Отговори
# 675
  • Мнения: 529
Съни,  Янко-калпазанко е герой  Heart Eyes А дано да обича книгите и да ги ползва за четене  Hug Познавам хора, които ги обичат, но не ги четат и ги ползват за стъпало предимно  Joy
Иначе как съм се скрила, тук съм, даже снощи по никое време се жалех как съм на.....ла свети ВАлентина  Mr. Green

АниК, много добре те разбирам. При нас ситуацията е същата с гледането на децата. Иван нямаше проблеми с Дарко, но Руси се оказа друга бира  ooooh! бабите също дълго време не смееха и всъщност се наложи да се закотвя у дома тотално и да превърна дома си в хан, за да се срещам и аз с хора все пак. Сега има светлина в тунела, бабите вече се справят с децата, но таткото още се притеснява.

Роси, Гохли, а  Joy hahaha Joy Душица златна  Joy Руси първоначално успя да каже "УИ"  Embarassed Embarassed Embarassed и аз забраних да го питат как се казва, докато не схване поне "с", че то "р" -то е трудно за схващане  Joy Joy

Та, като заприказвах за такива едни неприлични думи, да ви кажа в работата как се нагласих аз вчера  Laughing Шегуваме се за едни графики с колежките, че трябва да ги правим в по-нестандартни форми и аз във вихъра си предлагам да ги нагласим тея скали във формата на мъжки член (малко изпростяваме в офиса на моменти  Embarassed). Оттам колежката решава да се включи в шегата и ми праща на мейла картинка с такъв ми ти нарисуван ч..........с очила. Пристига един бивш директор англичанин при нас, заговорихме се и той взе че надникна над монитора ми и там......ле лееееее, умрях от срам. После обяснявам аз, че това не е онова, за което си мисли, а форма за чарт, ама  Joy hahaha Joy Joy Човекът, типичен англичанин, не трепна, само спомена, че интересни неща си комуникираме  Joy hahaha Joy Само си представям каква слава ни се носи из офиса  Joy

# 676
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не, Съни и Фрида няма да може  Sad
Чакам отговор от Калина-рошко /тя не е писала отдавна тук, но ми е колежка  Mr. Green/ но е по вероятно и тя да не може.
Можехме да потърсим Теди ,Уиничка ,Дани, Еци, Евица, Оля -Ани нали ти поддържаш контакт  с нея  Thinking

# 677
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро мързеланки!

Току що се чух с лулуто. Супер удобна и е срещата днес, но ще идем по рано с нея- към 7 ч. ,защото тогава ще  е в района и вместо да се шматка ще си поклюкаме от по рано..тъй че ако някой реши може да заповяда с нас   Hug

# 678
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Чудничко става!
И Winny ще се присъедени!  Hug

Бандата значи ще сме - Госпожика Клавел, аз, pipiole, mama rosi, Rady, Ruxi, Winny, luluto, Пипи67 Heart Eyes

За жалост нямам контакти с другите, освен с тези които съм посочила.
GALL78 Какво казваш значи....добре сии си изкарала Валентина?! Mr. Green
А защо не виждам да кажеш дали ще дойдеш??? Crossing Arms

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 4 399
Sunny, тя ГАЛ писа, че не може  Grinning
Деска, Олга чете форума. Най-вероятно не може, щом не се включва  Confused аз пък не съм очаквала, че ще си имам такава ваденка. Снощи само като се отдалечавах от нея в посока към вратата на стаята, започваше да мрънка, независимо, че баща И беше при нея  ooooh! Вечер си е кривак - седя с нея на пода да играем, че през деня вече всичко И е омръзнало.

Много хубаво да си изкарате  Peace Hug

# 680
  • Мнения: 207
Весело изкарване и от мен!  Hug

Галче -  Joy - и аз имам такива включвания, но напоследък не са ме хващали.  hahaha

# 681
  • Мнения: 1 599
ПИЕТЕ ЛИ, ПИЕНДЕТА?  Направо ви завидях Joy

# 682
  • Мнения: 358
Пият, сто процента  Laughing!

# 683
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мани...
Скромно се представихме...4 бутилки вино... и накрая кво....айде да се прибираме..викам -айде бе клуб нещо това ,онова....некст тайм..пфу..„Е, верно е, че моЙтоО мъж ни счупи хатъра накрая, мамка му, кат се появи  Mr. Green

Момичета, беше ми изключително приятно...направо извънземно ми беше..толкова готини муцунки не бях виждала отдавна...Благодаря ви момичета- съни, поли ,лулу, ради ,рукси ,дани ,роси...а цветята..о цветятааа...утре на светло ще ги снимам да видите що е лудото ленче сътворило  Mr. Green
Съни...драго ми е дарлинг..благодаря  Heart Eyes Hug

