Тема Незабравима (Unutulmaz) 109

  • 24 464
  • 749
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Пренасям поста от предната тема:

Такаааа, да се пренесем на фронта на филма. Резюмето и новите снимки наистина бяха предсказуеми и не са изненада, но пък напрежението в този филм май вече ще може да се разреже с нож. Единственото, което леко ме притесни е, идеята Харун да се опитва да си устрои живота с Ямур, тоест вероятното му залитане към тоталното отсвирване на Еда, и недай Боже в този план да влиза и Едже достааааааа ще усложни и без това нажежената атмосфера. Не ми се струва вероятно Еда да залитне емоционално към Арас - видимо ни демонстрират, че тя е решена на всяка цена да си върне и двамата - 4 години чака и сега ли ще го направи, когато има всички шансове поне детето да си върне или поне правото да го вижда. Това няма да стане като допълнително настройва Харун срещу себе си. Поне аз така мисля. Но, явно ще се възползва от подкрепата на Арас - ще разберем защо.  За Ферда и Мелда съм абсолютно съгласна с вас - казвах го и преди - те вървят към възмездието за действията си и аз твърдо ще застана зад позицията на сценаристите, ако това им е идеята. Трябва да си получат заслуженото, а то най-болезнено се връща в личен план.
newsm10 newsm10 newsm10
Съгласна съм, само да кажа, че повече в този сериал сватби не ми се гледат с изключение на тази между 2-те основни действащи лица - Еда и Харун. Всяка друга конфигурация ще доведе до  smile3511 smile3511 smile3511
Ааааааааааа не се знае, Роси! Сватбата на Бату е Ниса сме я пропуснали, ама може пък да поревем на сватбата на Ферда  hahaha hahaha hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 832
Какво ще кажете за този поглед на Хубавелко-просто е уникален,всякаква емоция може да изрази чрез лицето си hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 0
Какво ще кажете за този поглед на Хубавелко-просто е уникален,всякаква емоция може да изрази чрез лицето си hahaha hahaha

Ама и малката има от кого да се учи - виж какъв победоносен поглед е докарала...

# 18
  • Мнения: 0
 newsm51 smile3525Благодаря за новата тема!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 832

Но Еда са я докарали отвсякъде,а и Арас хич не стои лошо до нея.Има си чар момчето,колкото и да  ми е мъка трябва да го призная,макар че не се усмихва много hahaha hahaha hahahaА Чия ли е тази  врата newsm78 newsm78 newsm78 сигурно у Арсланлъ

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Благодаря и от мен  Гуфи за новата прекрасна тема newsm51 newsm51 newsm51, въпреки, че не мога да гледам всичко което качвате.Догллеждам ги във в къщи, че тук (службата) ми е орязан интернета.

Нямам търпение да дойде сряда. Зарибила съм всички: в къщи и в службата.
smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10

# 21
  • Мнения: 0
Виждам, че тук явно са се приготвили да излизат някъде. Ако и така ги завари Еда, облечени за излизане Харун, Едже и Ямур..........просто не ми се иска да съм на мястото на Еда!

# 22
  • Мнения: 262
Гуфи, с благодарност за новата тема!



Благодаря на момичетата, които качват новите снимки - актьорите са неотразими.

# 23
  • Мнения: 19
Виждам, че тук явно са се приготвили да излизат някъде. Ако и така ги завари Еда, облечени за излизане Харун, Едже и Ямур..........просто не ми се иска да съм на мястото на Еда!
Най-вероятно е точно така. Мисля си, че малко или много, Ашъл симпатизира на Еда и ще се опита да я разубеди да се виждат точно сега. Много добре знае как ще реагира като види и Едже там. Чудя се какво ще излъжат детето. Не вярвам още в тази серия малката да разбере, че Еда и е майка.

# 24
  • София
  • Мнения: 832
Виждам, че тук явно са се приготвили да излизат някъде. Ако и така ги завари Еда, облечени за излизане Харун, Едже и Ямур..........просто не ми се иска да съм на мястото на Еда!
Най-вероятно е точно така. Мисля си, че малко или много, Ашъл симпатизира на Еда и ще се опита да я разубеди да се виждат точно сега. Много добре знае как ще реагира като види и Едже там.
Незнам каква е гледката,но и Ъшъл има доста учудена физиономия във фрагмента #Crazy #Crazy направо са като в транс

# 25
  • Мнения: 2
Получило ли се е нещо ?  Laughing

# 26
  • Мнения: 19
Виждам, че тук явно са се приготвили да излизат някъде. Ако и така ги завари Еда, облечени за излизане Харун, Едже и Ямур..........просто не ми се иска да съм на мястото на Еда!
Най-вероятно е точно така. Мисля си, че малко или много, Ашъл симпатизира на Еда и ще се опита да я разубеди да се виждат точно сега. Много добре знае как ще реагира като види и Едже там.
Незнам каква е гледката,но и Ъшъл има доста учудена физиономия във фрагмента #Crazy #Crazy направо са като в транс
Ами според мен Eда вижда как Едже прегръща Ямур. Затова е толкова стресната, а Ашъл гледа сконфузено. И тя е майка. Много добре знае как ще се почувства Еда при подобна гледка. А и, ако вкарат и харун ,който отстрани подвиква "Момичета, готови ли сте?", съвсем ще оакат положението сценаристите.

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 17:06 от pipilota27

# 27
  • Мнения: 914
Явно Арас придружава Еда до къщата на Харун без да има намерение да се намесва, но явно Еда пак залита и той влиза, за да я подкрепи. Не ми е ясно, обаче защо Еда го води със себе си?  newsm78 Това, освен още повече да вбеси Харун и да подразни всички от семейството, не виждам какво друго може да стане! И въобще не е полза на Еда! Ама филм да става


Ама много са я барнали Едичка - истинска красавица! То, не ще побеснее Харун, ами ............................но, от любов
hahaha hahaha hahaha
Здравейте

Интересно за да я целунне какво ли ще измислят припадък плюс дишане уста  в уста наложително за бърза помощ, че тя Еда коршум не я лови ама все не е добре със здравето иначе.

# 28
  • София
  • Мнения: 832
Получило ли се е нещо ?  Laughing

Много е хубаво  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 0

Но Еда са я докарали отвсякъде,а и Арас хич не стои лошо до нея.Има си чар момчето,колкото и да  ми е мъка трябва да го призная,макар че не се усмихва много hahaha hahaha hahahaА Чия ли е тази  врата newsm78 newsm78 newsm78 сигурно у Арсланлъ
Рекси, много си права за Еда!  smile3521 smile3521 smile3521 Просто разликата с миналия сезон е драстична. И като си помисля, че Харунски си я харесваше с тези развлечени анцузи и жилетки, а сега като я гледа сигурно направо се побърква...ама май повече от ревност, щото те ревнивците са така - ако, може жената да ходи парцалива, само и само някой да не я загледа... А Арас и на мен ми става симпатичен - явно, някакъв добряк ще играе, въпреки че хич не му отива такава роля, но още не съм си избистрила отношението към него. Има време - има няма два-три сезона и ще опознаем образа му. hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт