проф.Огнян Бранков - детски хирург

  • 3 473
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм нов член BG-Mamma и искам да споделя с вас моето възхищение от професор Огнян  Бранков от детска хирургия на" Пирогов". Първото ми впечатление от срещата ми с Професора бе, че е много внимателен, учтив и усмихнат, това ме успокой, защото съм попадала на доктори намръщени и сякаш сърдити на целят свят. Разясни ми подробно за болеста и операцията на моят син, която предстоеше, гледах го в очите и попивах всяка една дума изречена от него. Страхът който се беше стайл в мен, сякаш изчезна и на негово място се появи спокойствие и мир в душата ми. Професора спаси синът ми от тежка болест на белият дроб, а след това предстоеше и операция на тумор в гърдите на синът ми. Искам да му благодаря от сърце и душа, дълги години да лекува децата ни. Благодаря Би професор Бранков.

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Бутам темата напред.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 440
Докторът за когото пишеш има профил във форума, мисля че д-р Оги беше и пише често в раздела Здравословни проблеми, дава съвети и т.н. Мисля че е познат на по-голямата част от майките във форума и всички са му много благодарни. Влез в някоя от темите например за повръщане при новородените и кърмачетата и ще видиш какви мнения е давал.

Общи условия

Активация на акаунт