Следващия път трябва да е съвсем, съвсем скоро ,но така ,че да се включат и другите дами...
Обичам ви! Blush

# 684
  • Мнения: 919
Добро утро,
И аз да кажа - беше страшна веселба Joy Joy Joy Смях, Смях и 4 бутилки вино  Mr. Green
Изненадващото беше , че дойдоха хора, които не бяха идвали (нито писали) много дълго време. беше чудесна среща   bouquet  bouquet  bouquet

Ииииии Деси, не беше виновен Павел  Naughty Цяло чудо е , че изтърпя 2 часа в Таз' компания  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Приятен уикенд, отивам да си доспя  Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 1 599
АЗ ЗНАМ, ЧЕ НЯМА ДРУГИ  КАТО ВАС!
И много се радвам, че си останахме приятелки толкова време!  Hug Heart Eyes
Хубаво е, че и стари муцуни са се появили, жалко, че и аз не бях  Sad

# 686
  • Мнения: 528
здравейте мацки.Изкарах  снощи страхотно независимо че си мълчах и тайничко ги снимах и очаквах някоя да ме набие,ама улисани в разговори не успяха.
Деси 4 бутилки но аз изпих 3 чаши и после главата ме болеше.Вие двете с Лулуто с това сиренце бяхте като мишки.Надявам се следващия път да се събереме с ремаркетата.Сутринта в 7.30 малчо започна да ни буди на ред.Даже се качи върху мене и реши че трябва да провери да ли спя.Свеки спа у нас че таткото закъсня зада излеза да ви видя.ТА тя стана взего и той се качи на втория етаж на двуетажното легло и с цяло гърло викаше какооооооооооо и като я събуди беше малък цирк.Двамата се разбесняха и бабата и мъжа ми станаха да ги забавляват та поспах уж до 11 часа.След малко ще ги кача снимките в снимка бг,че у фейса да не ме каратеда ги трия и на присъстващитена лични ще им ги пратя.ДЕската извади тежката алтирепия но не й се снимаше нещо.
А във фб ще кача снимки от тържеството по случай обесването на ВАсил левски направено в градината на Ронката
http://jori.snimka.bg/other/sreshta-18-2.572024
за съжеление ги подрежда отзад напред ама нищо

# 687
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Абре mama rosi Какво е това чудо бре?! Аз съм ужааааааасно зле!
да ме махаш от там, че в депресия ще ме вкараш....фотогенична съм била! Къде видяхте такова нещо бре Госпожичка Клавел, pipiole....
Смърт направо! Confused
И все мен сте сме снимали като се обяснявам....а този път не бях само аз Crossing Arms Laughing

Беше чудесно и най-вече за първи път да имам придружителки за продължение....дип, че се бях облекла само като за хапване....този път бях решила, че няма да се контя като за бар, че всеки път ми подрязват крилата, ама ей го в'на....изпущих! Joy
Ей, затова баба ми ми е казвала "И до кофата за смет да одиш бабе, трЕба да си убава...чуеш ли ме, мани го тоя анцУК, дрипав е!" hahaha Joy
Госпожичка Клавел Симпатиите са взаимни! Hug Ама не мой с лошо де...лудо Ленче съм било...я виж каква съм скромна, мълчалива... Mr. Green
И молим бутилките не бяха ли 5?  От онези 4, и една като свършиха онези...

Цирка момичета за децата беше весел, за мен приятен. Малко номерата им плоски, дресурата неспокойна...абе артистите бяха някак притеснени, но децата се веселяха. Посетете го. Билетите не са скъпи хич. Намира се на ъгъла на Ботев и Клокотница - вижда се много добре. Цирк на сцена се казва.
Бях забравила да Ви споделя, че Кукления театър прави 65 години и има много хубави постановки. Миналата седмица бяхме на "Маугли', а утре сме на "Аладин" в кукления на Янко Сакъзов, а на Гурко ще представят "Питър Пан".
И тъййй снимките Роска махни, молииим те душо. Hug

Чао от мен! Hug

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 4 399
Момичета, разкошни сте - много се радвам, че така сте се събрали  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Знаех си аз, че на Роси може да се разчита за маТРИал, а толкоЗ видни фотографки на едно място  Hug
На дневната среща идвам и аз с моя придатък  Peace

# 689
  • Мнения: 358
Браво за винцето, само цигарките ги махнете, много сте хубави иначе!  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт