Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 8

  • 40 992
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
оффф пак няма да се видят... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 16
  • Мнения: 422
 #Cussing out е не е истина,все някои нещо му става,припада,потича му кръв ей тей без нещо,всеки път,нямам думи  Close Close

# 17
  • Мнения: 0
Незнам дали ще има среща,след като тя припадна,сега сигурно в болница или нещо такова и така или няма да отидат или ще отидат на края на вечерта.А пък може и направо на сватбата  #Crazy    #Crazy

# 18
  • Мнения: 0
Ееее се така на важните моменти,ся ще отложат срещата за друг път и няма да се видят #Cussing out #Cussing out

# 19
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Момичета и момчета - приятели - аз отново ще ви досаждам - искате не искате аз съм пак тук и ще ви тормозя Simple Smile Hug Hug

# 20
  • Мнения: 0
Нямам думи вече бахти и срещата цял 4 сезон ще отнеме докато се видят кво да говоря...

# 21
  • Мнения: 0
той знае ли че тя е лекар

# 22
  • Мнения: 1 278
да го пита човек за какво я води със себе си  ooooh! сега не беше момента  clock

# 23
  • Мнения: 115
Неможе да е истина просто - така исках да свърши с ококорения фейс на Аслъ. Тая точно сега ли реши да припада? #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • София
  • Мнения: 21
не е истина.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Тия сценаристи искат направо да психясаме  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 0
Те направо да не ги срещат те ми убиха кефа сценаристите..В резюмето пишеше една от най интерестните серий,бих казал една от най излищните...

# 26
  • Мнения: 422
И какво,сега след големите реклами ще свърши веднага,освен да стане чудо да пристигне на адреса и да ги помоли за помощ,но по-вероятно е да отидат в болницата и всичко пропада  Tired

# 27
  • Мнения: 0
Най-готино щеше да стане Ефе да влезе точно когато Денис нагласи фотоапарата на самоснимачка и всички та се опулят че и снимка да имат после  Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 0
Оффф, щем не щем срещата ще се състои в 136 епизод от 22.15 (по някое време)....  #Crazy

# 29
  • Мнения: 0
aide da ni e 4estita novata tema  Hug s filma kvo se slu4i da ne svar6i??

Общи условия

Активация на акаунт