Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ей, завидях  Hug айде дано скоро пак се съберем ще ми е драго да ви видя  Hug

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Браво за винцето, само цигарките ги махнете, много сте хубави иначе!  Heart Eyes Hug
Peace Peace Peace Светле, сърбяха ме ръцете и мен да го напиша - Съни не била излязла добре... супер е, ама ... с цигара  Sick

# 692
  • Мнения: 528
По молба на Съни нейните снимки ги дилийтнах,утре вечер ще ги пратя на другите мацки на мейл лягам че от сношното вино си продължих пиенето с мъжа ми таз вечер и вече махмурлука ме започна и едва виждам

# 693
  • Мнения: 919
Браво за винцето, само цигарките ги махнете, много сте хубави иначе!  Heart Eyes Hug
Peace Peace Peace Светле, сърбяха ме ръцете и мен да го напиша - Съни не била излязла добре... супер е, ама ... с цигара  Sick



Аааа, недейте така, кефът трябва да е пълен  Peace

# 694
  • Мнения: 1 599
Браво за винцето, само цигарките ги махнете, много сте хубави иначе!  Heart Eyes Hug
Peace Peace Peace Светле, сърбяха ме ръцете и мен да го напиша - Съни не била излязла добре... супер е, ама ... с цигара  Sick

Аааа, недейте така, кефът трябва да е пълен  Peace
Joy  Joy  Joy

# 695
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хихихи..скици сте ми вие...
Съни ,току що преведох паричките за Вики  Hug..Ина ,майката ще информира ,като ги получи .

# 696
  • Мнения: 6 472
Цоп Mr. Green Само да кажа, че беше голям кеф да ви видя пак Hug Няма ли начин по- често да се организират такива срещи Blush

# 697
  • Мнения: 5 393
ЧРД, Лулу! Да си здрава, щастлива и с много успехи!    bouquet

Завидях благородно за срещата, но не бях в София цялата минала седмица.

# 698
  • Мнения: 919
Хехеее, Лулу се е мярнала , а има и рожден ден  Hug Hug Hug Hug Hug
Да си ни жива и много, много, много здрава!!! Бъди щастлива и заповядай отново   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 699
  • Мнения: 919
Добро утро мили мои,

Днес рожден ден има Уини, която не е моного редовна в темичката, ама ние пак си я харесваме  Mr. Green
Честит Рожден Ден Уини   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet С пожелания за много здраве и усмивки   bouquet

# 700
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен,
Winny Честит Празник и тук!
Хайде появи се за по едно! Hug
Щеше да идваш, а пък.... Crossing Arms Simple Smile
luluto Защо си трая бре душко онази вечер?! Още една бутилка винце щяхме да пийнем за твое здраве! Grinning
Да си ми жива, здрава и много щастлива!

Да беее, искате още срещи, ама три пъти трябваше да Ви каня, та да се съберем....само си дуднете. Laughing
Ако искате от сега давайте да си спретнем едно осмо мартенско. С малко падаръчета, по едно цветенце - ей, така да се уважим само себе си. Mr. Green Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 207
Честит рожден ден на Лулу (с малко закъснение) и на Уини! Да сте здрави, усмихнати и много щастливи   bouquet

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
ЧРД на Лулу и Уини! Здраве и любов им желая!
Аз съм ЗА срещата! 8 март е във вторник - нямам ангажименти никакви Simple Smile

# 703
  • Мнения: 5 393
ЧРД, Уини! Бъди здрава, усмихната и щастлива!   bouquet

# 704
  • Мнения: 528
Ч.р.Д На РУмката и МИМи да са ни живи и здрави и по честичко да се вясват тук.
За 8 вечерта мъжо никъде няма да ме води,аз ще го водя на 12.3.Ама ако ми купи китка или подарък иначе  NaughtyОт децата знам че ще има я снимка я картичка от градината.
То хубаво казвате няма проблеми за 8 ама изведнъж да не кажете ама аз...,ама мъжо ще ме води който казва идва ще дойде.Иначе ще ви се сърдиме тез който сме дошли и ще се опитам да се навия за клуб,макарче че не съм по таз част но ще видиме.
ОСтавям ви мацки че имам малко работа в къщи

Общи условия

Активация на акаунт