Отговори
# 570
  • Варна, България
  • Мнения: 730

Мили мои приятелки!
Както гледам много от вас стягат багажите, надявам се до края на темата да се разпишат всички - ще ми бъде приятно да "чуя" и позабравили ни мами.
Днес сме на работа до обяд- после да донакупя подаръците.
Снощи купона беше много готин - имаше и подаръци Laughing - юбилейна монета "Рождество", много красива и анцунг (имах нужда за танците) с лого на университета.

Тази година бяха образователни карти - 100 игри за деца на път (да се похваля, че аз съм в родителското настоятелство и съм допринесла за избора на подаръци Flutter).
За приятелските деца съм избрала точно тези игри. Сториха ми се много готини, а пък стават и за многократна употреба  Laughing
Хайде, чакам ви!

# 571
  • Мнения: 439
Добро утро симпатяги! Heart Eyes
Ха ха ха Боги,...к'ви сме тьотки а Joy

Незабравимо изкарване на Танчето и Миринда! Hug
Нинка, по-добре ли сте вече? Praynig


...аз пак да кажа...хич не ми е уютно у фейса...ще ми е мъчно за това местенце тук...
обичам ви!  bouquet

# 572
  • Мнения: 38
Хелоу и от мен  Hug  Heart Eyes
И на мен нещо тоя фейсбук не ми е уютен, тук ми е по- хубаво, ама ще трябва да свикна и там.
И нашето тържество мина, Светли си получи подарък, който не знаеше какъв ще е, защото в писмото до дядо Коледа не можа да реши какво иска и писа, че иска да е изненада  Mr. Green Взехме му едно бъги с дистанционно, което може и да се преобръща на всички страни, много е интересно, а и той не е виждал такова (няма го по рекалмите), и остана супер доволен. Сега само с него си играе  Naughty
За Бъдни вечер сме вкъщи, решила съм да готвя разни неща, за да спазим традицията ( до сега не сме го правили) , и сега се ровя за рецепти и идеи. За Коледа сме по бабите, голямо ядене ща пада  Blush
Само да вметна, че изписаха на Светли да пие рибено масло, взех да се ровя и чета за него, толкова хубави неща пише, та се чудя как досега не съм се сетила да му давам от него, и че е трябвало много отпреди да го почнем. Спомням си че и ние като малки сме пили. Мисля да му го давам дълго време. Освен това е много хубаво и за възрастни, но това, което е само с Омега 3, та и ние с мъжа ми ще го пием.
Хубав ден милички  Hug

# 573
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добро ютро!

Йоана е добре, но аз продължавам с Т и хрема и кашлица...нещо се закучиха нещата. Сега с баба и Йоана се вихрим в кухнята и правим вече 3 тава с баклави. Мислим късметчетата, че ние неправим баница с късмети, а питка и то на бъдни вечер. Това е на баба ми традицията.  Laughing Остава ми още 2късмета да измъдря...

Танче и Мириндичке весело изкарване!  Hug

# 574
  • Мнения: 1 046
Здравейте и от мен,

Типично за празниците всичко е почти в последния момент.. Светли и аз съм решила да правя тази година всичко сама за бъдни вечер, но освен питката, пълнени чушки с ориз и боб и леща под всякаква форма друго не се сещам, разбира се и ядки и плодове....

На заминаващите и заминалите весели и спокойни празници  Hug. Много хубави и чакани и неочаквани подаръци на всички пожелавам Heart Eyes

Нинка вземи направо вкарай един АБ, мен ми писна да се мъча с мойто гърло вече почти три седмици, а отделно почнах и да кашлям и от снощи съм на Аб...

Айде засега чао...

# 575
  • Мнения: 439
...аз бих добавила сърмички с лозов лист,тиква във всякакви варианти,запекани картофки в комбинация с...кой каквото му харесва...
да не забравите да сложите мед и чесън на масата Mr. Green
Нинко,Наде,да оздравявате ей...аз последния път колкото и да не ми се искаше стигнах до АБ...взех си "Азитрокс" този бързо действащия на ден по 1 хапче... три дена се пие,но все пак допитайте се до чичо Доктор! Peace

# 576
  • Мнения: 1 046
И аз съм на същия аб. да видим от снощи го пия...

А за сърмите пропуснах, просто защото не ми се купува от магазина замразени листа, а нямам аз под ръка...

# 577
  • Мнения: 5 300
Весели празници на всички!

Бързо оздравяване на всички болнички  Hug!

А аз мислех, че бъдни вечер е в събота. Естествено всичко в момента се готви на пожар и не съм готова с всички подаръци  Laughing.

# 578
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Аз АБ пия вече 3дена и има леееко подобрение, а за бъдни вечер тиквеник или зелник. Ястията трябва да са нечетен брой по възможност  7 или 9.   Peace

# 579
  • Мнения: 38
Аз си харесах една рецепта за 3 в 1 на Зори: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61767.msg1125606#msg1125606
Иначе също мисля да направя питка с паричка, но не съм решила още как да я украся отгоре; боб с лютеница; разядка с орехи и чесън; мед в купичка; за пиене- вино.

Бързо оздравяване на болничките  Hug

# 580
  • Мнения: 5 300
Бърз отчет - 2 баклави са готови, коледни сладки също, лозови сърми са навити, тиквата е сварена, ошавът и той. Фасулът е накиснат, остана ашурето и питката. Не намерих пуешко филе, но ще панирам пилешки филенца и гарнитура отделно.
Остана и да опаковам подаръци. И нямам сили  Satisfied.

# 581
  • Мнения: 2 433
Понеже колата е натоварена , децата и подаръците в нея....
Но немога да не влязна да ви пожелая!

Една прекрасна Коледа изпълнена със сбъднати обещания!
Една богата трапеза не само с ястия а и с любимите хора около нея!
Една топла вечер край елхата!
Куп изненади!
Купища смях и вълшебни усмивки!
На вас мили ми приятелки!
Весело изкарване на Коледните празници!

# 582
  • Мнения: 1 046
Бърз отчет и аз, изморена, сготвила, питката се пече...

Весели празници на всички, много топлина и уют в душите и домовете  Hug

# 583
  • Мнения: 439
Мацки Вълшебна и уютна Коледа и от мен!
Обичам вииии! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 584
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Мили приятелки!
Честито Рождество Христово!
Бъдете здрави, заобиколени от любимите си хора, радвайте се истински на живота - нека той бъде щъдър и винаги ви дава поводи за щастие. Бъдете смели в мечтите си и нека те се събднат!
Нека бъдем по -добри, да даряваме и получаваме обич, сърцата ни винаги да бъдат изпълнени с нежност и спокойствие, нека да е топло и уютно в домовете ни!
Обичам ви! Вие си го знаете!  Hug
Благодаря на всяка от вас за прекрасните мигове заедно! Щастлива съм, че съм с вас!

 

Последна редакция: сб, 25 дек 2010, 01:35 от voltage13

Общи условия

Активация на акаунт