Отговори
# 60
  • Мнения: 25
Здравейте  Hug
Пак сме болни, този път каката  ooooh! Цяла нощ повръща и ос...а де що гащи имаше  #Crazy Следобед чакам докторката та да я видим тази рабтоа, добре, че днес не съм на работа, че не ми се мисли иначе....
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЖУРНАЛИСТИ /ЛУ   bouquet/ ДНЕС Е И ДЕН НА НАРОДНИТЕ ВЪЗБУДИТЕЛИ!!!!!  Mr. Green
Хубава и здрава седмица на всички  Praynig
Лу - снимките са опасни, Теди е неузнаваема, а Сашундера направо е страховит  Heart Eyes
Марти - супер, че сте попаднали на свестен доктор  Hug

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 15:27 от vasq78

# 61
  • Мнения: 564
Вася, скорошно оздравяване на каката Hug

Анаморф, има няма 5 месеца от както сме в Лондон..Но не аз съм избягала, а Англия ми дава зор от маса време да идвам, а на нея трудно се отказва Mr. Green

# 62
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Вася, благодаря  Hug Вярно, че днес празнувахме и ние. Embarassed Ами, да почерпя значи. С нещо силно възбуждащо.  Whistling


И да не вземете сега да си орежете ушите, както преди мноооого време направил един прочут нидерландски художник. Mr. Green

Васе, бързо оправяне на каката.  Praynig

# 63
  • Мнения: 1 380

Или ... имай предвид, че ако вземаш болнични тези дни се считат част от предизвестието, а и джипито може да ти издаде в един месец макс.14 дни.
Минах по тоз път и ти го казвам от опит ... само дето при мен предизвестието беше 1 месец, но въпреки това успях да си издействам напускане почти веднага. Така че успех!
Здравей  Hug позагуби се ти, как сте?
Много благодаря за съвета, не се бях сетила за това  Blush То на мен утре ми се води първия работен ден по договор, а аз вече взех да мисля как да напускам  Mr. Green Дано да ми вдигнат значително заплатата, че да знам поне за какво вися на крак като кон по 10 часа на ден  Tired

Добре сме, благодаря ... но мнооого проблеми ми се насъбраха - местехме се в ново жилище, продавахме старото, кредит алабала ... и междувременно моите "готини" колеги вече бивши ме уведомиха, че позицията ми е закрита и така останах без работа ... Голям късмет, голямо нещо ... НО да сме живи и здрави!

# 64
  • Мнения: 498
А тук съм, тук съм- лежа, ям и спя  Joy hahaha Joy.
Лека вечер, аз трябва да се пообадя тук-там да си отложа ангажиментите за тази седмица, а колко мразя да давам обяснения  Party.

# 65
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Елис,  Hug
Радостче, това със закриването на длъжността е много подъл номер, типично по български. Twisted Evil Важното е обаче, че сте живи и здрави, всичко останало се преживява. Hug

# 66
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 367
........Инфото ми е директно от представителите на марката за България, които са ми отдавнашни приятели. Дрехите - стават, но не и обувките. Иначе за дрешки в момента хитът е Gap, които пуснаха невероятни детски дрешоляци на цени с една идея по-високи от Бенетонските, и май ще им изядат хляба. Поне в модните среди това се говори доста сериозно. Thinking
 

ЕмДиЕл? Преди н-брой години работих в единия Бенетон (тогава имаше само на Славейков и "детския" на Витошка). Продавахме едни чехли за лятото за 90.00лв, абсолютно същите струваха 25.00лв във тогавашната Флавия. Даже и етикетчето стоеше, замаскирано под друго с делфинче.  Mr. Green А иначе масовите обувки тук на Бенетон са май произведени в Китай. Вносител / дистрибутор са Феликс Тойс, Хиполенд, МИС 69 или вскякаквите им производни. Заедно с тях вкарват обувките на Барби и Сандик.

# 67
  • Мнения: 564
Ау Гита, това доста 'обещаващо' звучи за бг пазар.. Mr. Green  Качеството се заплаща  Wink Mr. Green Stop
А що се отнася до ГАП аз съм страшно доволна от тази марка, тук специално това са най-веселите цветове предлагани за младежи  Peace

# 68
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
И аз харесвам ГАП, работила съм две лета в техен магазин в Щатите, ама за там си е една доста евтина марка  Wink Да не ви казвам като приемахме стока колко кашони с потници идваха от България  Mr. Green

Мойто диване майка днес го е водила на лекар и е казал, че вече е здрав, ама той продължава да си буха като магаре. На всичкото отгоре не ще да стои при баба си, а преди му беше такъв кеф да стои в Русе  Confused Ей, казвам ви, от как тръгна на градина много се промени - майка каза, че е един такъв унил, не иска да яде, не иска да спи, само плаче и повтаря мама, тати, мойта мама, мойто тати  Cry Днес като го чух и ревнах и аз, а бях на работа  Cry И от как съм почнала да работя и нямам никакво време за Яни и се чувствам тооолкооова виновна  Sad Все едно съм го изоставила  Cry

