Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 8

  • 40 997
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 422
Лека Ви нощ! Hug
Краят е смотан,очаквах други,но както и да е,да се надяваме вече другата серия да се срещнат,защоно не знам.. ooooh!

# 46
  • Мнения: 0
off pak nqma6e sre6ta no za smetka na tova guven otiva v zatvora..neka mu taka mu se pada...aide me4tateli leka no6t ot mene jelaq vi sladki sani6ta Hug Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 795
според мен няма да се скарат сега...нали уж баща й получавал сърдечна криза на сватбата и затова не се женят...

# 48
  • София
  • Мнения: 21
мисля си, че срещата няма да е скоро. Сигурно сценаристите замислят пети сезон, в края на който всички ще видят Ефе.  #2gunfire

# 49
  • Мнения: 115
като се почука на вратата и вдигнах кръвно, сериозно... Толкова да се стресна.. Ама поне сега Аслъ ще скъса с Гювен....
ооооо Мацко всички бяхме тъй. Ужас, ,тоя филм ще ни побърка. Crazy Laughing Crazy Laughing Crazy Laughing

# 50
  • Мнения: 0
еее поне Аслъ ще разбере що за стока взима  Mr. Green
 Да супер ще стане след като се занимава с такава работа ,а и може да няма сватба,кой би искал да се ожени за крадец който се разкайва и въпреки това огново прави същите грешки   #2gunfire Гювен така му се пада

# 51
  • София
  • Мнения: 795
мисля си, че срещата няма да е скоро. Сигурно сценаристите замислят пети сезон, в края на който всички ще видят Ефе.  #2gunfire

 hahaha hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 422
мисля си, че срещата няма да е скоро. Сигурно сценаристите замислят пети сезон, в края на който всички ще видят Ефе.  #2gunfire
Joy хаха направо в 10-ти.Ей така постянно ще се разминават,ще им прилошава,ще им потича кръв .Направо Дързост и красота  ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 281
Въпреки че развръзка нямаше и днес,серията не беше лоша,поне Гювен се издъни  hahaha сега ще спя спокойно  Praynig Лека нощ от мен!  smile3524 55

# 54
  • Мнения: 0
леле като се звънна на вратата щеше да ми изскочи сърцето помислех че е Ефе. Но хубавото е че хванаха Гювен много ми е антипатичен МРАЗЯ ГО!

# 55
  • Мнения: 0
честита тема момичета
добре че влязох пак да ви видя,а аз немога да ви изчета,но серийката я изгледах и небеше много интересна
обаче раклята за годежа на аслъ беше прекрасна
е хайде вече лека нощ

# 56
  • Мнения: 0
Хайде Мечтателки и Мечтатели аз си лягам,лека нощ и дано сънищата да ви се приятни ,защото  на мойте едва ли ще са  smile3511 Sleeping

# 57
  • Мнения: 0
мисля си, че срещата няма да е скоро. Сигурно сценаристите замислят пети сезон, в края на който всички ще видят Ефе.  #2gunfire
Joy хаха направо в 10-ти.Ей така постянно ще се разминават,ще им прилошава,ще им потича кръв .Направо Дързост и красота  ooooh!
   Е то чак пък толкова  Stop Wink

# 58
  • Мнения: 0
офффф  и мен вече ме хванаха нервите,гювен го хванаха но той ще върне парите и няма да иде в затвора,но на лъжата краката са къси,така че гювен да му мисли.трябва винаги да сме оптимисти-ако не сега то другия петък ще се срещнат,голкото повече отлагат сценаристите толкова напрежението е по голямо и с нетърпение чакаме следващата серия-нали това е целта на един филм да се гледа с интерес,лека нощ и утре да сте на линия за да коментираме.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 0
Абе ние си знаем - другата седмица да очакваме нещо. Те всеки път се разминават, ама в един момент няма да има на къде да ходят... и очи в очи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт