
Ще ги молите вие тези деца да мълчат, ама де да видим
, абе проговориха децата и това си е 
...Стелла само веднъж е свързала три разбираеми смислени думи
.
.
. Започнах да я насочвам, но тя знае как, просто си иска да се глези. Утре ще видим как е. Иначе пък много се забавлява "играейки" баскетбол, футбол, голям смях пада. Тия дни ще получим и кухнята и вече смятам, че съм приключила с подаръците за нея.
.
? Тук има доста вятър и като е студено си е ужасно за кожата. На Стейси бузките са вече напукани, червени, уж мажа с на Мустела едно стикче, но не помага, а е специално за това. 


Още не ми е толкова коледно настроението.
Сиси, да ви е жива и здрава!
Весел празник днес!







ето този .

Да расте весела и щастлива каката, ще чакаме снимки после 

Като ти гледам лентичката как бързо напредва... все едно вчера ни каза, че си бременна, а вече си минала повече от половината бременност.
Как се чувстваш? А Габко обръща ли внимание на коремчето? И като казах коремче- да вземеш да ни го покажеш да ти се порадваме. 
Миналата година ползвах един крем за студено време на Алтермед и бях много доволна, този сезон още не съм купила.





А по повод следващата бременна юлка, много ми се ще да съм аз, ама може и да си отложим плановете за забременяване като гледам как вървят нещата...