ФЕВРУАРЧЕ да пълзи се учи, но кога ли ще сполучи? (22)

  • 20 930
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 40
Кой ще ни пусне новата темичка?  newsm78 И имаме ли вече заглавие? Ако не- ето няколко предложения от мен:
"Коледа не е далече, а Февруарче прави първи стъпки вече."
"Коледата вече чука на вратата, Февруарче с мама ще украсява елхата."
"Празниците наближават, а Февруарчетата все повече нови неща научават."

# 736
  • Мнения: 172
Понякога, благодаря  Hug но пропуснах да кажа слинг шал  ooooh!

# 737
  • Мнения: 85
Здравейте от блудните Вики и Крис-не сме се изгубил а работим,е поне някои от нас.Крис изболедува някакъв вирус и сега се оправя,но за сметка на нощния сън.Вече забравих какво е да спи по 10 часа  newsm78
Не съм ви чела ,но да питам и аз за слинг-а-някой ми беше говорил за сайта на ЗИЛАНА и аз си харесах някои неща,но никъде не пише КГ  до които можеш да го плзваш.Знам че стават и за по-големи деица не само за бебета,но все пак няма ли КГ ограничение?
лека нощ от нас

# 738
  • York
  • Мнения: 826
Понякога, благодаря  Hug но пропуснах да кажа слинг шал  ooooh!
Не съм голям специалист в областта, но си мисля, че за шал-а не е много подходящ за по - голяма възраст.  Peace

# 739
  • Мнения: 157
Мацкииии, много сте мили, както винаги  Hug!

Пеперудкееее, я да не се скатаваш, ми се отчитай с "постните" си постове, със сигурност има и вегетарианци и диетуващи тука  Heart Eyes ...

Балеринке,  Hug, мила, ако можех да ти помогна някак само... Някоя приятелка на кафе си покани, на мен ми действаше много зареждащо в дните, когато бях "на заточение" с отказващата разходки Дейка... Да оздравяват бързо дЯцата, че като яхна метлЪтЪ и идвам и всичко помитам  Mr. Green ...

Сватя, шът  Naughty, да не чувам аз таквиз, не те пускам нийде да забягваш, без теб к'во ш' пра'я  Hug ... Ш' сЪ ФърлАм, то съй видяло  Joy ...
Таничка, Пухче, страхотни заглавия сте измислили, ама да видим кой ще пусне темата... newsm78

Мики, чудесни новини, дано му се разминат на Явката всякакви лазерни и нелазерни процедури  Hug

Теди, не мой ме уплаши студа, ама не съм ти на път  Mr. Green ...

Ние, пък, таз вечер излязохме за два часа да се видим с приятели и след 2 чашки винце и една Сигарка няма и помен от депресантско настроение, ама да видим до кога...Жалко, че романтиката я няма, или тя сега е във моторите (каквото и да значи у наше село това...)
Изпадам в ужас как бързо растат децата ни.... Това ми припомня, че съвсем скоро (мамка му) трябва да се върна на работа, а там е такъв гърч сега...И нежеланието ми да се разделя с Деа още повече ме разяжда... Но такъв е живот и връщане назад няма...

Ай стига съм ръсила глупости, ми да си лягам, че онова дивото все се върти и кой знае кога ш' сЪ ококори...

# 740
  • Мнения: 1 067
Пак осъмнахме в ранни зори! Rolling Eyes
Аз го нося Явката в шал понякога по- магазините ,но понеже ми е къс плата по този начин :
http://sling.beinsa.info/hip_carry.htm
На същата страница има и други схеми  Peace
А ето го и кафенцето,както аз го обичм  Mr. Green

# 741

Общи условия

Активация на акаунт