Тема Незабравима (Unutulmaz) 109

  • 24 452
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Привет и от мен!   smile3525

За Guffi с благодарност за прекрасната нова тема!

Като гледам новите снимки, които сте постнали много страсти и вълнения ни чакат май в сряда!

# 31
  • Мнения: 19
От новите снимки, тази с вестника май си е нова. Нали медиите трябва да отразят и представянето Simple Smile)

# 32
  • Мнения: 0
Виждам, че тук явно са се приготвили да излизат някъде. Ако и така ги завари Еда, облечени за излизане Харун, Едже и Ямур..........просто не ми се иска да съм на мястото на Еда!
Най-вероятно е точно така. Мисля си, че малко или много, Ашъл симпатизира на Еда и ще се опита да я разубеди да се виждат точно сега. Много добре знае как ще реагира като види и Едже там. Чудя се какво ще излъжат детето. Не вярвам още в тази серия малката да разбере, че Еда и е майка.
Ашъл много пъти е демонстрирала симпатия към Еда! Всъщност, то май си беше като противовес на антипатията към Мелда, но аз мисля, че тя просто си има грижи и изпълнява волята на брат си, не, че е против Еда! На детето май нищо няма да кажат. Най-вероятно Еда или ще припадне или Арас бързо ще я изведе или Ашъл ще измисли нещо и ще изведат Ямур от стаята - едва ли и Еда ще си позволи ще се разправя с Харун пред детето.

# 33
  • София
  • Мнения: 832

Но Еда са я докарали отвсякъде,а и Арас хич не стои лошо до нея.Има си чар момчето,колкото и да  ми е мъка трябва да го призная,макар че не се усмихва много hahaha hahaha hahahaА Чия ли е тази  врата newsm78 newsm78 newsm78 сигурно у Арсланлъ
Рекси, много си права за Еда!  smile3521 smile3521 smile3521 Просто разликата с миналия сезон е драстична. И като си помисля, че Харунски си я харесваше с тези развлечени анцузи и жилетки, а сега като я гледа сигурно направо се побърква...ама май повече от ревност, щото те ревнивците са така - ако, може жената да ходи парцалива, само и само някой да не я загледа... А Арас и на мен ми става симпатичен - явно, някакъв добряк ще играе, въпреки че хич не му отива такава роля, но още не съм си избистрила отношението към него. Има време - има няма два-три сезона и ще опознаем образа му. hahaha hahaha hahaha
Бобо,явно травмата от миналото ще го провокира да и помага,но си мисля,че в последствие ще хлътне по нея много сериозно,я каква красавица е.Незнам тогава дали ще остане такъв добряк,особено ако Харун продължава с лошото си отношение към нея,ще има много пъти да се хващат за гушите.А моля ти се това за 2-3 сезона не го споменавай,че току виж ни чули сценаристите,че и перуките вече няма да ни помагат,ще изчерпим количеството на пазара hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 0
Виждам, че тук явно са се приготвили да излизат някъде. Ако и така ги завари Еда, облечени за излизане Харун, Едже и Ямур..........просто не ми се иска да съм на мястото на Еда!
Най-вероятно е точно така. Мисля си, че малко или много, Ашъл симпатизира на Еда и ще се опита да я разубеди да се виждат точно сега. Много добре знае как ще реагира като види и Едже там.
Незнам каква е гледката,но и Ъшъл има доста учудена физиономия във фрагмента #Crazy #Crazy направо са като в транс
Ами според мен Eда вижда как Едже прегръща Ямур. Затова е толкова стресната, а Ашъл гледа сконфузено. И тя е майка. Много добре знае как ще се почувства Еда при подобна гледка. А и, ако вкарат и харун ,който отстрани подвиква "Момичета, готови ли сте?", съвсем ще оакат положението сценаристите.
Ужас! Направо не ми се мисли, какъв шок ще е това за Еда- дори и да е предполагала, че Харун си има някоя в Англия, можела ли е да си представи, че това е била Едже и, че тя е била до детето й 4 години и сега дъщеря й се е сгушила до Едже. След всичките й опити да се свърже с нея и лъжите на Едже, че не знае нищо!  ooooh! Не ще припадне, ами как няма инфаркт да получи newsm78