Радостче това със съкращаването на длъжността е е гати изтъркания номер. Баща ми едно време така го съкратиха и след месец имаше открита същата позиция, но с различно име  Close Мизерници, еййййййй  #Cussing out Да сте живи и здрави, другото дано се нареди и то скоро  Praynig Пожелавам ви го най-искрено  Hug

Елис, папкай и почивай, хубаво правиш   Mr. Green Hug

Лулумба твойте бонбони много хубаво са се маскирали  Flutter

Вася, тея болести нямат край значи  Close Ей сега мен ме подхваща, само аз не бях минала болестта вкъщи, ама не ми се размина  Tired

Фета късмет ти пожелавам в търсенето на училище и нов дом  Wink  Peace Hug

Да взема да се хоризонтирам ли вече  Whistling  Mr. Green
Лека вечер, мили мои  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 243
Добро утро  Hug
Ставайте, слагам кафето

Весел, слънчев и усмихнат ден на всички   bouquet

# 70
  • Мнения: 25
ЗДравейте  Hug

Или - чудно кафе. Wink Ох, много кофти ситуация  Sad, а за кашлицата щом продължава, да го заведе баба на друг доктор да го види  Hug
Бобче - как са мадамите  Wink

Хубав ден   bouquet

# 71
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!
Или, благодаря за кафето Hug! Мъчно ми стана за Яни, милата душица, какво ли му е в сърчицето...дано да свикне скоро Peace!
Всички болнички да оздравяват Praynig, ама то с това време...при нас такава гадна мъгла е плъзнала, че очаквам всеки момент от нея да се появи 13-ият войн Sick.
Хич не виждам къде ще станат 17 градуса следобед Thinking...

# 72
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Или, страхотно кафе.  Hug А картинката на чашата е точно в тон с настроението, което отдавна ме е подгонило. Grinning Милото Яни, представям си какво изживява.  Confused Нормално е да е стресиран от детската градина. Дано по-скоро премине това чувство. Praynig А за бухането не отлагайте и нека майка ти да го заведе и при друг лекар. Thinking
Гита, точно тях имах предвид. А обувките са наистина китайски. ooooh!
По принцип в централата на Бенетон, а и при доста други марки си имат политика на райониране. Качеството на платовете, шевовете и изобщо на продуктите е различно за различните страни. Например България и Румъния попадат в друга категория и за нас тук продуктите са с малко по-евтини материи и шити в страни, където по принцип трудът е по-евтин. Това се прави, за да могат цените да бъдат в съответствие с финансовите възможности на средния потребител, съответно да се продават. Съвсем различно изглеждат на пипане и като визия Бенетонските дрехи във Виена и у нас. Но това е нормално. Така правят повечето големи марки. Иначе в България се изработват доста от стоките на много известни марки. Например мъжките костюми на Пиер Карден от дълги години се изработват почти изцяло в България.
Фети, аз на Gap станах фен наскоро, след като им видях нещата. Много весели цветове наистина и много приятни модели. Харесва ми, че се различават от масовите "клишета". Иначе голямата ми слабост на мен лично са H&M, които за съжаление все още не присъстват официално в България. И те са многоцветни, весели, нестандартни... Като бях лятото в Хамбург, освен че изкупих магазина, взех на Теди вероятно най-забавния и пъстър чорапогащник, който може да си представи човек.  Grinning

# 73
  • Мнения: 564
Или, дано се адаптира бързо Яни  Praynig Сигурно е много тежко  Sad Hug

Лулу, и са на много достъпни цени H&M, както и ГАП..Наистина основно заради веселите цветове и свежи модели са слабост на цветноманки като мен и явно теб  Crazy Flutter Hug

# 74
  • Мнения: 324
Ех, пишете за дрехи и обувки и ме засърбяха ръцете за покупки пак  Mr. Green Нямам търпение да дойде Януари и да купувам, купувам... Само по намаленията мога да си позволя лукса да излизам с пълни чанти от магазин за дрехи, иначе си е доста солено. Но затова пък лятното намаление беше от началото на Юли до края на Септември, даже в H&M в Словения още има кътче с намалени летни дрехи. Лулу, ако знаеш какви страхотни ризки и роклички накупих за по 5-7 евро от H&M  Party И няколко други магазина има тук с хубави дрехи и намаления до 90% в края (купих дънки за по 2 евро например - почти колкото е билетът за градки транспорт). Е, всичко е шито в Китай, Индия, Бангладеш, но качеството е добро. И много се ядосвах цяло лято в България точно за това - беден ни е народът, но цените са до небето... Иначе и в България се намират страхотни немаркови дрехи от добри материи с весели десени. Аз купувам и от тук, и от там и Мая има гадероб 3 пъти по-голям от моя Laughing Голяма е кокона тя - пътят ни от градината за вкъщи минава през магазин на Oviesse и тя през ден ме дърпа да влезем там, знае си как да иде до детските дрехи и се започва едно "Ооо, колко красивоо! Мамо, купи ми!" Та я тя знае вече що е то намаление и го чака  Laughing
Или, представям си колко ви е трудно и тежко... Много ми е мъчно, че този живот в непрестанна криза налага раздели на майка и детенце и мъчи душите   #Cussing out Sad

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 11:52 от Слънчогледка

Общи условия

Активация на акаунт