Стягане на корема! ПОМОЩ момичета!

  • 7 404
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 815
няма нищо страшно в стягането на корема- на мен ми се появи в началото на 6 месец- доктора ми каза, че по принцип е нормално, но в по- късен етап- а ти си вече в 32 г.с.- пих 10 дни магнезии и после като се появиха отново в средата на седмия - не съм пила нищо- естествено пак след консултация с доктора ми- даже тойми каза, че по обезпокоително би било ако нямам стягане в корема от време на време- родих точно на термина.

По- добре обаче да се въздържаш от домакинска работа

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Аз също имам такова стягане долу ниско и втвърдяване на корема от една седмица, лекарката ми каза да пия магнезии 3 по 1, пия го от два дни, но стягането продължава, каза ми да увелича дозата 3 по 2, надявам се да ми мине, незнам дали е добре, но имам чувството че целия ми корем вече започва да се подува, снощи се опитах да хапна малко и след това щях да се пръсна, нямам проблеми с червата поне за сега.

# 17
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Още веднъж много благодаря на всички за отговорите! Смятам да се отдам изцяло на себе си и да си пия лекарствата до началото на 9 месец и после бебо ако иска го пускам да излиза  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт