Отговори
# 645
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ехооо Влюбени, загубени, винари, пиЙеници Честит Празник! Laughing Hug
 
Днес да Ви се случи всичко най-прекрасно,
а довечера да Ви обичат страстно!
Любовта да е вечно ваша!


И нещо от мен за по романтичните... Grinning Приготвих това за двете си любови. Heart Eyes


Желая наистина една вълшебна нощ!

# 646
  • Мнения: 3 804
честито на всички празнуващи!!!!!!!!!!!

Аз днес съм допълнително щастлива,пуснах си Булсаткома  Grinning

Цитат
Уго, това с прическите, фибите и опашките си е чист мазохизъм  Mr. Green

Така си е,но звери не дава да я подстригвам  Mr. Green ,каките и те прически и правят.

# 647
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Мммдааа,
18 наближава и се задава среща гореща! Hug
Давайте да мислим - петък ли, събота ли, обед, вечер, час.
Аз имам карта за рибен ресторант, с която можем да си отпуснем кесиите  Mr. Green за прекрасната вечер.
Тези остават ли за сега - Госпожичка Клавел, аз, pipiole, Ili, mama rosi?
А тези ще се включат ли -  Rady,  Deysi, Ruxi/ще и звъннем/, GALL78, aniK, angiе?
И останалите, които мяткате по едно оче също ще ни бъде драго да се присъедините.

# 648
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз оставам...
Ще звъннем на Лулуто и съм обещала и на Фрида като има среща да и дам знак !

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
А тези ще се включат ли -  Rady,  Deysi, Ruxi/ще и звъннем/, GALL78, aniK, angiе?

Аз не, Sunny Sad

# 650
  • Мнения: 528
и аз идвам ама нека да е след 19 часа зада мога да оставя дзеверовете на мъжа си.Предполагам говориме за петък 18 че в четвъртък вечерта имам друго излизане .Само кажете къде и кога и о колко ще е срещата.Имам нужда да излеза малко.Доскоро

# 651
  • Мнения: 1 858
 Добро утро!
 За срещата мисля, че ще успея! Напоследък имам повече работа и затова чета с едно очо, но след месец-два пак ще пописвам повечко!
 Хубав ден, момичета!

# 652
  • Мнения: 919
За среща съм на линия, само кажете на кого евентуално да се обадя. Всъщнот имам тел. само на Дейзи Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 10:44 от pipiole

# 653
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А какво се разбираме -дата , час?

# 654
  • Plovdiv
  • Мнения: 587
Да ви пожелая весела срещичка в петък, момичета! Hug Да се наприказвате, нахилени до уши. Laughing

# 655
  • Мнения: 529
Аз отпадам от срещата, момичета  Confused Нямам очи да помоля бабите, защото ги ползвам вече не знам от колко време на смени, за да успявам на работа да ходя  Confused

Само да ви кажа колко романтично се представих на 14-ти  Embarassed Embarassed Embarassed Отидох аз в магазина за вино и подарък (книга готварска). Купих всичко друго, но не и тези двете неща. После вечерята ми се провали тотално и сърцата от кренвиршите се разчупиха и стана едно мазало  Rolling Eyes Embarassed и така....

# 656
  • Мнения: 919
Съни, Деска казвайте дата, час и ресторант   bouquet Аз съм за този рибен, който и да е:)

# 657
  • Мнения: 528
здравейте от колко часът на 18.Няма проблем за заведението стига да има салата,че вечерно време съм на нещо леко,но да не е от риб асалатата Grinning

# 658
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз за петък няма как да се класирам, мъжа е на айкидо до късно..

# 659
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добра вечер и от мен,
Значи ставаме Госпожичка Клавел, аз, mama rosi, pipiole, Rady/ще успееш, знам си аз Hug/, Или/?/, Фрида/?/, Luluto/?/.
Ето този ресторант предлагам http://restorant.obekti.sofia.point.bg/%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BD% … %D1%82%D0%B0/4261
Ако имате друго предложение, давайте. Трябва за всички да ни е ОК. Peace
pipiole Ще звъннеш на Дейзи, нали? Или ми дай аз.
За Ruxi,  ще помоля някой да ми даде новия и телефон. Тя го е сменила, но по мои спомени, беше пратила СМС на всички, които и имаха стария телефон. Аз да повторя - нали си изхвърлих телефона и нямам на никого координатите. Confused
GALL78 Ще се включиш ли?
angiе А ти?
aniK Защо? По ти е удобно през деня ли?

Ако искате да го направим събота? А ако искате и по обяд? Ако не, то към 20 часа как ви се струва?

Я сега една задачка - Какво е това? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт