Тема: Ще имам близнаци! Тема с продължение....20!

  • 40 102
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Браво на мама Нуник!
Честито!
Да са и живи и здрави малките големи бебочета!!!
Много радост да им носят малките слънчица!!!

# 31
  • Мнения: 311
Честито на мама Нуник! Да са и живи и здрави момчетата!

# 32
  • Мнения: 1 599
Честито на мама Нуник   bouquet Да са и живи и здрави бебчетата и много да я радват   bouquet

# 33
  • Мнения: 650
И  аз да се запиша тук, да следя бъдещите мами!!!! На всички ви желая лека и безпроблемна бременност, здрави и сладки бебченца!!!

Честито на мама Нуник, да са й живи и здрави дечицата и много да я слушкат!!!

Вилкони,  Flowers Rose

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 09:33 от brumbarche

# 34
  • Мнения: 131
Вилкони, Flowers Rose Flowers Rose

# 35
  • Мнения: 311
Благодаря ти, миличка  Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 12 245
vilkoni  Flowers Rose

# 37
  • Мнения: 498
vilkoni
за Стоянчо  Flowers Rose

# 38
  • Мнения: 140
Честито на мама нуник,
да са ти живи и здрави дечицата и да си носите много радост.  bouquet

# 39
  • Мнения: 121
Vilkoni  Cry  Flowers Rose

Честита радост на мама Нуник!

Момичета правих обременяване с глюкоза в събота и се оказа че захарта ми е в граници, имам много висок инсулин! На третия час от обременяването вместо да пада той скача на 219 при реф.стойности 3-17  Confused

# 40
# 41
  • Мнения: 212
Благодаря ви момичета.Ние вече сме си вкъщи.
Аила благодарение на всичката информация която съм чела от теб и от  Фата започнахме успешно кърмене на 3 ден след като се родиха малките.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 245
  Много се радвам, че всички сте добре, ако имаш въпроси не се притеснявай да питаш  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 5 738
Вилкони  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 107
Здравейте, ние пак сме тук Simple Smile Радвам се да споделя, че тревогата беше фалшива.
В четвъртък ме приеха на 5ия в МД. Извикаха Марков да ме погледне на 4Д-то, човека каза, че са си около 1кг и не намира нищо обезпокоително, но понеже така и така съм там, щели да ми направят''профилактика с Д.....рон" - не запомних как му беше името. 4 инжекции на по 12 часа. Също така, 2 пъти дневно мереха тоновете на бебки, които според акушерките си бяха ок.
Зайо, след твоите патила, веднага щях да търся Чернев  Wink
Димяни, много големи са станали, много се радвам, вие сте живия пример за щастлив край Simple Smile)))))

Може да ви се стори странно, но престоят там ме зареди. Отчетох какво значи да си почиваш и колко добре се отразява това, също така че в сравнение с препатили, съм си имала късмет до сега и колко мило е да видиш такива бременности на финала!
 

Общи условия

Активация на акаунт