Отговори
# 105
  • Мнения: 7 128
Облаче, а аз докато гледах снимката на Катето се чудех кога е успяла Еличка да изхвръкне така сериозно.  Laughing
Честит празник на всички празнуващи днес, както и на тази, която ще празнува в края на седмицата!    bouquet
Волтажче,  Hug

# 106
  • Мнения: 2 282
Боги, доверявам ти се напълно! Макар че мястото нищо не ми говори. Значи петък, Класико? В колкото часа кажете.
Ето още малко есенни снимки, може да се наложи да ги гледате от 2ра страница, че някои вече сте ги виждали...
Роси, голяма е сладурана Вики! И изглежда толкова голяма... което ми напомня, че Ели никога не ми се е струвала дребна, а малка на възраст, някакси бебе, особено в сравнение с момиченцата с дълги коси.
Рони, ти май съвсем си се отнесла покрай Мария Simple Smile дали няма да покажеш и някоя снимка? Видях, че си пускала, но иска парола.

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 15:49 от Сребърен облак

# 107
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 761
Спокойна прекрасна детска стая!  Hug

Облачка май не си ми видяла поста - 104см. и 14кг  Wink

Аз ще оздравея вие ме немислете. Моите болести така протичат - тежко и продължително, но аз се недавам.

Утре съм си организирала едно пътешествие по София. От Железница до Дървеница да закарам дребният на ясла /че няма кой да го гледа/. От там до Горна Баня с Йоана на ортопед. Връщаме се до Дървеница да вземем Коко и от там до Александровска на пулмолог и после отново насело.  ooooh! Утре ще разправям.

# 108
  • Мнения: 1 187
Облаче много весели есенни снимки.  Grinning Най-красивият сезон е сега.
А това грозде по какъв повод го мачкат.  Mr. Green Вино ли ще пием? Кати е много артистично дете. Защо не я запишеш в някоя театрална школа?

Ние събота бяхме в парка в Аспарухово. Там децата останаха силно впечатлени от Чигот - групата за възстановки на историческото минало.
Стреляха с лък, запознаха се лично с рицар в броня, разказваха им различни истории от далечното минало... и на мен самата ми беше много интересно. Ще кача тези дни снимките. Вики и Ици /племенника ми/ ги интервюраха и малките се превъзбудиха съвсем, че ще ги дават по ТВ-то  Mr. Green За съжаление не видяхме репортажа, само чухме слухове, че са ги видели  Joy

За петък и аз се доверявам на избора на Боги  Heart Eyes Наде ти?
Някой ще може ли да звънне на Мира. Роси хайде и ти се организирай и ела да се видим.  Hug

А относно именния ден - и на работа ме закачиха да ги черпя, но няма да ги огрее  Crazy За това пък се върнах в обедната почивка да почерпя Мишо  Mr. Green С бонбонче де  Wink

Вики днес ми се обади да я прибирам от училище разревана. Паднала по физическо и си ожулила двете колена под анцунга  Rolling Eyes
Нищо сериозно, ноооо... пропуснахме тренировката.

# 109
  • Мнения: 1 046
Вече казвам, ако.....съм за дори и на луната

# 110
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Къде сте се покрили???  Laughing
Да ви разсъня с едно каЙВе


Ок, ще направя резервация в Класико за 19 часа на 12 ноември, петък.

# 111
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 761
Добро ютро!
Боги благодаря за кайвето. Глътнах го наекс! Hug Laughing

Свършихме с ортопеда. Според него Йоана все пак криви кракато, но това се сължи на еластичните й кости. Криви й ръцете и краката на където си поиска. Каза, че свода й е много добре оформен и че това стъпване навътре с петите трябва да изчезне до към 8-10годишна възраст. Каза също така и да ходи изключително боса, което много я зарадва!
Laughing

Айде бай, че отиваме на пулмолог с Коко!

# 112
  • Мнения: 439
Боги,тенкю вери мачката за кафето! Hug

сега прочетох това...тъпо е,но още се кискам,може и да го знаете:
"Две бълхи се напили и едната попитала другата...пеша ли ще се връщаме или ще си вземем котка?"

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 11:57 от bella_

# 113
  • Мнения: 2 282
старо, ама готино  Laughing

Нинка, видях, ама реших, че твойто е печатна грешка Simple Smile така и не стигнах до измерване на Ели, явно не съм чак толко притеснена  Grinning Абе я да питам, твойта щерка с еластичните кости няма ли интерес към гимнастиката, танци или нещо от сорта? Това май са изключителни заложби, които има смисъл да се използват.

В петък няма да ви пропусна!
А вино... дааа, ако всичко е наред, на Коледа за първи път ще пием наше вино Simple Smile със сигурност повечето работа я свършихме с мъжа ми (аз - с крака, а той - с машинката и на ръка), но са документирани основно децата Simple Smile

Къде сте, ейййй? Не ми се работи, ама никак. Обикалят ми се магазините, пазаруват ми се хубави дрехи... сега мога да си позволя да облека нещо интересно, ама някакси се получи, че не мога да си го купя   Laughing
Я стига съм се оплаквала, ами да споделя - вчера за първи път гушнах спокойно племенницата си, смених и памперса, успокоих я, и без малко и да я приспя. Много, много хубаво чувство, топло и мило. Което ми напомня - тя е с огромна пъпна херния, някой знае ли нещо за лепенки за пъпна херния? и изобщо за методи за лечение. Знам, че има гугъл, но исках и вас да питам... някой може да е минал през това.

