Приложна психология-книги

  • 39 961
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Гари Чапман "Петте езика на любовта" и "Петте езика на любовта при децата"
За съжаление съм чела само втората, по принцип е истина, че всъщност не казват нещо, което не знаем, но систематизацията е забележителна.

# 31
  • Мнения: 1 305
Дами,открих я!!!
"Самозащита е думи" на СОФТПРЕС!
Много хубава и полезна за мен книга. Никога не съм успявала да се защитя с думи. Сега като чета тази книга ,в коята има полезни съвети ,както и готови реплики ,подходящи за отбиване на атаки,съм доста по-уверена. bowuu
Или поне така си мисля.... newsm78

# 32
  • Мнения: 4 569
Наскоро ми попадна ето тази:-не е от типа "лъже ли ме -или не",но е много приятна и помага да разгадаете поведението на хората по свеж начин. В началото ми се видя малко плитка,но когато дадох своите отговори (книгата е направена под формата на тестове...) ,резултатите ,които прочетох за себе си ме изумиха! Препоръчвам я!
И аз  Simple Smile
Въпросите могат да се зададт към други хора в непринуден разговор и така да се извлече инфо за тях.

# 33
  • София
  • Мнения: 9 919
Коя книга на Наполеон Хил и Макиавели е най-силната?

Също така търся качествени книги на тема:
- Постигане на целите;
- Взаимоотношения: мъж-жена
- Учене, памет, мислене, развиване на умствения потенциал


+ как да опознаем събеседника/партньора по-добре, по-бързо що за човек е.  Peace

# 34
  • Мнения: 116
Наскоро ми попадна ето тази:-не е от типа "лъже ли ме -или не",но е много приятна и помага да разгадаете поведението на хората по свеж начин. В началото ми се видя малко плитка,но когато дадох своите отговори (книгата е направена под формата на тестове...) ,резултатите ,които прочетох за себе си ме изумиха! Препоръчвам я!
И аз  Simple Smile
Въпросите могат да се зададт към други хора в непринуден разговор и така да се извлече инфо за тях.


Може ли да се намери по книжарниците,или е старо издание?Че имаше 1-2 книги,които търсех,но отдавна били изчерпани  Simple Smile .

# 35
  • Мнения: 4 569
Мидичке,от Фантастико я взех.Към 15лв беше.

# 36
  • Мнения: 1 305
и аз от Фантастико!!! Laughing

# 37
  • Мнения: 116
Момичета,днес си я взех.Наистина изглежда полезна и е написана достъпно.Харесва ми!

# 38
  • Мнения: 116
Да се похваля с новата си придобивка  Grinning http://www.helikon.bg/books/153/149137_liubovta-otvad-dumite.html Още не съм я прочела.Някой има ли впечатления от тази книга?

# 39
  • Мнения: 34
Здравейте,
търся следните книги в електронен вариант:
Хаим Гинът - "Детето и ние"
Фицхю Додсън - "Как да приучим децата си към дисциплина"
А.Фабер и И.Мазлиш - "Как да говорим така, че детето да слуша - и да слушаме така, че да говори"
Благодаря Ви!

# 40
  • Мнения: 116
Съжалявам,нямам информация за тези книги в електронен вариант.

# 41
  • Мнения: 2
Здравейте момичета Simple Smile и момчета,

@kirilka_kirilka мисля че книгите, който търсиш няма да се появят скоро в електронен вариант, защото са нови, т.е скоро издадени, освен това напълно си заслужават да изхабиш малко ресурси на планетатата и да си ги набавиш в хартиен вариант. Две от книгите, които търсиш имам в ахртиен вариант (на Фицхю Додсън и на Фабер и Мазлиш) ако не си сугрна дали си заслужават да си ги купиш и си от Варна, бих ти предложила да се видим и да ги разгледаш преди да ги предам на татък ( обещала съм ги на приятелка, което иска да и ги дам пак да ги препрочете Wink )
И един въпрос: Наскоро си купих много хвалена кинга: Да отгледаш момчета - Джеймс Добсън. Някой да я е чел? Какво ви е мнението за нея?
Поздрави

# 42
  • Мнения: 82
 Търся да закупя книгите "Когато се появи детето" от Франсоаз Долто.

# 43
  • Мнения: 34
kirilka_kirilka мисля че книгите, който търсиш няма да се появят скоро в електронен вариант, защото са нови, т.е скоро издадени, освен това напълно си заслужават да изхабиш малко ресурси на планетатата и да си ги набавиш в хартиен вариант. Две от книгите, които търсиш имам в ахртиен вариант (на Фицхю Додсън и на Фабер и Мазлиш) ако не си сугрна дали си заслужават да си ги купиш и си от Варна, бих ти предложила да се видим и да ги разгледаш преди да ги предам на татък ( обещала съм ги на приятелка, което иска да и ги дам пак да ги препрочете Wink )

Благодаря Hesiona,    bouquet купих книгите, смятам че ще са ми много полезни за дълго време напред.  Hug

# 44
  • Мнения: 1 167
" Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" е добра книга по темата. Може да провериш в антикварните книжарници за по-стари книги - същите идеи и съвети като в новоиздадените книги, но на смешни цени.

А, къде има антикварни книжарници във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт