Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ако остане за събота аз ще се включа, но за петък вечер няма как за съжаление...

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 4 449
Аз Криста не мога да я оставям с Данчо - тя е непредвидима, той се притеснява. Някой друг път ще се включа Peace

# 662
  • Мнения: 207
Здравейте!

Съни, поздравления за организацията  Hug За утре няма да мога и аз, за съжаление. А на въпроса - какво е това  newsm78 - мисля, че е Калоян с очилата на татко си и доста прилича на него  Heart Eyes - като те знам, отговорът на въпроса ще е доста по-сложен  Grinning

Хубав ден, момичета!

# 663
  • Мнения: 3 804
Здравейте момичета,
весело изкарване на срещата   bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=M0CVlFi6LYs&feature=fvw

# 664
  • Мнения: 528
Съни1 асоциация която направи с ЯНи беше-това е хари потър.На таз снимка доста прилича на него
2) че е седял отзад на стола и е прочел сам цялата приказка.А за събирането само се чудя дали аз да си взимам фото апарата,щото Деси като извади тежката артилерия ще ме навре в миша дупка hahaha Joy с мойта мижитуркаИначе аз също мога в събота.Само драснете да кажете кога ще е.
Ох от два дена ми е едно като когато бях на 16-18 и забелязах че даже така се облякох за вкъщи както когато съм била така.НЕ че съм си сменила много стила на обличане ама все пак.Уви не си влизам в дънки от тогава ама някой ден може да стане JoyПо цял ден слушам ретро песни,чак мъжа ми изплаших с това ми ти почти детско поведение,ама както й да е.Важното че ми е едно  newsm68 smile3534 dance 1swing ppp nuts perkoНай доволен от цялата тая работа е Терминатора Добри или както той си казва Гохли,щото има по голяма кака дето си играе с него,а не строгата мама която все му прави забележки да не отваря тук и там Laughing
Оставям ви мацки

# 665
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
За събота тогава как ви се вижда от 20 часа?
И най-вече Госпожичка Клавел?
За ресторанта също не казахте нищо...

Още малко предположения? Grinning

# 666
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ооо аз през уикендите не мога за съжаление...таман си нагласих програмата за утре   Laughing
Здраве да е !
За рибната Яфа съм  Peace

# 667
  • Мнения: 1 833
 Когато кажете, нямам специални предпочитания за ден и час! В петък ми е една идея по-удобно, но и в събота става Peace

# 668
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Казвайте тогава как?
Аз мисля, че е редно да се съобразя с Госпожичката Peace
Или и angiе Моля, да ме извините!  bouquet
Значи:
дата: 18.01.2011г
място: Рибен ресторант "Яфата", ул."Цар Иван Асен II" N 91
час: 20.00
резервация: Димитрова
присъстващи: Госпожичка Клавел, аз, pipiole, mama rosi, Rady, Ruxi, Пипи67

Госпожичка Клавел Фрида и Luluto ще идват ли?
pipiole С Дейзи свърза ли се? Ако искаш дай телефон.

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 15:24 от s_sunny

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Здраве да е, ще се включим следващия път Wink

Да си изкарате весело  Hug

# 670
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз пък си мисля да си правим срещички по често ,така ще можем да се виждаме всички  Peace
И обедни и привечерни
Или не можеш ли по късно да се присъединиш  Hug
АниК и ти..ако приспиш Криста по -раншко  Heart Eyes
съни- говорих с лулуто ,още не ми е потвърдила  Peace

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ако знаех по-рано щях да го пратя на тренировка в понеделник и в петък да пропусне. Аз не го пуснах в понеделник, че се черпихме с винце за празника и съм проспала че сте говорили за 18ти. Друг път ще се организирам по-отрано и ще го наглася  Peace Иначе се прибира от тренировка много късно - 22.30..

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 4 449
Деска, Криста заспива към 21ч., но ако се размрънка или разреве, няма да понесе друг да И мушне бибата, ще стане страшно. А и къде ще се вдигна след 21 от Княжево към центъра  ooooh!
Като направите дневно с деца, съм на линия. Тя е като гербова марка, няма отделяне. Може и без вашите деца, ама аз нея ще си я водя  Mr. Green
Не си променяйте уговорката заради нас - като се започне такова уговаряне и накрая нищо не става (моят опит като организатор).
Ние ще чакаме снимки, особено от теб  Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 919
Здравейте момичета,
Говорих с Дейзи, няма да може да се включи, защото съпругът й утре има рожден ден - Да й е жив и здрав  Mr. Green !
Аз ще дойда  Mr. Green

# 674
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Госпожичка Клавел Да считам ли, че Фрида ще дойде?
pipiole Жалко за Дейзи. За първи път няма да успее.  Confused
Да и е жив и здрав мъжа! Ние ще пийнем за тяхно здраве. Peace
Или Не може ли бабите да те отменят, докато си дойде таткото?
GALL78 Къде се скри бре моме?....дадохме идеи за Валентина и те отнемА, е па айде де пОяви се... Mr. Green

Ееее, много ниска активност за моята задачка-закачка! Crossing Arms Grinning
Това е първата книжка, която прочете Калоян. Много е щастлив и доволен. Simple Smile
Пожелайте му с мен момичета, да обича книгата. Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт