравейте!Може ли някой да ми предложи детски песни с включени рап мотиви?

# 986
  • Мнения: 967
Много благодаря за песничките за зъбчетата на всички   bouquet

# 987
  • Мнения: 1 949
... трябва да направя диск с детски песнички,но се оказва,че CD то ми не чете mp3.
...

Очевидно нямате опит, така че четете.
Конвертиране на форматите е безсмислено. Вие също грешите, че CD плеърът Ви не чете MP3 формат. Вашият CD плеър не разчита формата на диска, т.к. не сте записали аудио диск, а data (диск с данни) или друг.

Препоръки за записване на аудио диск:
1. Убедете се, че в CD устройството сте поставили CD-R (празен CD диск). Със сигурност успешен запис ще имате, ако музиката която ще записвате е в MP3 или WAV формат (за други аудио формати не съм сигурен, но мисля, че също стават).
2. Ако ползвате NERO или друга програма за запис, задължително си изберете опциятаCD-->(Make) Audio CD. Ако не виждате опцията (ако тръгва направо Nero express примерно), трябва да изберете от Start менюто-->All programs-->и от там изберете записващата програма (Nero Burning ROM).
3. Изберете диска да е no multisession.
4. Изберете от таба Burn-->Write speed най-ниската скорост за записа - вероятно е 4x (има 8х, 16х и т.н.).
5. В таба Burn би трябвало подразбиращата се (и правилна) стойност да е отметка единствено пред Write.
6. Препоръчително е да сложите отметка пред Verify writing data (проверка след записа).

Ами това е . Сега някоя модка, ако го метне на първа страница да е под ръка, цена няма да има

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 19:44 от vоrfax

# 988
  • Мнения: 1 949
Здравейте!Може ли някой да ми предложи детски песни с включени рап мотиви?

Рап рецепта
Рап училище

Линкове за безплатно сваляне в подписа ми.

# 989
  • Мнения: 2 096
Търся текста на стихотворение или песен "Пътуване с кола" на И.Генов... Ако някой го има ще се радвам да го сподели с нас..

Общи условия

Активация на акаунт