Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 8

  • 41 012
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Оффф, щем не щем срещата ще се състои в 136 епизод от 22.15 (по някое време)....  #Crazy
ве4е по4вам и в тва да се съмнявам, няма такива врътки  Crazy Crazy Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 31
  • Сливен
  • Мнения: 15
Оффф, щем не щем срещата ще се състои в 136 епизод от 22.15 (по някое време)....  #Crazy
аз съм за края на 136 епизод  smile3533 някое време димек края

# 32
  • Мнения: 0
Така както вървят нещата може и да не се срешнат в 136 епизод. Няма да се очуде. Както са я подкарали сценаристите..........

# 33
  • София
  • Мнения: 795
ако наистина е в 136 ще си направя пиршество с бисквитени бонбони и уиски  Joy - въпреки, че нито сладко, нито алкохол употребявам  Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 21
Къф е тоя годеж без дъртите????? Аааамахаааа отменя се!!!!

# 35
  • Мнения: 0
Оффф, щем не щем срещата ще се състои в 136 епизод от 22.15 (по някое време)....  #Crazy
Така като гледам толкова и в 136 епизод ще има среща

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 15
краи тъпо свърши

# 37
  • Мнения: 0
Еййй сега Гювен изгоряяяя  #2gunfire  #2gunfire     #2gunfire    #2gunfire  

# 38
  • София
  • Мнения: 795
хванаха го Гювен по бели гащи Joy

# 39
  • Мнения: 1 297
Гювен май е разкрит  hahaha Гювен затвор- ДА ДА ДА  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 21
еее поне Аслъ ще разбере що за стока взима  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 0
Е поне Гювен я оплеска...

# 42
  • Мнения: 115
Айде ето го Грандиозното скарване между Аслъ и Гювнен. Сега остава най-вероятно в края на 136 да се появи и Ефе. Ихааааааа!!!! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 43
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Абе,да не свърши днешната серия - май пак е нямало среща - я споделете,че аз накрая съм дошъл и не видях.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 0
като се почука на вратата и вдигнах кръвно, сериозно... Толкова да се стресна.. Ама поне сега Аслъ ще скъса с Гювен....

Общи условия

Активация на акаунт