# 114
  • Мнения: 439
Облаче,и аз съм така...харчи ми сееее...ама не може Tired...т.е няма...
...за хернията не мога да помогна...слагах му навремето такава лепенка на Васко,защото пъпчето късно падна и бавна зарастна,но по-скоро цялата работа беше да не се мокри и да не се стигне до херния...дано някой се включи с инфо Hug
а за племенницата не се и съмнявам...имаш време за едно момченце Wink в отбора Heart Eyes
...в последно време и аз взех да усещам едни пориви и желания...за момиченце,досега нямах никакви Confused...но не не всъщност май още нямам кураж...може би защото точно по това време миналата година забременях Confused...само ако можеше някой да ме увери,че всичко ще е наред,ама не може...

# 115
  • Мнения: 2 282
Ммм, крайно време е и на теб да забъркаме едни капки. Не е като да не знаеш, че действат Simple Smile
А аз трето НЕ ЩА! В никакъв случай! Неееее... повече никво изперкване. Макар че си оставям вратичка - мъжа ми искаше да си връзва тръбите, ама аз твърдо не давам. Знам ли какво ще ни дойде на акъла след година?

# 116
  • Мнения: 212
Привет!
Ето обещаните снимки - есенни и празнични

Хора, закъсах го с тая дипломна работа  Cry Оказа се, че сега по моята програма учат съвършено различни неща и съответно аз трябва да пиша по актуална тема. Направо не знам, мисля да се откажа, как да пиша за нещо, което не съм учила? Идеи никакви нямам, та поне да знам какво да търся в нета... Ужас просто.
Нинка, току-виж си отглеждаш бъдеща жена-каучук   hahaha Сладурка Йоана наистина може да се ориентира към някой спорт, дето изисква повече гъвкавост.
Облаче, и аз така, приключих вече с децата. И за да няма изненади си сложих спирала, да съм спокойна  Peace

Я да питам друго - можете ли да ми препоръчате добър трявматолог? За мен, да работи със ЗК, че имам направление, а пари - не. СТава въпрос за колената ми, имам протъркани хрущяли и ми се иска да си подновя изследванията, че от години не съм се преглеждала.

Това е, ставам да ходя за Невена. Малкият още спи, май ще викам съседката да го пази...

# 117
  • София
  • Мнения: 4 578
Миринда, по данни на очевидци около мен, най-добрия е във ВМА д-р Асен Балтов - 0888874040.

Аля, и аз искам консулт, Валерия от 10 дни плаче сутрин в градината, не иска да се разделяме. Мога ли едновременно да й давам honeysuckle и Walnut + Red chestnut?  Не знам за хернията, звучи лошо, дано намерите лепенки или каквото трябва... Praynig

Бела, хайде, време е да гушкаш едно момиченце  Hug, никой не може да те успокои. Казвала съм и друг път - имам спонтанен аборт, преди да забременея с Наско. След това две успешни и леки бремености, но 9 месеца, само аз знам как съм се събуждала и как съм заспивала, всяка вечер мисъл за сутринта, дали всичко ще е наред, дали няма пак да пометна....Успокоих се, след изписването от болницата.

Аз пък съм готова за трето - няма да е Джули сама в отбора. Сега съм със спирала, че съм планувала да забременявам планово 3-я път  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 391
Хелоу мацки,
направо нямам време да изчета всичко, само бягам между редовете, но да мине и този месец да свършваме вече с този английски, че ми писна. Отделно имаме доста работа, а и тази тъмница ми действа много депресиращо.
Днес бях на Зумба денс, даже ей сега се връщам и ми е едно приповдигнато, много е яко, само дето ще мине още време докато усвоя всички стъпки  Laughing Много е разтоварващо и в същото време си е голяма тренировка.

Облаче и ние слагахме на Рали такава лепенка. Те са едни големи и притискат пъпчето, къпе се с тях, даже мисля че докторката ни ги сменяше, защото при слагането трябва да се притисне пъпчето, но честно казано вече съм позабравила подробностите.

Облаче, Миринда, много хубави снимки  Hug

# 119
  • Мнения: 2 282
Ех че интересно ми стана с този Зумба денс Simple Smile Ако има начин всяка вечер да ходя някъде, без да ми мърморят, бих ходила с голям кеф...

Танче, можеш, Но непременно бих сложила и цикория, тя е най-вече в посока "не иска да се отлепи от мен". Ако се притесняваш, че стават много, можеш да махнеш нокътя. И освен това е добре да помислиш дали не се страхува от нещо, кое я кара да реагира така. Какво е станало преди 10 дена? Витлеемска звезда, ако е събитие. А ако просто си е постояла 1 седмица болна у дома с мама - нокът и орех. Но цикория и червен кестен - непременно.

Миринда, отивам да гледам снимки на слънчеви деца! Радвам се, че най-сетне си отново тук. Което ми напомня - софиянки, Миринда каза СРЕЩА!

Общи условия

Активация на акаунт