# 35
  • Мнения: 183
Виждам, че тук явно са се приготвили да излизат някъде. Ако и така ги завари Еда, облечени за излизане Харун, Едже и Ямур..........просто не ми се иска да съм на мястото на Еда!
Най-вероятно е точно така. Мисля си, че малко или много, Ашъл симпатизира на Еда и ще се опита да я разубеди да се виждат точно сега. Много добре знае как ще реагира като види и Едже там. Чудя се какво ще излъжат детето. Не вярвам още в тази серия малката да разбере, че Еда и е майка.
Ашъл много пъти е демонстрирала симпатия към Еда! Всъщност, то май си беше като противовес на антипатията към Мелда, но аз мисля, че тя просто си има грижи и изпълнява волята на брат си, не, че е против Еда! На детето май нищо няма да кажат. Най-вероятно Еда или ще припадне или Арас бързо ще я изведе или Ашъл ще измисли нещо и ще изведат Ямур от стаята - едва ли и Еда ще си позволи ще се разправя с Харун пред детето.
Феяз не се вижда никакъв , а уж се беше затворил само в къщи .Щеше да си каже тежката дума и може би да застане на страната на Еда.Нали съветваше Харун да не отдалечава Ямур от майка й.







# 36
  • Мнения: 914
АЗ да ви кажа не искам да се изказвам по никакви лоши поводи във форума. Определено хората, които го правят е време да разберат че отравянето на настроението тук не е по вкуса на никого тук. Вземете се спрете да гоните вятъра и се забавлявайте.

Радвам се че и други се включиха да пускат преводи за помощ, и за да ни зарадвват с това. Поздравявам ги зас таранието и за усилията които полагат всички с превода.  bouquet  bouquet

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 265
Според мен, Еда няма да види още никого- нито Яамур, нито Едже. Ъшъл няма да я допусне по-далеч от антрето. Разбира се , по инструкциии на Харун. Не биха пришпорили събитията, освен ако не са намислили някоя гадория ония... censored censored censored-сти!

# 38
  • Мнения: 0
Бонбонче, аз на Феяз и на Ниса се надявам да се опитат да вразумят Харун. Лошото е, че и в очите на всички Еда също не е сама, което отново ще втърди позициите на Арслънлъ към Еда! Абе нищо добро не ни чака скоро!

# 39
  • Мнения: 19
Според мен, Еда няма да види още никого- нито Яамур, нито Едже. Ъшъл няма да я допусне по-далеч от антрето. Разбира се , по инструкциии на Харун. Не биха пришпорили събитията, освен ако не са намислили някоя гадория ония... censored censored censored-сти!
За жалост не мисля, че си права. В противен случай не виждам на какво биха се дължали стреснатите физиономии на всички- и на Еда, и на Ашъл,и на Едже и Ямур. Виж, че Едже направо се сепва.

# 40
# 41
  • Мнения: 914
Според мен, Еда няма да види още никого- нито Яамур, нито Едже. Ъшъл няма да я допусне по-далеч от антрето. Разбира се , по инструкциии на Харун. Не биха пришпорили събитията, освен ако не са намислили някоя гадория ония... censored censored censored-сти!
Според мен ще свърши когато Еда влиза и вижда Ямур с Едже и Харун

# 42
  • София
  • Мнения: 832
Според мен, Еда няма да види още никого- нито Яамур, нито Едже. Ъшъл няма да я допусне по-далеч от антрето. Разбира се , по инструкциии на Харун. Не биха пришпорили събитията, освен ако не са намислили някоя гадория ония... censored censored censored-сти!
Вени със сигурност са измислили не една гадория,а няколко,иначе как ще поддържат интригата и ще направят повече епизоди #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 43
  • Мнения: 183
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.

# 44
  • Мнения: 19
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Хм. Ако сценаристите спретнат подобна глупост- край с мечтите ни Харун и Еда да се съберат.

Общи условия

Активация на акаунт